mansonek16
10.04.05, 01:21
Mam windows xp i chce go sformatowac. go sie nie formatuje w dosie prawda?
jakby mnie ktos mogl nauczyc jak sformatowac ten rzech i bylo by po
problemie. prosze o szczegolowy opis formatowania a potem instalacji systemu
itp. PLzz blagam o pomoc