Dodaj do ulubionych

dzo prosze! :P

10.04.05, 01:21
Mam windows xp i chce go sformatowac. go sie nie formatuje w dosie prawda?
jakby mnie ktos mogl nauczyc jak sformatowac ten rzech i bylo by po
problemie. prosze o szczegolowy opis formatowania a potem instalacji systemu
itp. PLzz blagam o pomoc
Obserwuj wątek
    • Gość: Kolobos Re: dzo prosze! :P IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 10.04.05, 01:22
      Uruchamiasz komputer z plyty instalacyjnej XP, podczas instalacji formatujesz
      partycje i instalujesz XP i tyle :-)
      (oczywiscie wszystkie dane na partycji zostana skasowane)
      • mansonek16 Re: dzo prosze! :P 10.04.05, 01:24
        no tak ale czy w biosie musze cos ustawic ???
        • Gość: Kolobos Re: dzo prosze! :P IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 10.04.05, 01:26
          Tak, muisz ustawic bootowanie z cdromu.W roznych biosach roznie sie ta opcja
          nazywa ale napewno znajdziesz.
          np.:

          Boot Sequence i ustaw na CDROM

          wa kazdym razie to opcja gdzie bedziesz mial ustawione A: C: CDROM lub
          podobnie :-)
    • mansonek16 Re: dzo prosze! :P 10.04.05, 01:24
      znaczy sie now wiesz master ustawic jako cd rom? jak tak to gdzie w tym
      pierwszym czy w tej zakladce boot costam chyba..?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka