Dodaj do ulubionych

Mam trojana MZS.Spoolserver32

IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 16.04.05, 01:19
MZS.Spoolserver32 to trojan,który jest znany od 27 stycznia 2005(dla Spy-
Bot).Spy-Bot wykrył mi go i usunął.Nie wykrył go Ad-Aware SE Personal z
aktualną bazą ani aktualny Awast(bez skanowania jak sądzę).Jest to pierwszy
przypadek,bo zachowuję dość dużą ostrożność ,mam SP2 z poprawkami Zone Alarm
spy-bot,Ad-Aware HijackThis Awast i nie tylko.
Obserwuj wątek
    • Gość: barracuda7110 Re: Mam trojana MZS.Spoolserver32 IP: *.dsl.telepac.pt 16.04.05, 01:20
      I pewnie korzystasz z internet explorera?
    • neder Re: Mam trojana MZS.Spoolserver32 16.04.05, 01:21
      nie rozumiem- masz go, czy Ci go Spybot usunął? Pytasz się co zrobić, czy
      informujesz?:)
      • Gość: sawivilu Re: Mam trojana MZS.Spoolserver32 IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 16.04.05, 01:38
        Spy-Bot mi go usunął-wyraźne usprawnienie pracy komputera.Mam nadzieję,że nie
        był to fałszywy alarm.Używam w większości IE,czasem Firefox.Na pewno nie
        otrzymałem go pocztą,niestety nie zauważyłem w czym był i to jest właśnie
        problem.Tylko informuję.Wyszukiwałem małe pliki i może mi gdzieś go na dysku
        znalazło.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka