Gość: Piotr
IP: *.chello.pl
31.12.07, 20:41
wklej.org/id/0981d5483f log z ComboFix
wklej.org/id/b6ea7088dd log z HijackThis
wklej.org/id/0455e3c98c Spybot search&destroy raport
BARDZO BARDZO prosze o pomoc i dziekuje.
Przepraszam za wczesniejsza tresc ale rzadko mi net chodzi (-: i
chciałem szybko...
Zaczelo sie od tego iz nie moglem otworzyc menedzera zadan dostaje
informacje- "Menedzer zadan zostal wylaczony przez
administratora",którym ja jestem (-:
Takze proba uruchomienia regedit - "Edycja rejestru zostala
wylaczona przez administratora sieci"
Spyware Doctor wykrywa mi robaka Worm.IM.Sohanad usuwa ale po
restarcie oczywiscie robak znow jest.
Programem Spybot search&destroy naprawiam wpisy rejestru i dostep do
menedzera i rejestru mam ale po restarcie zabawa zaczyna sie od nowa.
Kasperski nic nie wykrywał potem ochrona proaktywna "zwariowała"
praktycznie kazdy ruch myszka to invader - proces... podszywa sie
pod inny... Chciałem przeinstalowac kasperskiego lecz teraz setup
nie chce przeprowadzic instalacji - nalezy zrestartowac kompa i tak
w kólko... Wiec Kasperski-ego juz nie mam...Net rzadko chodzi
próbowałem przeinstalowac IE... Takze tematy typy: "pamiec nie moze
byc read" i przekierowywania stron w internecie.Prosze o pomoc