Dodaj do ulubionych

prosba o sprawdzenie loga

06.02.08, 22:05
problem: wolny komputer, poza tym po ok. 5 wejsciach do sieci via Modzilla
Firefox nie mam polaczenia z netem, mam sprawdzic, czy moj Firewall dopuszcza MF
dlatego byc moze beda logi w dwoch postach, z gory przepraszam
wklej.org/id/d4ff5d4bdb
wklej.org/id/7cdf2c371f
Obserwuj wątek
    • Gość: Kolobos Re: prosba o sprawdzenie loga IP: *.escom.net.pl 07.02.08, 08:56
      Logi wygladaja ok. Komputer moze wolno dzialac z wielu powodowow: za duzo programow, wolny dysk, malo ramu itd.
      Nie masz polaczenia z netem czy moze nie otwieraja sie tylko strony? Pusc ping na jakies ip w necie i zobacz czy bedzie odpowiadac.


      • ggigus Ping??? 10.02.08, 00:24
        czytalam w wiki, co to jest ping, ale nie bardzo rozumiem
        znalazlam jakas fukcje, ze moj komputer pingowal, widzialam moje IP nawet i mam
        protokol czynnosci, i wszystko jest oki, ale po paru minutach nie mam polaczenia
        z siecia i musze resetowac
        co to moze byc??
        • Gość: Kolobos Re: Ping??? IP: *.escom.net.pl 10.02.08, 09:13
          Jak znowu polaczenie sie zepsuje to wpisz w Start->Uruchom: cmd
          w oknie, ktore sie otworzy wpisz:
          ping 212.77.100.101
          I zobacz czy dostajesz odpowiedz.
          • ggigus na razie zrobilam tak: 18.02.08, 23:38
            usunelam z kompa i program antywirusowy i mozille, a potem zainstalowalam je na
            nowo
            na razie dziala...
            • ggigus ponowny montaz programow nie dziala 19.02.08, 20:46
              a ping mowi, ze przekroczylam limit czasowy na polaczenie (to tlumaczenie, bo
              mam niemieckiego windowsa, wiec nie wiem, co mowi w tej sytuacji polski komp.)
              i co teraz?
              do informatyka -doktora ??
              dzieki za dotychczasowa pomoc
              pozdrawiam
              • Gość: Kolobos Re: ponowny montaz programow nie dziala IP: *.escom.net.pl 19.02.08, 21:11
                > do informatyka -doktora ??

                Raczej tak, przez internet ciezko zgadywac co sie dokladnie stalo.
                • ggigus dzieki za pomoc!!! 24.02.08, 23:42

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka