ggigus
06.02.08, 22:05
problem: wolny komputer, poza tym po ok. 5 wejsciach do sieci via Modzilla
Firefox nie mam polaczenia z netem, mam sprawdzic, czy moj Firewall dopuszcza MF
dlatego byc moze beda logi w dwoch postach, z gory przepraszam
wklej.org/id/d4ff5d4bdb
wklej.org/id/7cdf2c371f