IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 12.09.03, 14:50
Jak zwalczyć wirusa?
Obserwuj wątek
    • Gość: , Re: wirus IP: *.toya.net.pl / 10.0.208.* 12.09.03, 18:35
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=37&w=7706088&a=7742763
      Norton Lub AVG
      Skanuje ci poczte
      Skanuje ci zipy
      w Avg nawet jak zapomnisz zeskanować zipa to w trakcie wypakowania
      AVG ci go powinno wykryć

      Unikaj MKS to co z tego ze jest po polsku jak jest do d.
      Sciągaj definicje wirusów raz na tydzień
      To nie jest twoja sprawa Pilnowanie wirusów zawsze w pasku narzedzi powinna być
      ikonka Antywirusa znaczy to ze antywirus działa w pamieci ram to jasne chyba
      Mozna do oglądania stron używać Opery bez Javy w bo to włąsnie po przez jawe
      można załapać wirusa....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka