Gość: anonim IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 12.09.03, 14:50 Jak zwalczyć wirusa? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: , Re: wirus IP: *.toya.net.pl / 10.0.208.* 12.09.03, 18:35 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=37&w=7706088&a=7742763 Norton Lub AVG Skanuje ci poczte Skanuje ci zipy w Avg nawet jak zapomnisz zeskanować zipa to w trakcie wypakowania AVG ci go powinno wykryć Unikaj MKS to co z tego ze jest po polsku jak jest do d. Sciągaj definicje wirusów raz na tydzień To nie jest twoja sprawa Pilnowanie wirusów zawsze w pasku narzedzi powinna być ikonka Antywirusa znaczy to ze antywirus działa w pamieci ram to jasne chyba Mozna do oglądania stron używać Opery bez Javy w bo to włąsnie po przez jawe można załapać wirusa.... Odpowiedz Link Zgłoś