Gość: zielona
IP: 62.233.182.*
05.04.09, 19:26
Podaję loga, sprawdźcie loga, nie widać w nim niczego złego, wrzuć
na comboxa(?)itp, itd
Czy byłby ktos tak miły i wytłumaczył mi o co to chodzi? Mam
ostatnio problem z kompem, może ja też jakimś logiem się podeprę?