Dodaj do ulubionych

log - ogromna prośba

IP: 62.233.182.* 05.04.09, 19:26
Podaję loga, sprawdźcie loga, nie widać w nim niczego złego, wrzuć
na comboxa(?)itp, itd

Czy byłby ktos tak miły i wytłumaczył mi o co to chodzi? Mam
ostatnio problem z kompem, może ja też jakimś logiem się podeprę?
Obserwuj wątek
    • Gość: Kolobos Re: log - ogromna prośba IP: *.zask.pl 05.04.09, 19:29
      Sciagasz i uruchamiasz: download.bleepingcomputer.com/sUBs/ComboFix.exe po zakonczeniu wrzucasz combofix.txt na wklej.org i podajesz link do niego. Napisz tez na czym DOKLADNIE polega Twoj problem.
      • Gość: zielona Re: log - ogromna prośba IP: 62.233.182.* 05.04.09, 20:15
        > Sciagasz i uruchamiasz:
        >download.bleepingcomputer.com/sUBs/ComboFix.exe po zakonczeniu
        >wrzucasz combofix.txt na wklej.org

        Spróbuję (jeśli się w ogóle połapię). Czyli to jest jakiś test kompa
        na szybko.

        >Napisz tez na czym DOKLADNIE polega Twoj problem.

        Dużo by pisać. Tak skrótowo: strasznie muli i ciągle się zawiesza.
        • Gość: Kolobos Re: log - ogromna prośba IP: *.zask.pl 05.04.09, 21:08
          > Spróbuję (jeśli się w ogóle połapię). Czyli to jest jakiś test
          > kompa na szybko.

          W czym masz sie polapac? Wystarczy uruchomic program i tyle.
          Nie jest to test, tylko usuwanie infekcji + wygenerowanie raportu na koniec.

          > Dużo by pisać. Tak skrótowo: strasznie muli i ciągle się zawiesza.

          Moze jednak warto opisac DOKLADNIE! Powodow moze byc wiele i wcale nie musza miec zwiazku z tematyka tego forum.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka