graue_zone 31.01.11, 12:05 O co chodzi z tymi wynikami, bo przegapiłam. Oświeci mnie jakaś dobra dusza? :-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zuzanka79 Re: Wyniki Marusi* MjM? 31.01.11, 12:08 Bo Martusi się pęcherzyki skończyły i dzieci więcej mieć nie będzie ;) Aż powtórkę musiałam zobaczyć by wiedzieć co to za badania - bo paniki narobiła jakby miała co najmniej nowotwór . Ale nie bój żaby - Szymon coś na to zaradzi :P Odpowiedz Link Zgłoś
monia515 Re: Wyniki Marusi* MjM? 31.01.11, 12:20 Ma wysoki poziom FSH- świadczy to kończącej sie rezerwie jajników; czyli kończy jej sie pula komórek jajowych. Z tym, że FSH może się wahać- np. za miesiąc wynik może być ok. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bbb Re: Wyniki Marusi* MjM? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.11, 12:31 To pewno teraz Martusia jajeczka zamrozi i zacznie szukać surogatki. Obstawiam, że Henio jej urodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
aga_ata Re: Wyniki Marusi* MjM? 31.01.11, 12:33 Nie rozumiem tego problemu. Afera jakby miała naprawdę nowotwór... Przeca Andrzejek jej za to nie zabije. Chyba...? Odpowiedz Link Zgłoś
zuzanka79 Re: Wyniki Marusi* MjM? 31.01.11, 13:04 aga_ata napisała: > Przeca Andrzejek jej za to nie zabije. Chyba...? A było o tym w umowie? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andy_pandy Re: Wyniki Marusi* MjM? IP: *.cable.net-inotel.pl 31.01.11, 14:14 "To pewno teraz Martusia jajeczka zamrozi i zacznie szukać surogatki. Obstawiam, że Henio jej urodzi." dobreeee:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gapi Ile ona ma lat? IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.01.11, 21:14 Czy ktoś mądry umie wyliczyć ile Marta ma lat? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fred Re: Ile ona ma lat? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.11, 23:49 ok 45 kiedys juz to było liczone Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asik Re: Ile ona ma lat? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.11, 23:58 Serialowa Martusia jest juz chyba po 40, co? Kiedys była mowa ze roznica miedzy kolejnym z rodzenstwa to 7 lat. Marysia ma chyba pod 50 (gdy sie serial zaczynał miała 40 lat, a tu na przykład taki Mateuszek ma juz ponad 8 latek) czyli minus 7 i wychodzi wiek Martusi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bbb Re: Ile ona ma lat? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.11, 07:41 Santa Maria jest rocznik 1960, stary Łagoda sprawdzał ją w kartotekach wiec było widać, zatem Marta 1967 czyli 44 już prawie jej wychodzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: Ile ona ma lat? IP: *.ats.pl 01.02.11, 08:47 Łukasz robi maturę , więc ma 19 lat.To ona musi mieć 40 albo wiecej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gapi Re: Ile ona ma lat? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.11, 12:32 Dzięki :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaga Re: Ile ona ma lat? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.11, 12:38 no rzeczywiscie 44-letnia kobieta z dwójką dzieci tragizuje nad brakiem mozliwosci zaciążenia. podejrzewam ze gdyby zaszła w ciąże to biadoliłaby nad późnym wiekiem na ciąże... chociaz ciąże okolo pięćdziesiatki to u nich w rodzinie nie nowosc Odpowiedz Link Zgłoś
notting_hill Re: Ile ona ma lat? 01.02.11, 20:57 No, ale biadolenie nad utraconą kobiecością (do czego de facto te jej wyniki się sprowadzają) to już niekoniecznie jest takie niezrozumiałe, zwłaszcza jak się ma młodszego męża... Swoją drogą o ile on może być młodszy? 10 lat? ********************** Jeśli chodzi o średnią chamstwa, można zaobserwować przesunięcie widma ku czerwieni, jak by powiedział astrofizyk. Odpowiedz Link Zgłoś
graue_zone Re: Wyniki Marusi* MjM? 31.01.11, 13:38 Ale to dziecko to ma być Szymona?! Czy Budzyn jeszcze jest na topie? Bo zgłupiałam...:-) Odpowiedz Link Zgłoś
aga_ata Re: Wyniki Marusi* MjM? 31.01.11, 14:00 W sumie Ania taka mała, że se może Andrzejek od początku ją wychowywać. Ta mała i tak żyje swoim życiem, jest tak psychotyczna, że strach jej słuchać i patrzeć. W sam raz, będzie miał wyzwanie, coby ją na ludzi wyprowadzić:D > Ale to dziecko to ma być Szymona?! Czy Budzyn jeszcze jest na topie? Bo zgłupia > łam...:-) Dziecko Budzyna! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: Wyniki Marusi MjM? IP: *.ats.pl 31.01.11, 21:23 dla Ani i Łukasza nie ma czasu, ani cierpliwości i dlatego ta jej rozpacz tylko śmieszy..Scena w Grabinie aż żenująca.. Zachowuje się jakby miała ciężką chorobę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ab Re: Wyniki Marusi MjM? IP: *.icpnet.pl 31.01.11, 23:32 Chyba nie do końca rozumiecie: nie musi tu chodzić o dziecko, tylko wysoki wskaźnik FSH oznacza, że kobieta wchodzi w przedwczesną menopauzę (dokładnie to się nazywa premature ovaries failure), a więc jej dylematy dotyczące tego, że Andrzejek ją rzuci mogą być trochę niebezpodstawne. Menopauza nie oznacza li i jedynie braku możliwości urodzenia dziecka, tylko całe mnóstwo innych "przyjemności", to już tak łopatologicznie trochę pojadę. Odpowiedz Link Zgłoś
mozambique Re: Wyniki Marusi MjM? 01.02.11, 09:43 akurta wykonczona i zgnebiona MArtusia niezle OStałowskiej wychodzi mozan powiedziec - ze aktorka jest wprost stworzona do grania takich scen Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kia Re: Wyniki Marusi MjM? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.11, 21:12 Marta ma prawo by rozpaczać ponieważ ma wprawdzie już dzieci, ale jej facet nie ma ,a bardzo by chciał. Ma prawo obawiać się że żuci ja bo wybierze laskę która mu urodzi potomka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pole Re: Wyniki Marusi MjM? IP: *.aster.pl 01.02.11, 22:35 Gość portalu: ab napisał(a): > Chyba nie do końca rozumiecie: nie musi tu chodzić o dziecko, tylko wysoki wska > źnik FSH oznacza, że kobieta wchodzi w przedwczesną menopauzę Ale jaką przedwczesną? Menopauza następuje między 40 a 58 rokiem życia. Jeśli ona ma 44 lata, to mieści się w normie. Scenarzyści zrobili z niej rozhisteryzowaną idiotkę kompletnie niezorientowaną w fizjologii (a taka wykształcona!). Wydawało się jej, że będzie sobie rodzić potomków w nieskończoność, może jeszcze na emeryturze? Myślałam, że tylko w Klanie kretyńsko propaguje się zdecydowanie spóźnione macierzyństwo, ale widzę, że zaraza dopadła i MjM. Rozpaczająca nad utratą jajek Martusia, matka dwojga młodych, w tym prawie dorosłego syna - bezcenne! :D Odpowiedz Link Zgłoś
gazeta_mi_placi Re: Wyniki Marusi MjM? 01.02.11, 23:12 Pewnie wolała mieć menopauzę w wieku 58 lat ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Justa Re: Wyniki Marusi MjM? IP: 217.153.76.* 02.02.11, 09:05 Rozpaczająca nad > utratą jajek Martusia, matka dwojga młodych, w tym prawie dorosłego syna - bez > cenne! :D Chyba nie nad utratą jajek tak Martusia rozpacza.. Gdyby nie naciski Łukasza to pewnie przez najbliższe 15 lat tych badań w ogóle by sobie nie wykonała i nic by nie było. Martusia panicznie boi się zawieść oczekiwania Budzynia, który nagle doznał iluminacji, tj. odkrył w sobie instynkt ojcowski i co chwila marudzi o potomstwie. Po prostu boi się porzucenia, nie tylko z powodu bezpłodności, ale przy okazji czuje pewnie się też już mało kobieca, czuje się jak osoba, której czas przemija, etc.... Taka wiadomość z pewnością przygnębia gdy obok partner młody i snujący prokreacyjne plany. Dziwi mnie tylko czemu jak zwykle w serialach, Marta nie powie Andrzejowi szczerze co jest grane, tylko oczywiście jakieś uniki, kłamstewka i udawanie że chodzi o coś zupełnie innego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mo Re: Wyniki Marusi MjM? IP: *.subscribers.sferia.net 02.02.11, 09:19 przeca boi się, że jej nie będzie chciał jak to sama powiedziała. Wszak co się stanie, jeśli Martusia, nie będzie w stanie umożliwić Budzyńskiemu przekazanie jego genów potomnym ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Justa Re: Wyniki Marusi MjM? IP: 217.153.76.* 02.02.11, 10:03 Miejmy nadzieję, że Martusia wyjawi Budzyniowi przed ślubem dokładnie co ją gryzie. Bo o ile pamiętam z identycznego powodu rozwaliło się jej małżeństwo z Jackiem - między innymi - zataił, że jest bezpłodny. I co teraz - powtórka? Do ślubu Marta będzie kwękać, że powodem jej złego humoru jest złamany nos Łukasza i wizje, że kiedyś ją Andrzej zostawi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pole Re: Wyniki Marusi MjM? IP: *.aster.pl 02.02.11, 11:44 Gość portalu: Justa napisał(a): > Chyba nie nad utratą jajek tak Martusia rozpacza.. Gdyby nie naciski Łukasza to > pewnie przez najbliższe 15 lat tych badań w ogóle by sobie nie wykonała i nic > by nie było. > Martusia panicznie boi się zawieść oczekiwania Budzynia, który nagle doznał ilu > minacji, tj. odkrył w sobie instynkt ojcowski i co chwila marudzi o potomstwie. Ale scenarzyści zadbali, żeby tak to właśnie wyszło. Wcześniej nie pakazywali jej zamartwiającej się przemijającą młodością. Dopiero wiadomość o braku jajek odebrał jej rozum i wprawił w histerię i szlochy. Przecież to absurdalne, żeby wykształcona kobieta w tym wieku nie spodziewała się problemów z zajściem, nie rozważała ryzyka (np. zespołu Downa). Budzyn też ograniczony: "jak będą problemy, to będę się leczył. Ty przecież masz dzieci, więc wina będzie moja". Taa, jasne. Niech jeszcze poprosi swoją matkę, żeby urodziła mu jakieś rodzeństwo. Ostatnio spodobały mu się przecież duże rodziny. Odpowiedz Link Zgłoś
notting_hill Re: Wyniki Marusi MjM? 02.02.11, 16:53 Hm, ja bym się wcale nie zdziwiła, gdyby on nie wiedział ile ona ma naprawdę lat. W końcu wszyscy przed wszystkimi tak kręcą, że taki drobiazg to już doprawdy nic nie znaczy. Może mu do głowy nie przyjdzie, że można przechodzić menopauzę koło 40? Swoją drogą oni tam wszyscy mają dość lekki stosunek do prokreacji, zwłaszcza w wieku, hm... średnim. Tak jakby żadne zagrożenia się z tym nie wiązały. Mam podejrzenia, że scenarzyści są dość młodzi i dla nich perspektywa ludzi 40+ to jakiś kosmos. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stefa Re: Wyniki Marusi MjM? IP: *.xdsl.centertel.pl 02.02.11, 09:24 Cóź reakcja Martuni wydaje mi się cokolwiek dziwna...Przecież widać jak na dłoni, że nie w smak jej związek z Budzyniem...Powinna się cieszyć, że znalazł się powód, który byc może przyczyni się do końca tego związku:P Odpowiedz Link Zgłoś
iza232 Re: Wyniki Marusi MjM? 02.02.11, 21:57 Przeca zaadoptować może. To u nich już rodzinna tradycja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: Wyniki Marusi MjM? IP: *.ats.pl 03.02.11, 12:39 nooo, Hanka pomoże, ma w tym wprawę. Przy okazji ulituje się i jeszcze ze dwoje sama weźmie......kamizela się zajmie! Odpowiedz Link Zgłoś
deczko Re: Wyniki Marusi MjM? 03.02.11, 14:57 Serialu nie ogladam, ale 44 lata to mlody wiek na przekwitanie. Nie wiem czy zauwazylyscie, ale np. wokol mnie sporo kobit po czterdziestce, albo tuz przed robi sobie dzidziusia, majac juz niekiedy dzieci na koncowce studiow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bzimbzia Re: Wyniki Marusi MjM? IP: *.play-internet.pl 03.02.11, 23:35 ludzie teraz różne rzeczy robią. a jak ma 44 to dodając do tego czas na zajście, czas na sama ciążę...to jak dziecko skończy 15 lat to mamusia będzie dobrze po 60 -rewelacja, tak trzymać. a potem nastepna tragedia, że na wywiadówce powiedzieli o jej synku-wnuczek. Odpowiedz Link Zgłoś