rodzynia 24.09.07, 12:25 7 dni Tradycyjne odliczanie musi być :D Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rodzynia Re: Premiera 4 sezonu 30.09 więc zostało jeszcze. 25.09.07, 10:55 6 dni odliczamy do dnia premiery w internecie :) Odpowiedz Link Zgłoś
czkawkaa Re: 4 dni :D 27.09.07, 22:55 --a mialo byc 23 wrzesnia i ja cos ciagne z emula podobno to pierwszy odc 4 seri hihihi. az jestem ciekawa < Odpowiedz Link Zgłoś
rodzynia 3 dni ;D 28.09.07, 00:56 fajnie fajnie tylko szkoda, że wtedy i studia się zaczynają ;/ pierwszy odc. obejrzę pewnie najbliżej za 2 tygodnie... Odpowiedz Link Zgłoś
kubissimo Re: 1!! to juz jutro ;-) 01.10.07, 00:49 mam nadzieje, ze jak wstane, to juz bedzie torrent :) Odpowiedz Link Zgłoś
kalmia Re: 1!! to juz jutro ;-) 01.10.07, 09:12 Ja właśnie ciągnę..Za godzinkę będę oglądała.Siedzę podekscytowana i nie wiem czym zabić czas oczekiwania ;) Mam nadzieję, że opłaci się czekanie tyle miesięcy..a właściwie to jestem przekonana, że tak ;) Odpowiedz Link Zgłoś
kubissimo Re: 1!! to juz jutro ;-) 01.10.07, 10:47 a skad mialas torrenta? mi o 7 rano nie udalo sie znalezc, wiec ciagnie sie emulem :/// Odpowiedz Link Zgłoś
kalmia Re: 1!! to juz jutro ;-) 01.10.07, 14:01 www.mininova.org/search/?search=desperate%20housewives ładnie się ściągało rano. Ssijcie szybko, bo odcinek naprawdę fajny ;) Odpowiedz Link Zgłoś