Dodaj do ulubionych

Premiera 4 sezonu 30.09 więc zostało jeszcze...

24.09.07, 12:25
7 dni

Tradycyjne odliczanie musi być :D
Obserwuj wątek
    • rodzynia Re: Premiera 4 sezonu 30.09 więc zostało jeszcze. 25.09.07, 10:55
      6 dni

      odliczamy do dnia premiery w internecie :)
      • aniuta75 5 dni :P 26.09.07, 17:25

    • luczijka 4 dni :D 27.09.07, 02:04

      • czkawkaa Re: 4 dni :D 27.09.07, 22:55

        --a mialo byc 23 wrzesnia i ja cos ciagne z emula podobno to pierwszy odc 4 seri hihihi. az jestem ciekawa
        <
        • czkawkaa Re: 4 dni :D 27.09.07, 22:57

          • rodzynia 3 dni ;D 28.09.07, 00:56
            fajnie fajnie tylko szkoda, że wtedy i studia się zaczynają ;/
            pierwszy odc. obejrzę pewnie najbliżej za 2 tygodnie...
    • pringleski 2 dni:) 29.09.07, 09:45

      • rodzynia 1!! to juz jutro ;-) 30.09.07, 00:52

        • czkawkaa Re: 1!! to juz jutro ;-) 30.09.07, 09:53

          • kubissimo Re: 1!! to juz jutro ;-) 01.10.07, 00:49
            mam nadzieje, ze jak wstane, to juz bedzie torrent :)
            • kalmia Re: 1!! to juz jutro ;-) 01.10.07, 09:12
              Ja właśnie ciągnę..Za godzinkę będę oglądała.Siedzę podekscytowana i
              nie wiem czym zabić czas oczekiwania ;) Mam nadzieję, że opłaci się
              czekanie tyle miesięcy..a właściwie to jestem przekonana, że tak ;)
              • kubissimo Re: 1!! to juz jutro ;-) 01.10.07, 10:47
                a skad mialas torrenta? mi o 7 rano nie udalo sie znalezc, wiec
                ciagnie sie emulem :///
                • kalmia Re: 1!! to juz jutro ;-) 01.10.07, 14:01
                  www.mininova.org/search/?search=desperate%20housewives
                  ładnie się ściągało rano. Ssijcie szybko, bo odcinek naprawdę
                  fajny ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka