Dodaj do ulubionych

herbata wtorkowa

01.12.09, 07:56
maz zaspal do pracy- budzik nie zadzwonil bo sie telefon wylaczyl.
Ja sie zbieram powoli i nie chce mi sie nic. Pies mnie irytuje bo
probuje zdjac majty- cieczka jej sie zaczela. No i spacer z nia to
masakra.. Niech mi ktos kopa w tylek da na rozpedzenie..
Obserwuj wątek
    • domatorka.amatorka Re: herbata wtorkowa 01.12.09, 08:01
      mówisz i masz;)
      kooooop

      no mam nadzieję, że t wystarczyło i znajdziesz gdzieś w kąciku swój zagubiony
      optymizm:)
      • dorka3078 Re: herbata wtorkowa 01.12.09, 08:14
        dołączam sie do kopa ,
        u nas dzisiaj leniwie ,siedzimy w domu ,wczoraj teściowa wieczorem
        podniosła mi ciśnienie ,mąż miał urodziny więc przyszli i co zrobiła
        przyniosła prezenty na mikołaja dla dziewczynek ( w niedzielę
        przecież nie przyjdzie ,no jasne mieszkamy na marsie)
        ech z rodziną to nawet na zdjęciu dobrze sie nie wychodzi
        • anmroz Re: herbata wtorkowa 01.12.09, 08:27
          Mi też się nic nie chce. Druga noc z rzędu jakaś taka byle jaka. Michał kręcił
          się co chwilę no i jestem znowu niedospana. Pocieszam się pysznym śniadankiem,
          bo kawę już wypiłam z samego rana.
        • curly2 Re: herbata wtorkowa 01.12.09, 08:30
          Witam się i ja. Skorzystam z herbatki bardzo chętnie. A z kopa też
          by mi się przydało:) - wstałam i zamiast do roboty, której fura
          dzisiaj czeka - do kompa ruszyłam:D
    • burdziaa Re: herbata wtorkowa 01.12.09, 08:57
      Narttu juz na pewno na pełnych obrotach po tylu kopach- u nas noc
      krótka,wczesna pobudka w sam raz na upieczenie mufinek sniadaniowych/
      Mnostwo pracy i pomysłow na dzisiaj.
      • szaszanka21 Re: herbata wtorkowa 01.12.09, 09:08
        Witam się wtorkowo.Michał już z tatą na spacerze bo korzystamy z dalszej wiosennej pogody.Pewnie pojechali na lotnisko na Muchowiec tam startują szybowce.a samoloty to ostatnio wielka Miśka miłość.Ja postawiłam gar kapuśniaku i dopijam herbatkę."Nie chcem ale muszem" ogarnąć też mieszkanie przed wyjściem do pracy.Miłego dnia i energetycznego kopa ;D
    • klaudia020707 Re: herbata wtorkowa 01.12.09, 09:24
      brrrr zimno dzisiaj, na termometrze -8 i biało dookoła
      Wy mi tu o wiosennych spacerach piszecie a ja pod kocem opatulona z
      młoda bajki oglądam tzn. Klaudia ogląda:)
      W Szkocji coraz bardziej czuć zapach świąt, w sklepach tłoczno,
      miasteczko przepięknie wystrojone i oświetlone, góry śniegiem i
      mrozem otulone.
      Herbatka z sokiem malinowym i cytryną na dobry początek dnia.
    • paris4 Re: herbata wtorkowa 01.12.09, 09:27
      ja się budzę przy kawie i kawowych ciasteczkach
      i zaraz spadam na ciąg dalszy porannego lenistwa - do przyjaciółki,
      która jest maniaczką herbacianą i jest świeżo po łowach w
      herbaciarni. Biorę pod pachę ciasta cytrynowo-imbirowe tym razem;) i
      lecę się byczyć dalej o poranku:) Młodzież zasuwa ciężko w
      placówkach edukacyjnych;)
      a ja dzisiaj nie ma nic szczególnego do roboty. Po południu mamy
      zaplanowany wypad na pocztę żeby listy do Finladnii wiadomo do kogo
      wysłać :D
      Lubię takie dni:)
      • uczula Re: herbata wtorkowa 01.12.09, 11:05
        my juz po sniadanku idziemyu na dwor bo misiek zaczyna glupiec, skacze
        i lize mnie.. ;/
        dobrego dnia :)
    • boazeria Re: herbata wtorkowa 01.12.09, 10:21
      ja odpoczywam po weekendzie

      w sobote 30tka dla rodziny,

      w niedziele wyjazd do Bialgeostoku na badania z fundacji McDonalda,
      potem 30tka dla znajomych w lokalu

      w poniedzialek wyjazd do Warszawy na urodziny chrzesniaczki
      zostawilam w Warszawie meza na 4 dni i teraz siedze sama z mlodym-
      matko zeby chleb kupic trzeba go ubierac.........

      zadnych planow na dzis- stresuje sie tylko wizyta u ginekologa
      chociaz licze ze bedzie wszystko ok i ze dowiem sie jaka plec moze...
      • a.zaborowska1 Re: herbata wtorkowa 01.12.09, 12:17
        zaraz będzie druga kawa tylko Maciusia uśpię i wyjdę z psem. Nastrój
        masakryczny :-( opiszę w innym wątku :-/
        Ale mam już obiad i spacer zaliczony ;-)
        • burdziaa Re: herbata wtorkowa 01.12.09, 13:45
          my tez juz po spacerze,3 godziny=Julcio padł bez zupy ,a ja lece do
          pracy.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka