latortura
05.02.10, 18:12
to forum to poprostu cos niesamowitego,
jade dzis samochodem a w radio "Yellow Taxi" Vanessa Paradis, no to
pomyslałam o tym, jak to ona zabrała sobie bezkarnie na własnosc
Johnniego Deepa ;) a to "dzieki" ostatniemu postowi na forum,
ale sie usmiałam ;)
w ogole juz kiedys chciałam tu umiescic post, pt: co dało nam to
forum,
bo poza wsparciem, pocieszeniem, doradzeniem, mile spedzanym czasie,
poznaniu wielu fajnych kobiet to napewno zapadnie nam na długo w
pamieci konkretna osoba z konkretnym problemem, poradą itp.
np. gdy w sklepie widze kasze jaglane i inne rodzaje to "widze"
równiez burdzie ;)
bardzo czesto robie polecone niegdys przez babajage szyneczki
zawijane z serkiem almette w srodku (daje czosnkowy, szybko i
smacznie ;)
alcea uswiadomiła mi pewnego dnia, że nie warto robic dziecku kilku
ujęć foto w jednych spodenkach, bo nikt nie ma ochoty tego
oglądac ;) i juz wiem, jak zrobic porzadek w milionach zdjec które
mamy ;)
wiem, ze wiele z Was widziało sie na zywo, znacie sie, odwiedzacie,
ja jeszcze nawet nie pokazałam swoich zdjec, zdjec Igorka (moze na
ukrytym wkoncu sie odważę ;) ale ja zyskałam wirtualną bratnią
dusze z którą choc tylko internetowo ale moge porozmawiac od serca...
mam jeszcze wiele, wiele innych skojarzen z forumowiczkami, w miare
jak bede sobie przypominac to napisze,
Wy pewnie tez tak macie co ? ;)