Dodaj do ulubionych

oj dziewczyny, dziewczyny ;)))

05.02.10, 18:12
to forum to poprostu cos niesamowitego,

jade dzis samochodem a w radio "Yellow Taxi" Vanessa Paradis, no to
pomyslałam o tym, jak to ona zabrała sobie bezkarnie na własnosc
Johnniego Deepa ;) a to "dzieki" ostatniemu postowi na forum,
ale sie usmiałam ;)

w ogole juz kiedys chciałam tu umiescic post, pt: co dało nam to
forum,
bo poza wsparciem, pocieszeniem, doradzeniem, mile spedzanym czasie,
poznaniu wielu fajnych kobiet to napewno zapadnie nam na długo w
pamieci konkretna osoba z konkretnym problemem, poradą itp.

np. gdy w sklepie widze kasze jaglane i inne rodzaje to "widze"
równiez burdzie ;)

bardzo czesto robie polecone niegdys przez babajage szyneczki
zawijane z serkiem almette w srodku (daje czosnkowy, szybko i
smacznie ;)

alcea uswiadomiła mi pewnego dnia, że nie warto robic dziecku kilku
ujęć foto w jednych spodenkach, bo nikt nie ma ochoty tego
oglądac ;) i juz wiem, jak zrobic porzadek w milionach zdjec które
mamy ;)

wiem, ze wiele z Was widziało sie na zywo, znacie sie, odwiedzacie,
ja jeszcze nawet nie pokazałam swoich zdjec, zdjec Igorka (moze na
ukrytym wkoncu sie odważę ;) ale ja zyskałam wirtualną bratnią
dusze z którą choc tylko internetowo ale moge porozmawiac od serca...

mam jeszcze wiele, wiele innych skojarzen z forumowiczkami, w miare
jak bede sobie przypominac to napisze,

Wy pewnie tez tak macie co ? ;)



Obserwuj wątek
    • guciowamama Re: oj dziewczyny, dziewczyny ;))) 05.02.10, 18:18
      A ja wlasnie mialam napisac, ze to przecudowne forum. Jestem z Wami
      zaledwie od kilku dni, bo moj maluch jest ciut, ciut mlodszy od
      Waszych pociech ale juz wczesniej wiele dobrego o Was slyszalam.
      Poznaje Was dopiero ale... dziekuje Wam, ze jestescie!

      Ps. Jako "wkupne" zaoferowalam, ze chetnym poprzesylam E-booki ;-)
      forum.gazeta.pl/forum/w,43618,106762009,106762009,E_Booki.html
    • maniulka_25 Re: oj dziewczyny, dziewczyny ;))) 05.02.10, 18:20
      Ja się zawsze pocieszam że Monalisa miała gorzej niż ja :-)
      Albo że Lilka ma podwójnie a nie narzeka !
      Burdzia kojarzy mi się z kozim serkiem - PYCHA !
      Etenette - nasze dzieci noszą podobne kapce :-)
      Jak nie chce mi się prasowac zawsze myślę że wstyd byłoby zaprosic
      do domu Latorturę....
      Jak mówię do Julki gdzie jest misiek, od razu myślę o Miśku Uczuli.
      A jak rozczulam się zbytnio nad sobą to zawsze myśl o Lucy, mądra
      życiowa babeczka ! I od razu jakos mi wstyd i biorę dupę w troki !
      • zurawina100 Re: oj dziewczyny, dziewczyny ;))) 05.02.10, 19:34
        a ja dzięki lilce, emillie i malenkie7 zaczęłam inaczej robić zdjęcia i mnie to maxa wciągnęło i nawet uważam, że nieźle mi to wychodzi:) No i w przyszłym tygodniu kupuję nowy aparat:)
      • latortura maniulka błagam ;) 05.02.10, 21:47
        naprawde zapamietałas mnie z tego postu o prasowaniu? ;)

        ja naprawde mam o wiele wiecej do powiedzenia ;)))

        swoją drogą...przeszłam rewelacyjną przemianę po tych potyczkach o
        prasowaniu, naprawde ograniczyłam je do minimum i... żyje !
        i ciuchy naprawde dobrze wyglądają, a ja zyskałam wieleee wolnych
        wieczorów ;)
        • maniulka_25 Re: maniulka błagam ;) 05.02.10, 21:52
          Kochana ! Akurat ten post zapamiętam do końca życia :-) Dzięki Tobie
          jak chcę się "odpicowac" nie muszę szukac żelazka i w nerwach
          prasowac... Tylko wyjmuję wyprasowaną koszulę ! Oszczędnosc czasu.
          Ale takich ciuchów na codzień prasowac mi się nie chce.
          • latortura Re: maniulka błagam ;) 05.02.10, 21:57
            acha, czyli taka zmianka, ciesze sie,
            moja zmianka poszła w drugą stronę, dałam sobie wiecej luzu ale na
            rzeczy typu pizamka dziecka, która i tak za dwa dni bedzie znów w
            praniu i tym podobne rzeczy,

            koszule zawsze wiszą gotowe do załozenia ;)
            nadal lubie ład-skład i porządek ale juz nie robie tego kosztem
            swojego zmeczenia ;)
            • alcea3 Re: maniulka błagam ;) 05.02.10, 22:06
              Fajny watek latortura:)

              tez kojarzę tren watek oisprzątaniu i praniu z Tobą :)))))))))))))
              Ja ci coś napisałam o zdjęciach? serio? przypomnij bo uleciało ;)

              tez tak mam,ze kojarzę wiele zdarzen lub rzeczy z osoba,mi z forum.
              Ja znam bardzo wiele forumek osobiscie z wielomaq utrzymuję kontakty tez poza forum.

              Latortura moze od razu z grubej rury i przyjedziesz na zlot co??
              • maniulka_25 alcea3 05.02.10, 22:12
                Ja bym chętnie przyjechała na zlot :-) Ale nie wiem czy dam radę z
                moją dwójką. Chyba że pzyjechałabym tylko z Julką.
              • latortura Re: maniulka błagam ;) 05.02.10, 22:32
                odezwe sie na ukrytym w sprawie zlotu, nie wiem gdzie, nie wiem
                kiedy, nie wiem "co i jak" ;)

                byłabym chetna na taki wyjazd ale musiałabym przyjechac sama z
                Iguskiem bo moj M jest całkowicie anty do czegos takiego ;)
                nawet jak nieraz wspomne o forum to dla Niego jakis kosmos,
                ale On jest cały taki antykomputerowo-forumowy ;)
                • ewlinp Re: :) 05.02.10, 23:53
                  latortura powinnas zrobić tak jak ja za pierwszym razem, zapisałam naszą 3kę,
                  wpłaciłam zadatek a dopiero miesiąc przed oznajmiłam M -nie wiem jak to zrobisz
                  ale tego i tego dnia jedziemy na zlot lipcówek - M: -czego? Lipcówek i masz z
                  nami tam jechać bo ja sie do pociagu z tyloma manelami nie zabiorę! No a teraz
                  się sam dopytuje - czy w tym roku tez jest ten zjazd umęczonych matek? :) hehe i
                  juz kombinuje zeby go tym razem nie omineła impreza ;)
                  • uczula Re: :) 06.02.10, 20:09
                    az sie boje tego naszego zlotu:)
                    heh
                    ciekawe czy uda nam sie byc, ale te pare msc szybko zleci:)
    • mimi_mm Re: oj dziewczyny, dziewczyny ;))) 05.02.10, 19:51
      ja nie chcialabym nikogo pominac przy wymienianiu bo jest tych osob kilka.
      Inspiruja, daja kopa, radza, pomagaja.... i jak tu nie kochac naszego forum :D
    • boazeria Re: oj dziewczyny, dziewczyny ;))) 05.02.10, 20:05
      ja tez was wszystkie uwielbiam :-)

      podnosicie na duchu, dajecie swietne rady, odstresowujecie,
      sprawiacie ze nie czuje sie samotna, zawsze wiecie gdzie czego
      szukac, jak zrobic obiad z niczego no i wogole jestescie
      takie......... na dobre i na zle.

      i nawet jak was nie widzialam to czasem opowiadam komus jakas
      historie wasza zaczynac "a moja kolezanka........"
      • shemreolin Re: oj dziewczyny, dziewczyny ;))) 05.02.10, 20:40
        haha, ja mam to samo... nie wiem ile razy zaczynałam cos mówić od "a moja
        forumowa koleżanka to...". :D

        Cieszę się, ze mój wątek o tej małpie francuskiej - złodziejce najbardziej
        boskiego z boskich - cię tak rozbawiła. :D
      • ankas4 Re: oj dziewczyny, dziewczyny ;))) 05.02.10, 20:41
        Swietnie napisane , dziewczyny, ja tez tak wlansie mam, teraz nie mam czasu na
        wymienianie, ale moze sie zbiore wieczorem ,bo doslownie mam takie same
        skojarzenia ... prawie kazda sytuacja kojarzy mi sie z którąs z Was, albo jak
        cos kupuje, albo z mezem sie pokloce to zaraz mam argumenty forowe:) to jest
        niesamowite, jaka sila rażenia, przeciez w wiekszosci sie nawet nie znamy...
        pieknne to jest!
        • pabia_a Re: oj dziewczyny, dziewczyny ;))) 05.02.10, 21:53
          fajne to nasze forum, wiele się od Was można nauczyć, zgapić i nie
          tylko jeśli chodzi o rady dotyczące wychowania naszych lipczątek
          lecz o samo życie.Pozdrawiam wszystkie forumowe koleżanki:-)
    • solaris31 Re: oj dziewczyny, dziewczyny ;))) 05.02.10, 21:43
      heh, mam tak samo :D

      ja nawet wyobrazam sobie , jak wygladacie :D bo z rzadka oglądam
      zdjecia ;) Burdzię w realu poznałam z daleka, chociaż nie widziałam
      Jej nigdy wczesniej :) taka to magia tego forum i już :D
      • latortura Re: oj dziewczyny, dziewczyny ;))) 05.02.10, 21:54
        ja tez sobie czasem wyobrazam jak wygladacie, kiedys był taki wątek,
        opisywałysmy siebie,

        acha, no...jak mowa gdziekolwiek o blizniakach to tez zaraz widze
        buzie Antka i Franka ;)

        duzo dają blogi, przeglądanie ich, czytanie, przybliża bardzo osobę,

        a jesli sie nie myle to boazeria przeszła podobny koszmarek porodowy
        co ja, czyli krwiaczka na główce dziecka...............
        • agusiajasia Re: oj dziewczyny, dziewczyny ;))) 05.02.10, 23:12
          Oj dziewczyny :)))

          No więc wiele z Was kojarzę z różnymi wypowiedziami i faktami. Jest
          tego naprawdę dużo i nie chcę wszystkiego wymieniać.
          Ostatnio nawet śnił mi się zlot i Burdzia, która przygotowała stertę
          pysznego żarcia :))

          Wspaniałe forum :)
          • ewlinp Re: oj dziewczyny, dziewczyny ;))) 06.02.10, 00:00
            hehe burdzia sie chyba wszystkim kojarzy, ale to chyba wina tych dietowych
            noworocznych postanowień :)
            tez mi z Wami fajnie babeczki i... chyba nic więcej nie napiszę bo w sferze
            uczuc jestem mało wylewna, dodam skromnie ze to miłość odwzajemniona i cholernie
            uzalezniająca ;)
            • anmroz Re: oj dziewczyny, dziewczyny ;))) 06.02.10, 07:31
              Ja też uzależniona, chociaż raz dziennie muszę zajrzeć. Muszę,żeby potem mieć co
              analizować :)
    • smolineczka Re: oj dziewczyny, dziewczyny ;))) 06.02.10, 07:47
      mnie się czasami wydaję, że dawno już zostałabym odludkiem gdyby nie forum
      lipcówek :) cenię Was bardzo ze względu na prawdziwe zalety, które każda ma
      inne, i na tym właśnie polega uroda i sens forumowania ;)
      często wspominam o Was, myślę o dobrych radach i historiach z życia wziętych,
      opowiadam mężowi... przyzwyczaiłam się do początku dnia z poranną kawą czy
      herbatą z lipcówkami
      rzeczywiście, niektóre z Was kojarzę jedynie z nicków i wiem co nie co, co
      wynika z postów, a niektóre odbieram jak koleżanki, tyle że wirtualne - ze
      zdjęć, stylu, humoru. wiele dziewczyn na prawdę lubię, bo się często zgadzam z
      wypowiedziami i poglądami
      i oby jak najdłużej to forum istniało :)
      no i oczywiście, mam nadzieję, że jak dojadę na zlot, to nikogo nie rozczaruję ;)
      • kogosia Re: oj dziewczyny, dziewczyny ;))) 06.02.10, 11:39
        ja tez często w rozmowach z innymi mówię, a kiedyś był taki wątek na moim forum
        i dziewczyny pisały....

        heh eee
        to choroba:))
      • a.zaborowska1 Re: oj dziewczyny, dziewczyny ;))) 06.02.10, 11:42
        Z forum jestem bardzo związana :-) Wymieniać nie będę bo mam raczej
        pamięć fotograficzną.
        Ale chciałam wspomnieć że żadko umiem się sama do siebie śmiać.
        Czytając post klaryski o dietowaniu oplułam monitor a moja rodzinka
        nie wiedząc z czego się śmieje, śmiała się ze mnie do rozpuchu. :-)))
        • alcea3 maniulka latortura 06.02.10, 11:58
          maniulka no pewnie!! dawaj kochana do nas.
          Jest ostatni dzwonek bny sie deklarowac, bo za max tydzien rezerwuje osrodek.

          Latortura widzisz znow nas cos laczy ;)
          Moj nm tez jest anty na takie zloty wiec juz dwukrotnie bylam sama i tym razxem
          bedzie identycznie
          Oboje jestesmy szczesaliwsi,on sie nie meczy, a ja mam spokoj bo nie musze sie
          nim przejmowac ;)
          • szaszanka21 Alcea! 06.02.10, 12:42
            Mam nieśmiałe zapytanko czy mogłabym ewentualnie się zgłosić na zlot? A jeśli moja prośba zostanie" rozpatrzona pozytywnie":) to dostanę jakieś szczegółowe informacje?
            • klarysa007 Szaszanka!!! i inne chętne na zlot :) 06.02.10, 13:17
              KObietki! KAŻDY - bez względu na staż na forum - będzie na zlocie mile
              widziany!!! Z lub bez mężów, z lipczątkami i ich dwanaściorgiem rodzeństwa,
              babcią i siostrą cioci!!!!!!!
              Im nas więcej tym weselej :)
              Trzeba tylko wejść tutaj:
              forum.gazeta.pl/forum/f,95319,III_Zlot_Lipcowek_.html
              w okienku napisać CHCĘ :) poczekać aż alcea zauważy i drzwi otworzy, a potem
              czytać szczegółowe info na temat zlotu.

              A mnie to forum daje SIŁĘ. Bez Was dziewczyny byłoby naprawdę cienko...
              • szaszanka21 Klarysa dzięki!!! 06.02.10, 13:31
                Już wpisałam ze Chce!!!!
                • dmgr Re: Klarysa dzięki!!! 06.02.10, 15:03
                  Oj bez Was ciężko by było. W końcu ja to już tu zaglądam od ponad 3 lat. Z
                  każdym pierdołem zwrócić się można i faktycznie niektóre posty zapadają w
                  pamięć. Latortura po tym Twoim wątku też zastanawiam się czasem nad tym
                  prasowaniem, że może warto by było jednak wyprasowac tą stertę ale moje lenistwo
                  wygrywa. A że mnie osobiście poznac udało się tylko kilka z Was to albo mam
                  fikcyjne wyobrażenie osób albo ze zdjęciami niektóre z Was kojarzę.
                  Na zlot też pewnie chętnie bym się wybrała ale moje zdanie jest takie (które
                  zresztą nie raz pisałam), że zloty powinny odbywać się w różnych częściach
                  Polski i na pewno byłoby łatwiej chociaż raz na parę lat zobaczyć niektóre z
                  Was. Więc w tym roku na forum zlotowe nawet nie wchodzę bo wiem, że jest to dla
                  mnie niemożliwe albo po prostu za ciężkie do wykonania i przełamania się, żeby
                  pojechać samej z Młodym np. Bo mój m niestety uważa, że jechanie 600 km w jedną
                  stronę na dwa dni jest bezsensowne i na pewno ze mną nie pojedzie. Ale to nie
                  czas i miejsce na takie wywody.
                  Cieszę się, że jesteście właśnie tu w internecie bo mogę się z Wami spotkać o
                  każdej porze dnia a nawet nocy nie wychodząc z domu a to jest w tym najlepsze. I
                  też czasem jak komuś coś opowiadam nie wiem jak zacząć i zazwyczaj jest "moja
                  koleżanka" czy "znajoma", których okazuje się mam tak wiele. Bo to forum jest
                  jak jedna najlepsza przyjaciółka, która zna się na wszystkim i na każdy temat ma
                  20 różnych opinii i rad a takiej w realu na pewno się nie znajdzie.
                  • uczula z tym prasowaniem 06.02.10, 20:13
                    to i ja stwierdzilam ze jednak prania nie da sie tak powiesic i
                    poskladac zeby bylo jak prasowane:)
                    no nie da sie
                    a szkoda:))
                    nie cierpie prasowac :) hehe
    • anula_82 Re: oj dziewczyny, dziewczyny ;))) 06.02.10, 14:32
      tak latortura, a ja Cię kojarzę z tego, że miałyśmy taki sam wózek
      dla naszych liczątek, mikado trójkołowiec, prawda?

      z niektórymi utrzymuję kontakt GG. ale również mam w pamięci
      niektóre wypowiedzi osób, które ulecieć mi nie mogą ;))
      kojarzę osoby po nicku a i pamięć fotograficzną mam całkiem dobrą,
      wiec kiedy się pokazywałyście (dawno temu), to taki obraz mi
      pozostał w pamięci.
      • latortura Re: oj dziewczyny, dziewczyny ;))) 06.02.10, 19:44
        tak, mikado oxford trójkołowy ;)

        uwielbiałam go,
        sprzedawałam na allegro z cięzkim sercem, kobiecie która go kupiła,
        napisałam długasnego e-maila, że to mój pierwszy wózek w zyciu, ze
        sie przywiązałam, ze mam sentyment itd. no normalnie kosmos ;)))

        pierwsze dziecko, pierwsze sprzęty, ech... błogo mi jak o tym
        myslę...
        • f3f Re: oj dziewczyny, dziewczyny ;))) 06.02.10, 20:13
          hehe też miałam mikado oxford 3-kołowy - ale nie dokońca mi odpowiadał :)
          • f3f Re: oj dziewczyny, dziewczyny ;))) 06.02.10, 20:15
            Ja też często Was cytuje :) "moja znajoma/koleżanka" itp. Ale nie wszyscy rozumieją takie "internetowe" znajomości.
            Sporo dziewczyn kojarzy mi sie z określonymi sytuacjami, zachowaniami itp :)
        • alcea3 szaszanka 06.02.10, 20:13
          szalona no pewnie! :)
          Juz wpisalam cię na listę;))
          Dostep do forum juz masz, takze wyciagaj z piwnicy torbę i juz sie szykuj na
          niezlą zabawę:)
          • szaszanka21 Alcea 06.02.10, 21:02
            No bardzo wielgaśne dzięki ,się dopisałam a co!!!!
            • iki2007 Ja też 07.02.10, 08:02
              powołuje się na koleżankę z forum, wiem że mogę liczyć na waszą radę, wsparcie,
              ostatnio jak mam kupić coś większego to bez rady forum nie da rady, uzależniłam
              się! ale bardzo lubię to uzależnienie!!!
              • burdziaa Re: Ja też 07.02.10, 15:33
                ciesze sie,ze kojarzycie mnie z jedzeniem :)
                Mnie kulinarnie inspiruje Emilie,Agusiajasia piecze wspaniałe
                ciasra,Boazeria drozdzowe,Lilka sushi,Kasia Lipiec mam wrazenie
                wszystko potrafi :) Zabka,Olusia-wszystkie zdolne,nie ma co
                wymieniac ,zeby nikogo nie przeoczyc,A Patrycja nasza kojarzy mi
                sie,z watkiem o butach-pamietajcie,do Patrycji bez butów !
                • latortura Re: Ja też 07.02.10, 18:07
                  a tak, tak pati nie wpuszcza do domu w buciorach i ja pamietam tez
                  sie pod tym podpisałam ;)

                  moze jak juz bedziemy miec wybudowany domek i wszedzie kafle i
                  parkiety to czasem "odpuszcze" ale no kurcze w sumie to dlaczego?
                  zwłaszcza zimą, ma ktos włazic w brudnych butach a ja jak wyjdzie
                  mam zaraz siegac za szmaty?

                  no bo jak inaczej? ktos kto wchodzi w butach to tak jakby mówił:
                  mam gdzies, że sprzątasz, nie szanuje twojej pracy i swiadomie
                  brudzę żebys po moim wyjsciu musiała sprzatnąc ;)))

                  ja narazie mam wykładzine wiec nie wyobrazam sobie, ze ktos brudzi
                  miejsce po którym chodzi pozniej moje dziecko boso ;)

                  pozdrawiam pati ;)

                  • alcea3 Re: Ja też 07.02.10, 18:35
                    hehe no absolutnie :D
                    Zdania nie zmieniłam:D
                    Może byc wiocha,ale buty trzeba ściągac :D
      • asiak_83 Latortura :)) 07.02.10, 20:56
        to ja Cie pogrążę - mój Mikado Oxford koloru czerwonego dalej stoi u
        nas w garażu :))

        Fajny wątek. Ja mimo, ze rzadko piszę, codziennie MUSZĘ wejsć na
        forum, sprawdzic co tam u Was, jakie macie plany na dzisiejszy dzien
        (to w wątku kawowym) - takie małe uzaleznienie.
        Haha - a zauważyłyscue ze Burdzia to nam sie wszystkim z żarełkiem
        kojarzy :) kuchareczka nasza najukoachasza. I jeszcze Alcea i Ankas4
        kojarza mi sie z takimi babkami które ZAWSZE maja swoje zdanie i nie
        boją się go wypowiedzieć.

        A tak szczerze, to w tym forum jest jakas magia - przyciaga i juz
        nie potrafi odpuścić. To chyba MY dziewczyny jestesmy takie
        magiczne :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka