magda7717
20.06.12, 10:32
duma mnie rozpiera;-) wybaczcie jesli nie macie ochoty czytac;-)
Przekazałam jakis czas temu kilka ubranek do panelu recenzenta na czasdzieci
popatrzcie jak fajnie mamy mnie opisały;-)
duma mnie rozpiera ;-) wygladam juz na rozmiar 50;-))
czasdzieci.pl/okiem-rodzica/d,60,id,2541eaf.html
M