Dodaj do ulubionych

chwale sie:) niezalezne opinie o ESCARABAJO

20.06.12, 10:32
duma mnie rozpiera;-) wybaczcie jesli nie macie ochoty czytac;-)
Przekazałam jakis czas temu kilka ubranek do panelu recenzenta na czasdzieci
popatrzcie jak fajnie mamy mnie opisały;-)
duma mnie rozpiera ;-) wygladam juz na rozmiar 50;-))

czasdzieci.pl/okiem-rodzica/d,60,id,2541eaf.html
M
Obserwuj wątek
    • motylek1407 Re: chwale sie:) niezalezne opinie o ESCARABAJO 20.06.12, 10:52
      Popieram autorke artykulu!!! Super napisane, lepiej bym tego nie wyrazila!! Cudne ciuszki, gdybym miala wiecej na koncie to bym wiecej kupowala :D
    • guciowamama Re: chwale sie:) niezalezne opinie o ESCARABAJO 20.06.12, 10:55
      Pieknie - a nie mowilam, ze sa super !? ;-)
      • moni_30 Re: chwale sie:) niezalezne opinie o ESCARABAJO 20.06.12, 11:26
        GRATULUJĘ! Jak tylko Julek wydrze/wyrośnie ze sterty swoich ciuchów nie omieszkam uzupełnić jego szafy w Twoim sklepie :-)
        • mama_ditte Re: chwale sie:) niezalezne opinie o ESCARABAJO 20.06.12, 12:57
          ja tez z chęcia bym kazda pozycję kupiła gdybym mogła
    • joa261 Madziu 20.06.12, 15:42
      A czy masz w planach wprowadzić jakieś fajne nakrycia głowy dla dzieciaków?
      Takie na 100 % bawełniane:) przewiewne, dziurkowane:)
      Bo nigdzie nic nie ma co by trafiło w mój gust:)
      No bo jak można kapelusz przeciwsłoneczny - na upał- uszyć z podwójnego materiału ;)
    • cui Re: chwale sie:) niezalezne opinie o ESCARABAJO 20.06.12, 16:23
      To ja tylko powtórzę to, co powiedziałam Ci przed startem Escarabajo, w styczniu, u mnie: wróżę Ci sukces (a mnie intuicja niezmiernie rzadko zawodzi).
      I tego się trzymam ;)
      Ps. I to przypomina mi o tym, że muszę podjechać do Ciebie po koszulki :)
      Będziesz jutro po 16? Czy bez szans?
      • magda7717 Re: chwale sie:) niezalezne opinie o ESCARABAJO 20.06.12, 20:42
        Iwonka a moze jakas kawke w centrum? dasz rade wyskoczyc?? Dynia np??
        M
    • magda7717 cui 21.06.12, 11:35
      kurcze mamy jedno auto- drugie w serwisie. moze ja ci wysle te koszulki??zaden problem
      albo jutro do 17 zawsze ktos w biurze jest.zdecyduj

      M
      • cui Re: cui 21.06.12, 13:23
        Kochana - ja strasznie zarobiona jestem :)
        Słuchaj - jak dam radę to podjadę dziś do biura po 16 (powinnam zdążyć).
        A my spotkamy się może wreszcie na jakiejś kawie ;) Może sobota? W M1 jest układanie wozu strażackiego z klocków Lego - Mikołaj mi nie odpuści, więc się pewnie zjawimy.
        Może będziecie gdzieś w pobliżu.
        • magda7717 Re: cui 21.06.12, 13:35
          M wozi ze soba Twoje zamowienie;-) juz dzisiaj tu nie dojedzie .
          wiec moze ja jutro ci do centrum podrzuce??
          hmm sobota nie wiem ...
          • cui Re: cui 21.06.12, 19:06
            Madzia... Spokojnie, ja też jestem średnio przewidywalna, więc się nie przejmuj.
            Może po prostu zadzwonię do Ciebie jak będę zmierzać w kierunku Królewskiej i tyle. Będą koszulki - odbiorę. Nie będzie - odbiorę innym razem.
            Może w końcu się zmobilizujemy do spotkania ;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka