ainer1
17.08.07, 12:53
Witam w ten śliczny (przynajmniej w Olsztynie) dzień!
Jestem lutówka 2008 i mam pytanie do mam które świeżo w pamięci maja swój
pierwszy kontakt z dzieckiem;)
Na stale mieszkam w Warszawie, ale jak i mojego Piotrusia (w 2004 roku wiec
dawno dość:) )drugie dziecko chyba będę rodzic w Olsztynie (o ile sie maluch
nie pospieszy wtedy mogę nie zdążyć:) )
Czy jest na forum mama która tez tam urodziła? I jeśli tak to w którym szpitalu?
Ja mam same dobre wspomnienia ze Szpitala Miejskiego, ale ponoć zmieniła sie
pani dyr i przeszła do Wojewódzkiego.
Będę wdzięczna za odpowiedzi:)
pozdrawiam,
ainer