Dodaj do ulubionych

czy ktos moze rodzil w Olsztynie?

17.08.07, 12:53
Witam w ten śliczny (przynajmniej w Olsztynie) dzień!

Jestem lutówka 2008 i mam pytanie do mam które świeżo w pamięci maja swój
pierwszy kontakt z dzieckiem;)
Na stale mieszkam w Warszawie, ale jak i mojego Piotrusia (w 2004 roku wiec
dawno dość:) )drugie dziecko chyba będę rodzic w Olsztynie (o ile sie maluch
nie pospieszy wtedy mogę nie zdążyć:) )
Czy jest na forum mama która tez tam urodziła? I jeśli tak to w którym szpitalu?
Ja mam same dobre wspomnienia ze Szpitala Miejskiego, ale ponoć zmieniła sie
pani dyr i przeszła do Wojewódzkiego.
Będę wdzięczna za odpowiedzi:)

pozdrawiam,
ainer
Obserwuj wątek
    • zumali Re: czy ktos moze rodzil w Olsztynie? 17.08.07, 17:13
      Witaj,
      rodzilam w szpitalu miejskim 19 dni temu i ogolnie jestem
      zadowolona. Trafilam na bardzo sympatyczna i mila polozna. Porod
      trwal prawie 13h i baaardzo mi pomogla. Nowe lozka porodowe, duze
      sale. Lezenie potem 4 dni juz z noworodkiem tez wspominam dobrze.
      Wiekszosc poloznych wesolych i milych.

      Ja osobiscie polecam, chociaz mam kolezanke, ktora nie trafila tak
      dobrze i do tej pory odradza wszystkim miejski.

      Pozdrawiam
      • green40 Re: czy ktos moze rodzil w Olsztynie? 17.08.07, 17:24
        Ja za kilka dni rodzę w Wojewódzkim. Sporo złych opinii nasłuchałam się o
        Miejskim (głównie zbyt długie zwlekanie z konieczną cesarką), choć kilka dobrych
        również. Żeby czuć się bezpiecznie "wynajęłam" położną w Wojewódzkim, podobno
        rewelacyjna, sympatyczna, profesjonalistka. Widziałam się z nią już kilka razy i
        jestem bardzo zadowolona. Pewnie nie ma reguł, nawalić mogą i w jednym, i w
        drugim szpitalu. Pozdrawiam, życząc dobrego wyboru:)
        • uuuaa Re: czy ktos moze rodzil w Olsztynie? 19.08.07, 10:44
          Ja rodziłam u Malarkiewicza na ul Wojska Polskiego, jest to oddział
          prywatny,rodziłam tam trójke swoich dzieci i powiem jedno....chcesz
          urodzić po ludzku????? to TYLKO TAM!!!! panuje tam przyjazna
          atmoswera(zawsze ,bez względu jaki lekarz, czy położna ma akurat
          zmiane) uwierz mi rozmawiałam z wieloma rodzącymi w tym szpitalu i
          żadna nie miała złego zdania...naprawde polecam.możesz wejsc sobie
          na strone i sama zobaczyć conieco...www.szpital-olsztyn.pl
          • ainer1 do uuuaa 19.08.07, 17:04
            czesc,

            ja wspominam bardzpo dobrze miejsci z 2004 roku
            natomiast co do Malarkiewicza to brak im sprzetu gdyby co sie dzialo
            • uuuaa Re: do ainer1 19.08.07, 21:47
              troche sie zapędziłam...wiem!!! ale dla mnie jak coś jest czarne
              to jest czarne ,a jak coś jest białe to...... z przykrością
              stwierdzam że masz racje też sie troche tego obawiałam,ale dzięki
              Bogu moje porody przebiegały bez komplikacji, czego wszystkim
              rodzącym życze :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka