anmroz 13.07.08, 12:34 Czy tylko owoce i warzywka? Jeśli tak to ile i jakie? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mynia0 Re: Podajecie witaminy maluchom? 13.07.08, 13:26 nie, nie daję, szczególnie teraz, jak jest sezon owocowy ;) oczywiście poza D3 ;) Mila zjada na śniadanie kaszkę / z witaminami/, potem mleko / też z witaminami/, 2 słoiczki obiadu, potem słoiczek owoców i na kolację kaszę / z witaminami/, jest tego całkiem sporo, a jak dorzucisz jeszcze soczki i herbatki, wychodzi tych witamin całkiem, całkiem sporo. teraz, jak mam świeże owoce, dodaję je do kaszek. Odpowiedz Link
m0nalisa juz nie 13.07.08, 14:38 jakis miesiac temu konczylam butle z D i nie daje, wkladam mu do dzioba duzo owocow, wzelakich (banany, trukawki, brzokwinie, maliny, jablka, gruzki, poza tym warzywa w obiadach i marchewke podgryza. Odpowiedz Link
asuzi Re: Podajecie witaminy maluchom? 13.07.08, 15:22 ja dawałam wit. c, kwas foliowy i żelazo, ale w styczniu przetałam bo pojawiły się ząbki, teraz tylko wit. D3 ale musze skonsultować to z lekarzem Odpowiedz Link
patrice7 Re: Podajecie witaminy maluchom? 13.07.08, 17:43 Daje d3 i witc w przeziebieniu Odpowiedz Link
aurinko Re: Podajecie witaminy maluchom? 14.07.08, 10:22 Wszystkie owoce, warzywa i soki. Wit. D3 w kroplach, żadnych więcej preparatów witaminowych. Odpowiedz Link
joasia83m Re: Podajecie witaminy maluchom? 14.07.08, 10:35 ja podaje i C, i D, i Zyrtec, bo moj Maly to wiecznie jakis zaziebiony :/ 2 tyg temu znow bylam u mojej ulubionej pani pediatry we wlod.:) po prostu Ci lubelscy to mnie z rownowagi wyprowadzaja. Aniu, moze na jakas kawe kiedys we wlodawie z dzieciakami skoczymy?:) Odpowiedz Link
anmroz joasia 14.07.08, 18:42 Koniecznie :)Daj znać, kiedy będziesz to się umówimy. Pzdr. Odpowiedz Link
joasia83m Re: joasia 14.07.08, 19:25 np teraz od srody do niedzieli, z tym ze w sobote balanga urodzinowa Dawida. Jak masz czas i ochote to moze w czwartek? Odpowiedz Link
anmroz Joasiu 14.07.08, 21:49 Super! Tylko w środę uzgodnimy miejsce i czas, bo ja trochę na wariackich papierach w tym tyg. - pewnie pamiętasz,że u nas Festiwal, a ja pracuję też przy organizacji tej imprezy.W środę będę wiedziała,o której będę wolna. Napewno napiszę do Ciebie. W razie czego moje gg 4009543 :) Odpowiedz Link