Dodaj do ulubionych

Podajecie witaminy maluchom?

13.07.08, 12:34
Czy tylko owoce i warzywka? Jeśli tak to ile i jakie?
Obserwuj wątek
    • mynia0 Re: Podajecie witaminy maluchom? 13.07.08, 13:26
      nie, nie daję, szczególnie teraz, jak jest sezon owocowy ;)
      oczywiście poza D3 ;)

      Mila zjada na śniadanie kaszkę / z witaminami/, potem mleko / też z
      witaminami/, 2 słoiczki obiadu, potem słoiczek owoców i na kolację
      kaszę / z witaminami/, jest tego całkiem sporo, a jak dorzucisz
      jeszcze soczki i herbatki, wychodzi tych witamin całkiem, całkiem
      sporo. teraz, jak mam świeże owoce, dodaję je do kaszek.
      • m0nalisa juz nie 13.07.08, 14:38
        jakis miesiac temu konczylam butle z D i nie daje, wkladam mu do dzioba duzo
        owocow, wzelakich (banany, trukawki, brzokwinie, maliny, jablka, gruzki, poza
        tym warzywa w obiadach i marchewke podgryza.
    • asuzi Re: Podajecie witaminy maluchom? 13.07.08, 15:22
      ja dawałam wit. c, kwas foliowy i żelazo, ale w styczniu przetałam
      bo pojawiły się ząbki, teraz tylko wit. D3 ale musze skonsultować to
      z lekarzem
      • patrice7 Re: Podajecie witaminy maluchom? 13.07.08, 17:43
        Daje d3 i witc w przeziebieniu
    • blanka0 cebion multi 14.07.08, 09:09

    • aurinko Re: Podajecie witaminy maluchom? 14.07.08, 10:22
      Wszystkie owoce, warzywa i soki. Wit. D3 w kroplach, żadnych więcej preparatów
      witaminowych.
    • ridibunda Re: Podajecie witaminy maluchom? 14.07.08, 10:25
      Tylko D3
    • anula_82 tylko jesli jest zaziębiony ;) n/t 14.07.08, 10:26

    • joasia83m Re: Podajecie witaminy maluchom? 14.07.08, 10:35
      ja podaje i C, i D, i Zyrtec, bo moj Maly to wiecznie jakis zaziebiony :/
      2 tyg temu znow bylam u mojej ulubionej pani pediatry we wlod.:)
      po prostu Ci lubelscy to mnie z rownowagi wyprowadzaja.
      Aniu, moze na jakas kawe kiedys we wlodawie z dzieciakami skoczymy?:)
      • anmroz joasia 14.07.08, 18:42
        Koniecznie :)Daj znać, kiedy będziesz to się umówimy. Pzdr.
        • joasia83m Re: joasia 14.07.08, 19:25
          np teraz od srody do niedzieli, z tym ze w sobote balanga urodzinowa Dawida. Jak
          masz czas i ochote to moze w czwartek?
    • lilka.k cebion multi n/t 14.07.08, 19:37

      • anmroz Joasiu 14.07.08, 21:49
        Super! Tylko w środę uzgodnimy miejsce i czas, bo ja trochę na wariackich
        papierach w tym tyg. - pewnie pamiętasz,że u nas Festiwal, a ja pracuję też przy
        organizacji tej imprezy.W środę będę wiedziała,o której będę wolna. Napewno
        napiszę do Ciebie. W razie czego moje gg 4009543 :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka