effka_81 Re: zdjecia z roczku i wesela 14.07.08, 17:18 Zdjęcia suuper!! A tort piękny sama robiłaś?? Pamiętam że miałaś taki plan. Odpowiedz Link
patrice7 Re: zdjecia z roczku i wesela 14.07.08, 17:18 Ale śliczna sukienka! Pieknie w niej wygladalas!! FRyzurka tez ładna ,ale nie mam porownania bo nie wiem jak bylo wczesniej:)) Tylko Twoja cora chyba malo zadowolona ;)) Odpowiedz Link
kogosia Re: zdjecia z roczku i wesela 14.07.08, 18:01 nasza-klasa.pl/profile/2714695/gallery zdjecia dla porówniania Odpowiedz Link
patrice7 Re: zdjecia z roczku i wesela 14.07.08, 18:11 Oj nie!!Q Nie wracaj do starej fryzury! W tej wygladasz niesamowicie.Te pasemka dodają Ci świezosci, w calych ciemnych wygladasz tak jakos smutno;) A przy tych buzia ,aż Ci sie smieje:))) Odpowiedz Link
patrice7 Re: patrice hehe 14.07.08, 18:23 a czemu az 150?? same odrosty tyle?? ja jak mialam blond wlosy to tez chodzilam na odrosty co 2-3 mies ale placilam max 100 Odpowiedz Link
kogosia Re: patrice hehe 14.07.08, 18:34 nie robią odrostów tylko całe włosy, nie wiem na czym to polega, na razie mam pasemka drug i raz Odpowiedz Link
edzia.79 Re: kogosia 14.07.08, 20:17 powinni robic ci odrosty,a tak to niepotrzebnie niszcza wlosy :) Gosia super kiecka i fryzura. corcia jest strasznie do ciebie podobna,nawet takie same miny robi hihi synus elegancki,prawdziwy kawaler :))) jeszcze raz sto lat!!! Odpowiedz Link
bubunia1 Re: zdjecia z roczku i wesela 14.07.08, 20:24 REWELKA ;) co tam 100,00 zl czy 150,00 ale jaki efekt ;)) fiu fiu ;p Tak jak Edzia napisała córeczka bardzo podobna do Ciebie..a synek pierwsza klasa ;) sto lat! Odpowiedz Link
klarysa007 Re: zdjecia z roczku i wesela 14.07.08, 22:29 Jest się czym chwalić, super wyglądałaś!!! Odpowiedz Link
gismol77 Re: Dzięki dziewuszki 15.07.08, 09:26 fakt, pięknie wszyscy wyglądacie. fryzura super, taka rozświetlająca. dzieciaczki cudne. ale mi najbardziej rzucilo sie w oczy że Wy z mężem do siebie podobni jesteście ;) Odpowiedz Link
anula_82 Re: zdjecia z roczku i wesela 15.07.08, 13:16 Gosiu, wyglądaliście fantastycznie :) Bardzo ładna rodzinka :) Ależ Ty szczuplutka jesteś :) zazdroszczę Ci ;) Odpowiedz Link
joasia83m Re: zdjecia z roczku i wesela 15.07.08, 13:40 piekna fryzura!!!! wszyscy tacy ladni jestescie;) Odpowiedz Link
monikaj21 Re: zdjecia z roczku i wesela 15.07.08, 21:59 Fajnie, że Was zobaczyłam - łątwiej będzie się rozpoznać w Dębkach :) Odpowiedz Link