Dodaj do ulubionych

zdjecia z roczku i wesela

14.07.08, 17:14


Obserwuj wątek
    • effka_81 Re: zdjecia z roczku i wesela 14.07.08, 17:18
      Zdjęcia suuper!! A tort piękny sama robiłaś?? Pamiętam że miałaś taki plan.
    • patrice7 Re: zdjecia z roczku i wesela 14.07.08, 17:18
      Ale śliczna sukienka! Pieknie w niej wygladalas!!

      FRyzurka tez ładna ,ale nie mam porownania bo nie wiem jak bylo wczesniej:))

      Tylko Twoja cora chyba malo zadowolona ;))
      • kogosia Re:Córcia śpiąca:) 14.07.08, 17:30
        TORT ZAMAWIANY w cukierni
    • kogosia Re: zdjecia z roczku i wesela 14.07.08, 18:01
      nasza-klasa.pl/profile/2714695/gallery
      zdjecia dla porówniania
      • patrice7 Re: zdjecia z roczku i wesela 14.07.08, 18:11
        Oj nie!!Q Nie wracaj do starej fryzury! W tej wygladasz niesamowicie.Te pasemka
        dodają Ci świezosci, w calych ciemnych wygladasz tak jakos smutno;)
        A przy tych buzia ,aż Ci sie smieje:)))
        • kogosia Re: patrice hehe 14.07.08, 18:15

          • patrice7 Re: patrice hehe 14.07.08, 18:23
            a czemu az 150?? same odrosty tyle?? ja jak mialam blond wlosy to tez chodzilam
            na odrosty co 2-3 mies ale placilam max 100
            • kogosia Re: patrice hehe 14.07.08, 18:34
              nie robią odrostów tylko całe włosy, nie wiem na czym to polega,
              na razie mam pasemka drug i raz
              • edzia.79 Re: kogosia 14.07.08, 20:17
                powinni robic ci odrosty,a tak to niepotrzebnie niszcza wlosy :)
                Gosia super kiecka i fryzura.
                corcia jest strasznie do ciebie podobna,nawet takie same miny robi
                hihi
                synus elegancki,prawdziwy kawaler :)))

                jeszcze raz sto lat!!!
    • bubunia1 Re: zdjecia z roczku i wesela 14.07.08, 20:24
      REWELKA ;)
      co tam 100,00 zl czy 150,00 ale jaki efekt ;)) fiu fiu ;p

      Tak jak Edzia napisała córeczka bardzo podobna do Ciebie..a synek pierwsza klasa ;)

      sto lat!
    • klarysa007 Re: zdjecia z roczku i wesela 14.07.08, 22:29
      Jest się czym chwalić, super wyglądałaś!!!
      • kogosia Re: Dzięki dziewuszki 15.07.08, 08:38

        • gismol77 Re: Dzięki dziewuszki 15.07.08, 09:26
          fakt, pięknie wszyscy wyglądacie. fryzura super, taka rozświetlająca.
          dzieciaczki cudne. ale mi najbardziej rzucilo sie w oczy że Wy z mężem do siebie
          podobni jesteście ;)
          • kogosia Re: gismol 15.07.08, 14:58

    • anula_82 Re: zdjecia z roczku i wesela 15.07.08, 13:16
      Gosiu, wyglądaliście fantastycznie :) Bardzo ładna rodzinka :)

      Ależ Ty szczuplutka jesteś :) zazdroszczę Ci ;)
      • joasia83m Re: zdjecia z roczku i wesela 15.07.08, 13:40
        piekna fryzura!!!!
        wszyscy tacy ladni jestescie;)
    • monikaj21 Re: zdjecia z roczku i wesela 15.07.08, 21:59
      Fajnie, że Was zobaczyłam - łątwiej będzie się rozpoznać w Dębkach :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka