25.07.08, 07:17
zmeczona jestem wiec ucieklam z domu do biura spokojnie popracowac ;)
Obserwuj wątek
    • effka_81 Re: kawa 25.07.08, 07:27
      Dzisiaj szybka kawa, pózniej sprzątanie prasowanie i pakowanie. Jak my się
      zabierzemy z tymi bagażami to nie wiem.
      Miłego dnia kobietki
      • joasia83m Re: kawa 25.07.08, 10:23
        narttu, dobre! lecisz do pracy odpoczac:)) trzymaj sie jakos kobito
        effka, dokad jedziecie, bo cos przeoczylam.. ja nie dlugo do muszyny kolo
        krynicy gorskiej, ale jestem happy
        na razie pije herbate i jem sniadanie, ale oczywiscie przy forum, a co:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka