narttu 25.07.08, 07:17 zmeczona jestem wiec ucieklam z domu do biura spokojnie popracowac ;) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
effka_81 Re: kawa 25.07.08, 07:27 Dzisiaj szybka kawa, pózniej sprzątanie prasowanie i pakowanie. Jak my się zabierzemy z tymi bagażami to nie wiem. Miłego dnia kobietki Odpowiedz Link
joasia83m Re: kawa 25.07.08, 10:23 narttu, dobre! lecisz do pracy odpoczac:)) trzymaj sie jakos kobito effka, dokad jedziecie, bo cos przeoczylam.. ja nie dlugo do muszyny kolo krynicy gorskiej, ale jestem happy na razie pije herbate i jem sniadanie, ale oczywiscie przy forum, a co:) Odpowiedz Link