Dodaj do ulubionych

40 stopni mam za oknem

27.07.08, 15:49
na termometrze
szok
Obserwuj wątek
    • lilka.k ja mam w cieniu 34... 27.07.08, 15:52
      I nie wychodze z domu w taki upal. czekam az zelzeje, moze okolo 18 na chwile
      wyjdziemy kolo bloku by sobie pobiegali :)
      • blanka0 Re: ja mam w cieniu 34... 27.07.08, 15:53
        my tez w domu wlaczylam dzis klime mimo iz unikam
        na dwor dopiero ok 19tej
        • patrice7 Re: ja mam w cieniu 34... 27.07.08, 15:55
          haha ja dopiero wrocilam :) gorac ze szok :)
          • blanka0 Re: ja mam w cieniu 34... 27.07.08, 15:57
            pati samobojca :-)
    • m_k8 Re: 40 stopni mam za oknem 27.07.08, 21:43
      a w środku 37 :-(
      i dziś wypadła Hani impreza. Na szczęście Hania była bardzo
      zadowolona, i upał jej zbytnio nie przeszkadzał :-)
      Kilka zdjęć ( i proszę się nie śmiać z mojej niezbyt inteligentnej
      miny na jednym ze zdjęć:-)):
      picasaweb.google.pl/kaluznam/RoczekHani?authkey=TgHWdYKOVdo
      • patrice7 Re: 40 stopni mam za oknem 27.07.08, 21:57
        Magda i jak udala sie imprezka??
        Widac Hanna zadowolona z zabawek:)
        Tort swietny
        • blanka0 Re: 40 stopni mam za oknem 28.07.08, 07:25
          czyzby nowy bankowiec rósł?
          • lilka.k Magda! 28.07.08, 07:59
            Piekny tort..gdzie zamawialas?
            Mamy taki sam jezdzik-samolot, u nas hicior, ze hej..jeszcze mamy drugi
            oczywiscie, ciut inny, ale tez z disneya..
            Basen tez taki sam..hihi
            wygladacie bosko! Hania czaruje jak zawsze!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka