lilka.k ja mam w cieniu 34... 27.07.08, 15:52 I nie wychodze z domu w taki upal. czekam az zelzeje, moze okolo 18 na chwile wyjdziemy kolo bloku by sobie pobiegali :) Odpowiedz Link
blanka0 Re: ja mam w cieniu 34... 27.07.08, 15:53 my tez w domu wlaczylam dzis klime mimo iz unikam na dwor dopiero ok 19tej Odpowiedz Link
patrice7 Re: ja mam w cieniu 34... 27.07.08, 15:55 haha ja dopiero wrocilam :) gorac ze szok :) Odpowiedz Link
m_k8 Re: 40 stopni mam za oknem 27.07.08, 21:43 a w środku 37 :-( i dziś wypadła Hani impreza. Na szczęście Hania była bardzo zadowolona, i upał jej zbytnio nie przeszkadzał :-) Kilka zdjęć ( i proszę się nie śmiać z mojej niezbyt inteligentnej miny na jednym ze zdjęć:-)): picasaweb.google.pl/kaluznam/RoczekHani?authkey=TgHWdYKOVdo Odpowiedz Link
patrice7 Re: 40 stopni mam za oknem 27.07.08, 21:57 Magda i jak udala sie imprezka?? Widac Hanna zadowolona z zabawek:) Tort swietny Odpowiedz Link
lilka.k Magda! 28.07.08, 07:59 Piekny tort..gdzie zamawialas? Mamy taki sam jezdzik-samolot, u nas hicior, ze hej..jeszcze mamy drugi oczywiscie, ciut inny, ale tez z disneya.. Basen tez taki sam..hihi wygladacie bosko! Hania czaruje jak zawsze! Odpowiedz Link