izamig 03.09.08, 15:16 i mam już dosyć bo towarzyszą mi one cały dzień, nawet w nocy, przy pierwszej ciązy tak nie miałam. Ja już chyba tego dłużej nie wytrzymam. Nie mam na nic siły i cały czas bym leżała. Może są jakieś sposoby na mdłości Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agasar79 Re: mam mdłości przez cały dzień :-( 03.09.08, 15:24 ja tak właśnie miałam mdłości w dzień i w nocy, jakby mnie bolał żołądek, coś strasznego, bardzo ci współczuję. Musisz to przetrwać mi się skończyły po około 15 tygodniu. No i nic nie pomagało. Trzymaj się jeszcze troszkę i przejdzie Odpowiedz Link
kamsi Re: mam mdłości przez cały dzień :-( 03.09.08, 20:28 Tak całkiem to chyba nic nie pomoże. Ja miałam całodobowe mdłości i chwilową ulgę przynosiło mi: 1. picie herbaty z imbiru; 2. pogryzanie migdałów; 3. jedzenie czegoś drobnego co parę minut - np. dzieliłam sobie jabłko na cząstki i co 5 minut zjadałam powoli jedną cząstkę - wtedy też się skupiałam na tym odliczaniu pięciui minut i było jakoś łatwiej:) 4. przed wstaniem z łóżka, na czczo i półleżąco, wypijałam drobnymi łyczkami szklankę ciepłej wody z miodem i cytryną. Niektórzy zalecają zamiast tego kromkę suchego chleba, ale na mnie chleb nijak nie działał, a ta woda - owszem:) Odpowiedz Link
lilka.k Re: mam mdłości przez cały dzień :-( 03.09.08, 20:30 Ty karmisz, wiec nic nie mozesz brac. ja bralam leki, ale wymiotowalam co 10 minut. Nie wiem co ci poradzic. Napij sie herbaty z imbiru. Moze pomoze. Odpowiedz Link
klarysa007 Re: mam mdłości przez cały dzień :-( 03.09.08, 22:43 Miałam bardzo podobnie tyle, że w nocy mnie nie mdliło. Za to trwało prawie do 7 miesiąca... Mnie trochę pomagała herbatka imbirowa i pogryzanie słonych rzeczy: orzeszków, migdałów, herbatników. No i zero gwałtownych ruchów co przy naszych maluchach może byc trudne. Współczuję. Odpowiedz Link
anula_82 Re: mam mdłości przez cały dzień :-( 04.09.08, 09:51 jak ja to świetnie znam!!! tylko ze ja skarżyłam sie w innym wątku. Wiesz ja nie mam sposobu na moje mega mdłości ale czasem jest tak, że przez cały dzien normalnie funkcjonuję a czasem rzygam jak kot. Tez mam i w nocy jak sie obudze mdłości. ja najchetniej bym tylko leżała ale przy młodym nie da rady. Przytulam i zycze nam zeby jak najszybciej sie to skończyło. ja marzę o tym by juz urodzić i nigdy więcej nie byc w ciązy - przez te obajwy. Odpowiedz Link
izamig anula_82 04.09.08, 13:55 ja tak samo cały czas bym leżała i też wtedy przytulam synka i obiecuję mu, że zaniedługo się to skończy. Też chciała bym aby było już po wszystkim. Pierwszą ciążę znosiłam bardzo dobrze, a ta to tragedia :-) przez te mdłości. Odpowiedz Link