Dodaj do ulubionych

mam mdłości przez cały dzień :-(

03.09.08, 15:16
i mam już dosyć bo towarzyszą mi one cały dzień, nawet w nocy, przy
pierwszej ciązy tak nie miałam. Ja już chyba tego dłużej nie
wytrzymam. Nie mam na nic siły i cały czas bym leżała. Może są
jakieś sposoby na mdłości
Obserwuj wątek
    • agasar79 Re: mam mdłości przez cały dzień :-( 03.09.08, 15:24
      ja tak właśnie miałam mdłości w dzień i w nocy, jakby mnie bolał
      żołądek, coś strasznego, bardzo ci współczuję. Musisz to przetrwać
      mi się skończyły po około 15 tygodniu. No i nic nie pomagało.
      Trzymaj się jeszcze troszkę i przejdzie
    • kamsi Re: mam mdłości przez cały dzień :-( 03.09.08, 20:28
      Tak całkiem to chyba nic nie pomoże. Ja miałam całodobowe mdłości i
      chwilową ulgę przynosiło mi:
      1. picie herbaty z imbiru;
      2. pogryzanie migdałów;
      3. jedzenie czegoś drobnego co parę minut - np. dzieliłam sobie
      jabłko na cząstki i co 5 minut zjadałam powoli jedną cząstkę - wtedy
      też się skupiałam na tym odliczaniu pięciui minut i było jakoś
      łatwiej:)
      4. przed wstaniem z łóżka, na czczo i półleżąco, wypijałam drobnymi
      łyczkami szklankę ciepłej wody z miodem i cytryną. Niektórzy
      zalecają zamiast tego kromkę suchego chleba, ale na mnie chleb nijak
      nie działał, a ta woda - owszem:)
      • lilka.k Re: mam mdłości przez cały dzień :-( 03.09.08, 20:30
        Ty karmisz, wiec nic nie mozesz brac. ja bralam leki, ale wymiotowalam co 10
        minut. Nie wiem co ci poradzic.
        Napij sie herbaty z imbiru. Moze pomoze.
    • klarysa007 Re: mam mdłości przez cały dzień :-( 03.09.08, 22:43
      Miałam bardzo podobnie tyle, że w nocy mnie nie mdliło. Za to trwało prawie do 7
      miesiąca...
      Mnie trochę pomagała herbatka imbirowa i pogryzanie słonych rzeczy: orzeszków,
      migdałów, herbatników. No i zero gwałtownych ruchów co przy naszych maluchach
      może byc trudne. Współczuję.
    • anula_82 Re: mam mdłości przez cały dzień :-( 04.09.08, 09:51
      jak ja to świetnie znam!!! tylko ze ja skarżyłam sie w innym wątku.
      Wiesz ja nie mam sposobu na moje mega mdłości ale czasem jest tak,
      że przez cały dzien normalnie funkcjonuję a czasem rzygam jak kot.
      Tez mam i w nocy jak sie obudze mdłości. ja najchetniej bym tylko
      leżała ale przy młodym nie da rady. Przytulam i zycze nam zeby jak
      najszybciej sie to skończyło.
      ja marzę o tym by juz urodzić i nigdy więcej nie byc w ciązy - przez
      te obajwy.
      • izamig anula_82 04.09.08, 13:55
        ja tak samo cały czas bym leżała i też wtedy przytulam synka i
        obiecuję mu, że zaniedługo się to skończy. Też chciała bym aby było
        już po wszystkim. Pierwszą ciążę znosiłam bardzo dobrze, a ta to
        tragedia :-) przez te mdłości.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka