a090707
27.09.08, 18:01
Prasowałam dziś stertę ubranek i doszłam do wniosku, że chyba za długo używamy
pieluszek flanelowych. Wyciągam małego z wanny i owiniętego w ręczniku niosę
do sypialni. Kładę na flaneli i wycieram głównie nią. Chyba dzieciaki już są
za duże na takie cackanie się z nimi. Jakie jest Wasze zdanie ?