Dodaj do ulubionych

Wycieracie pieluszkami flanelowymi po kąpieli ?

27.09.08, 18:01
Prasowałam dziś stertę ubranek i doszłam do wniosku, że chyba za długo używamy
pieluszek flanelowych. Wyciągam małego z wanny i owiniętego w ręczniku niosę
do sypialni. Kładę na flaneli i wycieram głównie nią. Chyba dzieciaki już są
za duże na takie cackanie się z nimi. Jakie jest Wasze zdanie ?
Obserwuj wątek
    • kogosia Re: Wycieracie pieluszkami flanelowymi po kąpieli 27.09.08, 18:08

      • lilka.k Re: Wycieracie pieluszkami flanelowymi po kąpieli 27.09.08, 18:20
        Ke? :)
        Nigdy tego nie robiłam.
        • zabka1233 Re: Wycieracie pieluszkami flanelowymi po kąpieli 27.09.08, 18:30
          ja tylko recznikiem
          • margaritka27 Re: Wycieracie pieluszkami flanelowymi po kąpieli 28.09.08, 11:25
            recznik juz jest taki duzy bez kaptura
            flanela tylko czasami wycieralam na wyjazdach jak np zapomnialam
            recznika.
        • zabka11 Re: Wycieracie pieluszkami flanelowymi po kąpieli 27.09.08, 21:13
          Nawet nigdy nie słyszałam, że można/trzeba wycierać dziecko
          pieluszkami flanelowymi??
          Czemu ma to służyć? Skórce dziecka??? Chętnie się dowiem?

          Zawsze wycierałm ręcznikiem, zwykłym i tyle.
          Pozdrawiam
    • maryjka60 Re: Wycieracie pieluszkami flanelowymi po kąpieli 27.09.08, 18:33
      zawsze tylko ręcznikiem,
      • patrice7 Re: Wycieracie pieluszkami flanelowymi po kąpieli 27.09.08, 19:38
        Szczerze pierwsze słysze:)
        zawsze tylko recznikiem,normalnym doirosłym ;)
        • babajagaa Re: Wycieracie pieluszkami flanelowymi po kąpieli 27.09.08, 19:43
          Od zawsze recznikiem,mam dwa z kapturem,jeden kupiony przed
          urodzeniem i nienawidze go,drugi po dziecku z rodziny,sprany i go
          uwielbiam.Jeden zwykly bez kaptura jeszcze mam
          • blanka0 tylko pieluchą 27.09.08, 19:46
            flanelowa jest mila i delikatna w dotyku
            recznik wydaje mi sie taki szorstki
            i nie zamierzam rezygnowac z flanelek
    • klaudia020707 Re: Wycieracie pieluszkami flanelowymi po kąpieli 27.09.08, 19:51
      Ręczniki dla dzieci teraz są tak cudownie miekkie i delikatne, że
      nie potrzeba męczyć się z pieluchami.
      Od urodzenia w ręczniki z kapturkiem. Mam 4 szt. na zmianę,
      codziennie używam dwóch. Najpierw wycieram jednym małą a potem kładę
      na drugi (oczywiście ucieka) i na tym ubieram w pieluche i spiochy.
      • burdziaa od początku tetrowymi :) 27.09.08, 20:33
        najbardziej lubię tetrowe, codziennie zmieniam oczywiscie :)
    • ab_78 recznikiem nt 27.09.08, 20:02

    • metanira Re: tak :) 27.09.08, 21:04
      Mięciutkie, chłonne, po co nam coś innego? Mam cały czas te same 5 pieluch
      flanelowych od urodzenia Konradka.
    • anula_82 mięciutkim ręcznikiem n/t 27.09.08, 21:15

      • kristin4 Re: mięciutkim ręcznikiem n/t 27.09.08, 21:25
        Od urodzenia ręcznik z kapturkiem. Jak była mała miałam mniejszy,
        teraz mam dwa większe. Bardzo miłe w dotyku.
    • klarysa007 Re: Wycieracie pieluszkami flanelowymi po kąpieli 27.09.08, 22:42
      Od zawsze wycieram małą ręcznikiem.
      • zmijka76 Re: Wycieracie pieluszkami flanelowymi po kąpieli 27.09.08, 22:53
        Od zawsze ręcznikiem
    • julkakaz Re: Wycieracie pieluszkami flanelowymi po kąpieli 27.09.08, 23:29
      Stosuje recznik dla malego po kapieli, zawsze i tylko recznik..
    • m0nalisa Re: Wycieracie pieluszkami flanelowymi po kąpieli 28.09.08, 00:18
      ja prawde mowiac nigdy takowych nie mialam, dla mumina kupilismy reczniki dwa
      dzieciece z kapturkiem i uzywal ich jakis ale krotki czas bo stawaly sie coraz
      mniejsze- dziecko mi roslo wiec leza zlozone od dawna bo przy misku uzywam
      zwyklych recznikow- nie patyczkuje sie
      • edzia.79 Re: Wycieracie pieluszkami flanelowymi po kąpieli 28.09.08, 08:51
        nigdy nie wycieralam flanela i nigdy nie prasowalam ubranek
        hihihi
    • lilianak1 Może wstyd się przyznać 28.09.08, 12:07
      ale nigdy tak nie robiłam. U nas każdy ma swój ręcznik i wycieramy
      ręcznikiem jak siebie.
      • pysiulek_79 Re: Może wstyd się przyznać 28.09.08, 13:06
        no nie wstyd bo ja tez na to nie wpadlam - zawsze tylko recznik.
    • aurinko Re: Wycieracie pieluszkami flanelowymi po kąpieli 28.09.08, 13:06

      Wycieram tylko flanela, bo raz - lepiej wilgoc wsiaka a dwa - szybciej schnie
      niz recznik. Poza tym ja lubie mile i miekkie rzeczy w dotyku wiec czemu mam to
      odbierac dziecku?
    • agasar79 Re: Wycieracie pieluszkami flanelowymi po kąpieli 28.09.08, 15:13
      Nigdy nie wycierałam pieluszką, zawsze takim milutkim ręcznikiem z
      kapturkiem.
    • olcia.kaktus Re: Wycieracie pieluszkami flanelowymi po kąpieli 28.09.08, 19:39
      eee tam nie cackam się z małą, szczególnie, że od stycznia regularnie co tydzień
      jesteśmy na basenie. I tam i w domu wycieram małą ręcznikiem.
      W domu dodatkowo włączam dmuchawę, i trochę osuszam małą przytrzymując ją
      króciutko przed nią (teraz to raczej jest już zabawa).
      Ostatnio nawet przestałam małą smarować czymkolwiek, skończyły się wszystkie
      problemy ze skórą już jakiś czas temu, więc nie cackam się za bardzo.
    • lipiec_2007 a090707 29.09.08, 09:49
      od zawsze uzywalam recznika, ale....

      zainspirowalas mnie troche. do tej pory po umyciu pupy po kupie
      uzywalam recznika, a flanelka jest duzo praktyczniejsza.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka