05.10.08, 14:30
Kupiłam płyn do płukania Lovela bo podobał mi się zapach.Mały ma na
całym ciele z wyjątkiem głowy kropeczki jak pokłute igiełką.Wygląda
na miejsce styczności z ciuchami.Czy któreś miało uczulenie na
Lovelę np.proszek? Bo nie mogę dojść czy to od jedzenia czy od płynu
a że ten płyn to jedyny mój nowy nabytek to stawiam na niego.
Obserwuj wątek
    • uczula Re: Lovela 05.10.08, 16:29
      mysmy mieli!!!
      na proszek - dostal takiej wysypki jak kaszka zeby bylo smieszniej...to tylko na
      glowie! ale w miare uplywu czasu i dluzszego stosowania lovelli to kaszka sie
      rozprzestrzeniala na czolo, brwi..czyli schodzila coraz nizej.
      ale naprawde od proszku bo jak mi sie skonczyl i wrocilismy do jelpa to powoli
      wysypka zniknela.
      Moze byc od plynu - wiesz, reakcja dziecka moze byc za kazdym razem inna, u mnie
      kaszka u ciebie kropeczki.
      Ja teraz juz piore w vizirze,ale maly ma uczulenie na persila.
      Kiedys kupilam bo mi sie skonczyl vizir a u mnie na osiedlu nie ma tego proszku.
      :(
      no i po jednym spacerku w koszulce wzietej na szybko z suszarki misiek dostal
      czerwonych plam na brzuszku.
      - tylko tam gdzie byla koszulka, takie szorstkie grupki czerwonych krostek :(
      schodzilo to dziadostwo 2 tygodnie!!!!
      • 27agnes72 Re: Lovela 05.10.08, 21:16
        Nie wiem też czy jest możliwe żeby wysypało Go w niedzielę rano
        jeżeli dostał budyń na mleku w piątek w południe? I to na całym
        ciele a na twarzy nie?
        • uczula Re: Lovela 08.10.08, 18:36
          niestety - moze byc mozliwe - kazde dziecko jest inne i reakcje tez moga byc inne.
          U nas reakcje sa na ogol szybkie , ale na alergii pisza ze faktycznie moze byc
          po 2,3 dniach.
    • qwoka Re: Lovela 05.10.08, 21:49
      my mieismy i płyn i proszek loveli i nigdy nic sie nie działo
    • ri.ka Re: Lovela 07.10.08, 23:04
      my uzywamy proszku i płynu Loveli i jest oki
      ale kiedys dostałam od tesciowej ciuszki wyprane w Jelpie to tez
      małego wysypało
      mysle że skóra dziecka sie przyzwyczja do danego produktu w którym
      sie pierze od poczatku widocznie jeszcze nie czas na zmiany
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka