sierpniowa27
17.03.09, 16:44
Dziewczyny jak w temacie. moj niestety jeszcze ma.Niby tylko na
noc,ale jednak w ciagu dnia czasem mi wymusza np jak dlugo jedziemy
autem i zaczyna jeczec;-) czy jak chce zeby dluzej i spokojniej
posiedzial w wozku na spacerze.Kurcze,boje sie tego odstawiania, a
juz nocek w ogole .Spi cale noce od pol roku,ale sam sobie smoczek
bierze jak mu wyleci w nocy.Co bedzie jak wyleci.chce odstawic w
wakacje,ale powiedzialam mezowi, ze musi wtedy krotki urlop wziac;-)