taskussani
18.05.05, 09:53
bardzo przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać, jeszcze mi sie ręce trzęsą. dawno nie miałam okazji oglądać pytania na śniadanie, dziś wyjątkowo wstałam skoro świt i przy kawie sobie zerkam. no i, cholera jasna, znowu pani ekspert dnia ewa m. czy ona ma etat w tvp ja? jedyna korzyść z tego że się rozbudziłam z przestrachu....