18.05.05, 09:53
bardzo przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać, jeszcze mi sie ręce trzęsą. dawno nie miałam okazji oglądać pytania na śniadanie, dziś wyjątkowo wstałam skoro świt i przy kawie sobie zerkam. no i, cholera jasna, znowu pani ekspert dnia ewa m. czy ona ma etat w tvp ja? jedyna korzyść z tego że się rozbudziłam z przestrachu....
Obserwuj wątek
    • drzejms-buond Re: ewa m. 18.05.05, 09:56
      ja wiem kim jest ewa be... ale m? cóż ci ona uczyniła ..cóż?????
      • pomme Re: ewa m. 18.05.05, 09:57
        Spójrz na jej brwi i nie bedziesz miał pytań:-)
        • pomme Re: ewa m. 18.05.05, 09:57
          o zgryzaie nie wspomnę...
          • invicta1 Re: ewa m. 18.05.05, 09:58
            i o wełnianych lokach
            • ikkebra Re: ewa m. 18.05.05, 09:59
              Wełniane loki hahhaha
              A moze jej zazdrościcie? Ha!
              Same byście chciały być w TV i mieć takie loki i brwi hahaha
              • drzejms-buond Re: ewa m. 18.05.05, 10:04
                wełniane loki..to brzmi ynteresująco..
                bardzo poetycznie..
                powabnie wręcz....
                • taskussani Re: ewa m. 18.05.05, 10:09
                  mi juz nawet o wygląd nie chodzi, ale do diabła ciężkiego, jaki z niej ekspert? od czego? ona chyba projektantką jest, nie? to wykroje będzie oceniać? bo chyba projektant to nawet nie to samo co stylista. i przede wszystkim - ta kobieta nie jest dla mnie obiektywna
                  • invicta1 Re: ewa m. 18.05.05, 10:10
                    jedynie słuszny projektant wyrocznia w tym kraju to tadaammm JACYKÓW:D
                    • drzejms-buond Re: ewa m. 18.05.05, 10:20
                      pfpfpfpfp...dobrze że nie arkadius...
                      znam jeszcze niejaką
                      ewę m...minge to o nią chodzi? aaaaaaaa, tak przypominam sobie te jej brrrrwie.
                      no ekspert! ekspert!!! na schodach hiszpańskich wystawała to musi ekspertem z
                      marszu została....
                • ewaq Re: ewa m. 18.05.05, 11:41
                  oczy ma jak pięc złotych, wełniane loki, a w główce marzęn 100! ;-)
                  • miroslawa_potrzeba Re: ewa m. 18.05.05, 13:07
                    takiz z niej ekspert ja z moniki jaruzelskiej, kiedys wspominalam, ale mnie "napadnieto"...;-))))
                    coz taka tvp jacy goscie i vice werseta...
                    • invicta1 Re: ewa m. 18.05.05, 13:18
                      Mirka Cię obronię -nie martw się:)
                  • ikkebra Re: ewa m. 18.05.05, 13:18
                    > oczy ma jak pięc złotych, wełniane loki, a w główce marzęn 100! ;-)

                    Ta piosenka prześladowała mnie całe dzieciństwo, jako że wszyscy mi to
                    śpiewali, bo moje imie to Zuzia :)
                    • aga_ata Re: ewa m. 18.05.05, 13:40
                      też to zauważyłam, ona tam ciągle siedzi, czasami nawet coś skrobnie na tym
                      brystolu i w ogóle ekspert miesiąca
                      • drzejms-buond Re: ewa m. 18.05.05, 13:56
                        to ja może nieśmiało zaproponuję "lożę exxxpertów"
                        minga się od ..sukienek
                        tomas fox od polski
                        rydzyk od wiary (co tam papież...)
                        giertych od rodzin
                        cdn?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka