Dodaj do ulubionych

Witamy Dryle ! :)

12.07.05, 09:18
Witamy i mamy nadzieje, ze bedziesz odwiedzac nas czesciej ;)
Obserwuj wątek
    • dryla Re: Witamy Dryle ! :) 12.07.05, 09:33
      o jej:) aż mi się cieplutko na sercu zrobiło:)
      • nekroskop88 Re: Witamy Dryle ! :) 12.07.05, 09:34
        :)))
        odwiedzaj nas częściej ok? :)
        • dryla Re: Witamy Dryle ! :) 12.07.05, 09:36
          jasne:)
          • nekroskop88 Re: Witamy Dryle ! :) 12.07.05, 09:40
            fajnie :)
    • bad_habit Re: Witamy Dryle ! :) 12.07.05, 16:15
      a witam witam,bardzo nam miło,że zaszczyciłaś nas swą obecnością:)powoli komitet powitalny się zbiera na forum:)
    • kamilario Gdzie moje maniery 12.07.05, 17:39
      Byłem tu rano i nie przywitałem:(
      • bad_habit Re: Gdzie moje maniery 12.07.05, 17:54
        kamilario napisał:

        > Byłem tu rano i nie przywitałem:(
        hmm,to dlatego ze zapomniałeś się wyspać o godzinę dłużej(w moim imieniu);)
        • kamilario Re: Gdzie moje maniery 12.07.05, 19:54
          Za gorąco było, o 10:30 musiałem już wstać, bo nie szło zdzierżyć upału i
          jeszcze jakieś telefony i listonosze mi przeszkadzały:(
          • bad_habit Re: Gdzie moje maniery 12.07.05, 20:02
            kamilario napisał:

            > Za gorąco było, o 10:30 musiałem już wstać, bo nie szło zdzierżyć upału i
            > jeszcze jakieś telefony i listonosze mi przeszkadzały:(
            a ja o 6.00 już na nogach,od 7 w szpitalu(zakręcony dzień,cobrze że juz sie kończy):)
            • kamilario Re: Gdzie moje maniery 12.07.05, 20:06
              Komu dobrze, a ja cały dzień siedzę w domu:(
              i próbuję sie uczyć, ale co tylko zaczne, to robię się senny i mi sie
              odechciewa, wszystko przez tą pogodę.
              • bad_habit Re: Gdzie moje maniery 12.07.05, 20:12
                kamilario napisał:

                > Komu dobrze, a ja cały dzień siedzę w domu:(
                > i próbuję sie uczyć, ale co tylko zaczne, to robię się senny i mi sie
                > odechciewa, wszystko przez tą pogodę.

                hmm,czy dobrze,nie wiem!jestem totalnie znieczulona,nic mnie nie rusza:/po takim dniu:/
                p.s.wiem coś na temat uczenia sie,im mniej masz zajęć,albo gdy się skończą na uczelni a masz jakis egzam,ciężko jest się skupić na nim(ja przez 27 dni się zmuszałam do nauki bioli na egzamin,zaczełam ostatecznie 5 dni przed)...nie wiem jak mi się to udało,bo wakacje totalnie mnie rozleniwiły:)
                • kamilario Re: Gdzie moje maniery 12.07.05, 20:14
                  Ale najgorsze jest to, że gdyby nie ten egzamin to teraz juz korzystał bym z
                  wakacji, a tak jestem w stanie zawieszenia.
                  P.S. znasz dr zalewskiego z psychologii??
                  • bad_habit Re: Gdzie moje maniery 12.07.05, 20:21
                    kamilario napisał:

                    > Ale najgorsze jest to, że gdyby nie ten egzamin to teraz juz korzystał bym z
                    > wakacji, a tak jestem w stanie zawieszenia.
                    > P.S. znasz dr zalewskiego z psychologii??
                    nie bardzo:/znam 2 panie dr z wydziału mat i inf UwB i prof. z PB
                    • kamilario Re: Gdzie moje maniery 12.07.05, 20:24
                      Ale Zalewski pracuje głównie na AMB:)
                      • bad_habit Re: Gdzie moje maniery 12.07.05, 20:28
                        kamilario napisał:

                        > Ale Zalewski pracuje głównie na AMB:)

                        hmm,nie znam,ale sprawdze:) taki wysoki,długie ciemne włosy???
                        • kamilario Re: Gdzie moje maniery 12.07.05, 20:30
                          Taki łysy, postawny, ( ja bym napisał gruby, ale to apolityczne), erotoman,
                          chamski, cały czas mówi jaki to on cwany, gada non stop o teściowych i o tym
                          jaki to z niego judoka i jaki to on był dobry, kiedy pracował z małoletnimi
                          przestępcami.
                          • bad_habit Re: Gdzie moje maniery 12.07.05, 20:31
                            kamilario napisał:

                            > Taki łysy, postawny, ( ja bym napisał gruby, ale to apolityczne), erotoman,
                            > chamski, cały czas mówi jaki to on cwany, gada non stop o teściowych i o tym
                            > jaki to z niego judoka i jaki to on był dobry, kiedy pracował z małoletnimi
                            > przestępcami.
                            pewnie na 3 roku bede miała z nim zajecia(psychologia związana z medycyna),w tym roku bede miec socjologię
                  • bad_habit Re: Gdzie moje maniery 12.07.05, 20:23

                    gdybyś pytał o kogoś z AM,może bym znała(dopiero p 1 roku jestem,więc nie znam zbyt dużo osób)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka