nekroskop88 12.07.05, 09:18 Witamy i mamy nadzieje, ze bedziesz odwiedzac nas czesciej ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dryla Re: Witamy Dryle ! :) 12.07.05, 09:33 o jej:) aż mi się cieplutko na sercu zrobiło:) Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: Witamy Dryle ! :) 12.07.05, 09:34 :))) odwiedzaj nas częściej ok? :) Odpowiedz Link Zgłoś
bad_habit Re: Witamy Dryle ! :) 12.07.05, 16:15 a witam witam,bardzo nam miło,że zaszczyciłaś nas swą obecnością:)powoli komitet powitalny się zbiera na forum:) Odpowiedz Link Zgłoś
bad_habit Re: Gdzie moje maniery 12.07.05, 17:54 kamilario napisał: > Byłem tu rano i nie przywitałem:( hmm,to dlatego ze zapomniałeś się wyspać o godzinę dłużej(w moim imieniu);) Odpowiedz Link Zgłoś
kamilario Re: Gdzie moje maniery 12.07.05, 19:54 Za gorąco było, o 10:30 musiałem już wstać, bo nie szło zdzierżyć upału i jeszcze jakieś telefony i listonosze mi przeszkadzały:( Odpowiedz Link Zgłoś
bad_habit Re: Gdzie moje maniery 12.07.05, 20:02 kamilario napisał: > Za gorąco było, o 10:30 musiałem już wstać, bo nie szło zdzierżyć upału i > jeszcze jakieś telefony i listonosze mi przeszkadzały:( a ja o 6.00 już na nogach,od 7 w szpitalu(zakręcony dzień,cobrze że juz sie kończy):) Odpowiedz Link Zgłoś
kamilario Re: Gdzie moje maniery 12.07.05, 20:06 Komu dobrze, a ja cały dzień siedzę w domu:( i próbuję sie uczyć, ale co tylko zaczne, to robię się senny i mi sie odechciewa, wszystko przez tą pogodę. Odpowiedz Link Zgłoś
bad_habit Re: Gdzie moje maniery 12.07.05, 20:12 kamilario napisał: > Komu dobrze, a ja cały dzień siedzę w domu:( > i próbuję sie uczyć, ale co tylko zaczne, to robię się senny i mi sie > odechciewa, wszystko przez tą pogodę. hmm,czy dobrze,nie wiem!jestem totalnie znieczulona,nic mnie nie rusza:/po takim dniu:/ p.s.wiem coś na temat uczenia sie,im mniej masz zajęć,albo gdy się skończą na uczelni a masz jakis egzam,ciężko jest się skupić na nim(ja przez 27 dni się zmuszałam do nauki bioli na egzamin,zaczełam ostatecznie 5 dni przed)...nie wiem jak mi się to udało,bo wakacje totalnie mnie rozleniwiły:) Odpowiedz Link Zgłoś
kamilario Re: Gdzie moje maniery 12.07.05, 20:14 Ale najgorsze jest to, że gdyby nie ten egzamin to teraz juz korzystał bym z wakacji, a tak jestem w stanie zawieszenia. P.S. znasz dr zalewskiego z psychologii?? Odpowiedz Link Zgłoś
bad_habit Re: Gdzie moje maniery 12.07.05, 20:21 kamilario napisał: > Ale najgorsze jest to, że gdyby nie ten egzamin to teraz juz korzystał bym z > wakacji, a tak jestem w stanie zawieszenia. > P.S. znasz dr zalewskiego z psychologii?? nie bardzo:/znam 2 panie dr z wydziału mat i inf UwB i prof. z PB Odpowiedz Link Zgłoś
kamilario Re: Gdzie moje maniery 12.07.05, 20:24 Ale Zalewski pracuje głównie na AMB:) Odpowiedz Link Zgłoś
bad_habit Re: Gdzie moje maniery 12.07.05, 20:28 kamilario napisał: > Ale Zalewski pracuje głównie na AMB:) hmm,nie znam,ale sprawdze:) taki wysoki,długie ciemne włosy??? Odpowiedz Link Zgłoś
kamilario Re: Gdzie moje maniery 12.07.05, 20:30 Taki łysy, postawny, ( ja bym napisał gruby, ale to apolityczne), erotoman, chamski, cały czas mówi jaki to on cwany, gada non stop o teściowych i o tym jaki to z niego judoka i jaki to on był dobry, kiedy pracował z małoletnimi przestępcami. Odpowiedz Link Zgłoś
bad_habit Re: Gdzie moje maniery 12.07.05, 20:31 kamilario napisał: > Taki łysy, postawny, ( ja bym napisał gruby, ale to apolityczne), erotoman, > chamski, cały czas mówi jaki to on cwany, gada non stop o teściowych i o tym > jaki to z niego judoka i jaki to on był dobry, kiedy pracował z małoletnimi > przestępcami. pewnie na 3 roku bede miała z nim zajecia(psychologia związana z medycyna),w tym roku bede miec socjologię Odpowiedz Link Zgłoś
bad_habit Re: Gdzie moje maniery 12.07.05, 20:23 gdybyś pytał o kogoś z AM,może bym znała(dopiero p 1 roku jestem,więc nie znam zbyt dużo osób) Odpowiedz Link Zgłoś