Dodaj do ulubionych

Wpadłem tu na chwile

IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl 26.08.02, 22:48
Musze sie w końcu wyspać :-)))
Obserwuj wątek
    • Gość: oona Re: Wpadłem tu na chwile IP: *.itpp.pl 26.08.02, 22:55
      nareszcie jakaś rozsądna istota na tym pokręconym forum:)
      • Gość: shreczek Re: Wpadłem tu na chwile IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl 26.08.02, 22:57
        Dzieki, z cote miłe słowa. Ja rozsadny???
        • Gość: oona Re: Wpadłem tu na chwile IP: *.itpp.pl 26.08.02, 22:59
          no dobrze,niech bedzie,ze to wyrazy uznania
          dla Twojego instynktu samozachowawczego:)
          • shreczek Re: Wpadłem tu na chwile 26.08.02, 23:01
            Juz myslałem że ktos mnie tu lubi :-))))
            Pustki jakies dzisiaj
            • Gość: oona Re: Wpadłem tu na chwile IP: *.itpp.pl 26.08.02, 23:05
              ok,masz ode mnie kredyt lubienia:))
              rzeczywiscie,dawno nie było tak wymarłego forum:(
              • shreczek Re: Wpadłem tu na chwile 26.08.02, 23:09
                Wygląda na to, ze zycie na forum tetni w godzinach pracy.
                Co wszyscy w takim razie robia, chyba nie pracuja :-))))
                Widuje Cię nieraz w dzień, czy od dawna tu bywasz?
                • Gość: oona Re: Wpadłem tu na chwile IP: *.itpp.pl 26.08.02, 23:13
                  od grudnia do czerwca byłam tu niemal non-stop i tez
                  oczywiscie bębniłam z pracy:))
                  teraz pojawiam sie rzadko,czuje lekki przesyt
                  Ty jestes całkiem nowiutki tutaj?:))
                  • shreczek Re: Wpadłem tu na chwile 26.08.02, 23:16
                    Nie całkiem nowy, zmienłem nika. Pod tamtym pisał
                    jakisz oszołom. Wstydzę sie za niego. Teraz mam czyste konto.
                    Najlepsi znajomi znaja mnie, wiedza kim byłem.
                  • Gość: oona Re: Wpadłem tu na chwile IP: *.itpp.pl 26.08.02, 23:17
                    aha,ona,ktora tu ostatnio rozrabia i
                    oona czyli ja to dwie rozne osoby:))
                    • shreczek Re: Wpadłem tu na chwile 26.08.02, 23:22
                      Jesli piszesz jako gosc i tak wiadomo pod jakim
                      nikiem występujesz. Nie sprawdzałem Twojego nika
                      i nie wiem czy ona to Ty. Sprawdzam tych którzy
                      mi w droge chodzą. My starcia nie mielismy :-)))).
                      Mam tu swoich ulubieńców, z Toba tez mi sie dobrze gada
                      • Gość: oona Re: Wpadłem tu na chwile IP: *.itpp.pl 26.08.02, 23:25
                        mysle,ze z czescią z tych osob ,z ktorymi masz teraz na pieńku
                        za jakis czas tez bedziesz milutko gawędził ,
                        cóż,chrzest bojowy na forum to juz niemal tradycja....:))
                        • shreczek Re: Wpadłem tu na chwile 26.08.02, 23:29
                          Własciwie nie mam wrogów. Niektórych tylko nie lubię.
                          Jest kilku dupków i olewam ich.
    • zlosnica__ns Re: Wpadłem tu na chwile 26.08.02, 23:21
      ...powodzenia
      • shreczek Re: Wpadłem tu na chwile 26.08.02, 23:23
        ...powodzenia??? w czym Złosnico.
        • zlosnica__ns Re: Wpadłem tu na chwile 26.08.02, 23:27
          w czym tam chcesz - to było miłe, powinieneś podziekowac bo ja rzadko cos
          milego mowie:)
          • shreczek Re: Wpadłem tu na chwile 26.08.02, 23:30
            A jednak Shreka da sie lubić:-))))
            • zlosnica__ns Re: Wpadłem tu na chwile 26.08.02, 23:31
              ja tego nie powiedziałam:)))
              • shreczek Re: Wpadłem tu na chwile 26.08.02, 23:40
                Nikomu nie powiem :-))))
                • shreczek Dobra mi chwila 26.08.02, 23:56
                  trwała godzine.
                  • Gość: oona Re: Dobra mi chwila IP: *.itpp.pl 27.08.02, 00:08
                    ja tam zamilkłam,
                    zeby nie było,ze to przeze mnie:)
                • zlosnica__ns Re: Wpadłem tu na chwile 27.08.02, 10:35
                  bo i nie byłoby komu:)))
                  • shreczek Re: Wpadłem tu na chwile 27.08.02, 11:03
                    Kto wie. Przeciez Ty jestes potulna jak baranek :-)))
                    • zlosnica__ns Re: Wpadłem tu na chwile 27.08.02, 22:23
                      kpisz sobie?
                      • shreczek Re: Wpadłem tu na chwile 27.08.02, 23:16
                        Nie znam Cię, ale znam dobre kobiety :-))))
    • szarywilk SZREK!!!!!!! 27.08.02, 11:10
      Ile Cie trzeba uczyć????? Nie wpada sie na chwilę tylko na całe życie:)))))))))
      • shreczek Re: SZREK!!!!!!! 27.08.02, 11:12
        Wczoraj sie przekonałem ze chwila potrafi sie przeciagnac w nieskończonośc :-)))
        • szarywilk Re: SZREK!!!!!!! 27.08.02, 11:15
          I jak było??:)))
          • shreczek Re: SZREK!!!!!!! 27.08.02, 23:18
            fajnie Szary, wadnij nieraz wieczorem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka