Gość: shreczek IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl 26.08.02, 22:48 Musze sie w końcu wyspać :-))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: oona Re: Wpadłem tu na chwile IP: *.itpp.pl 26.08.02, 22:55 nareszcie jakaś rozsądna istota na tym pokręconym forum:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: shreczek Re: Wpadłem tu na chwile IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl 26.08.02, 22:57 Dzieki, z cote miłe słowa. Ja rozsadny??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oona Re: Wpadłem tu na chwile IP: *.itpp.pl 26.08.02, 22:59 no dobrze,niech bedzie,ze to wyrazy uznania dla Twojego instynktu samozachowawczego:) Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Wpadłem tu na chwile 26.08.02, 23:01 Juz myslałem że ktos mnie tu lubi :-)))) Pustki jakies dzisiaj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oona Re: Wpadłem tu na chwile IP: *.itpp.pl 26.08.02, 23:05 ok,masz ode mnie kredyt lubienia:)) rzeczywiscie,dawno nie było tak wymarłego forum:( Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Wpadłem tu na chwile 26.08.02, 23:09 Wygląda na to, ze zycie na forum tetni w godzinach pracy. Co wszyscy w takim razie robia, chyba nie pracuja :-)))) Widuje Cię nieraz w dzień, czy od dawna tu bywasz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oona Re: Wpadłem tu na chwile IP: *.itpp.pl 26.08.02, 23:13 od grudnia do czerwca byłam tu niemal non-stop i tez oczywiscie bębniłam z pracy:)) teraz pojawiam sie rzadko,czuje lekki przesyt Ty jestes całkiem nowiutki tutaj?:)) Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Wpadłem tu na chwile 26.08.02, 23:16 Nie całkiem nowy, zmienłem nika. Pod tamtym pisał jakisz oszołom. Wstydzę sie za niego. Teraz mam czyste konto. Najlepsi znajomi znaja mnie, wiedza kim byłem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oona Re: Wpadłem tu na chwile IP: *.itpp.pl 26.08.02, 23:17 aha,ona,ktora tu ostatnio rozrabia i oona czyli ja to dwie rozne osoby:)) Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Wpadłem tu na chwile 26.08.02, 23:22 Jesli piszesz jako gosc i tak wiadomo pod jakim nikiem występujesz. Nie sprawdzałem Twojego nika i nie wiem czy ona to Ty. Sprawdzam tych którzy mi w droge chodzą. My starcia nie mielismy :-)))). Mam tu swoich ulubieńców, z Toba tez mi sie dobrze gada Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oona Re: Wpadłem tu na chwile IP: *.itpp.pl 26.08.02, 23:25 mysle,ze z czescią z tych osob ,z ktorymi masz teraz na pieńku za jakis czas tez bedziesz milutko gawędził , cóż,chrzest bojowy na forum to juz niemal tradycja....:)) Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Wpadłem tu na chwile 26.08.02, 23:29 Własciwie nie mam wrogów. Niektórych tylko nie lubię. Jest kilku dupków i olewam ich. Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Wpadłem tu na chwile 26.08.02, 23:23 ...powodzenia??? w czym Złosnico. Odpowiedz Link Zgłoś
zlosnica__ns Re: Wpadłem tu na chwile 26.08.02, 23:27 w czym tam chcesz - to było miłe, powinieneś podziekowac bo ja rzadko cos milego mowie:) Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Wpadłem tu na chwile 26.08.02, 23:30 A jednak Shreka da sie lubić:-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
zlosnica__ns Re: Wpadłem tu na chwile 26.08.02, 23:31 ja tego nie powiedziałam:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oona Re: Dobra mi chwila IP: *.itpp.pl 27.08.02, 00:08 ja tam zamilkłam, zeby nie było,ze to przeze mnie:) Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Wpadłem tu na chwile 27.08.02, 11:03 Kto wie. Przeciez Ty jestes potulna jak baranek :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Wpadłem tu na chwile 27.08.02, 23:16 Nie znam Cię, ale znam dobre kobiety :-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
szarywilk SZREK!!!!!!! 27.08.02, 11:10 Ile Cie trzeba uczyć????? Nie wpada sie na chwilę tylko na całe życie:))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: SZREK!!!!!!! 27.08.02, 11:12 Wczoraj sie przekonałem ze chwila potrafi sie przeciagnac w nieskończonośc :-))) Odpowiedz Link Zgłoś