Dodaj do ulubionych

Witam Wszystkich

23.09.05, 23:50
Witam Wszystkich
Jako ze jestem nowy na forum pragnę serdecznie wszystkich powitać
Obserwuj wątek
    • cover_wielki Re: Witam Wszystkich 24.09.05, 13:29
      No cześć. A Ty jesteś on, ona czy ono ?
      • am3000 Re: Witam Wszystkich 25.09.05, 00:05
        singiel bi
        • cover_wielki Re: Witam Wszystkich 25.09.05, 22:07
          Fajnie. Moge prosić o rozwinięcie odpowiedzi :)
          • am3000 Re: Witam Wszystkich 25.09.05, 22:09
            jednym słowem moge zagowolić Pania i Pana a najlepiej oboje równoczesnie
            • miltonia Re: Witam Wszystkich 25.09.05, 22:27
              Karolaka nie zadowolisz i tak.
              • cover_wielki Re: Witam Wszystkich 25.09.05, 23:16
                Nie mówmy o nieobecnych. Mówmy o obecnych. Milta nie chciałabyś być
                zadowolona ? Bo ja na ten przykład to chętnie.
                • facet.taki Cover? 26.09.05, 15:01
                  No i co? zadowolił was oboje?
                  • am3000 Re: Cover? 26.09.05, 21:55
                    Uprawiając sex grupowy trzeba być troszeczkę Bi, wtedy nie ma dziwnych sytuacji. W takich układach nie unikniemy np że facet dotknie faceta itp. Ja natomiast lubię zabawę zarówno z K jak i M oczywiście nic na siłę.
                    • facet.taki Re: Cover? 27.09.05, 10:44
                      Acha. fajnie to wyjaśniłeś.
                      • miltonia Re: Cover? 27.09.05, 12:13
                        I ogolnie ma fajnie.
                • miltonia Re: Witam Wszystkich 27.09.05, 12:15
                  cover_wielki napisał:

                  > Nie mówmy o nieobecnych. Mówmy o obecnych. Milta nie chciałabyś być
                  > zadowolona ? Bo ja na ten przykład to chętnie.

                  Czyzbys byl niezadowolony? Niby z czego? Ja z Karolaka jestem niezdowolona, bo
                  gdzies wcielo cholere.
                  • cover_wielki Re: Witam Wszystkich 27.09.05, 23:20
                    Niezadowolony, no nie wiem... w każdym razie żadnej karolakowej nie ma pod
                    ręką .
                    • miltonia Re: Witam Wszystkich 28.09.05, 09:50
                      Czyzbys wiedzial Cover cos, czego ja nie wiem? O jakiej Karolakowej piszesz? Ta
                      lajza Karolak przysiegal na wszystkie swietosci, ze oprocz Grarzynki (ktora
                      byla i przeminela) nie zadawal sie z zadna, ze o ozenku nie wspomne.
                      • cover_wielki Re: Witam Wszystkich 28.09.05, 11:15
                        Olej to i tyle. Ściemniał. Weź sprawy w swoje ręce, propozycja na dziś : sex i
                        frytki.
                        • behemot.to.kot Re: Witam Wszystkich 28.09.05, 11:46
                          po angielsku fish'n'chips?
                          • cover_wielki Re: Witam Wszystkich 30.09.05, 20:41
                            Normalnie po naszemu będzie a po cholere mi po angielsku ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka