am3000 23.09.05, 23:50 Witam Wszystkich Jako ze jestem nowy na forum pragnę serdecznie wszystkich powitać Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cover_wielki Re: Witam Wszystkich 24.09.05, 13:29 No cześć. A Ty jesteś on, ona czy ono ? Odpowiedz Link Zgłoś
cover_wielki Re: Witam Wszystkich 25.09.05, 22:07 Fajnie. Moge prosić o rozwinięcie odpowiedzi :) Odpowiedz Link Zgłoś
am3000 Re: Witam Wszystkich 25.09.05, 22:09 jednym słowem moge zagowolić Pania i Pana a najlepiej oboje równoczesnie Odpowiedz Link Zgłoś
cover_wielki Re: Witam Wszystkich 25.09.05, 23:16 Nie mówmy o nieobecnych. Mówmy o obecnych. Milta nie chciałabyś być zadowolona ? Bo ja na ten przykład to chętnie. Odpowiedz Link Zgłoś
am3000 Re: Cover? 26.09.05, 21:55 Uprawiając sex grupowy trzeba być troszeczkę Bi, wtedy nie ma dziwnych sytuacji. W takich układach nie unikniemy np że facet dotknie faceta itp. Ja natomiast lubię zabawę zarówno z K jak i M oczywiście nic na siłę. Odpowiedz Link Zgłoś
miltonia Re: Witam Wszystkich 27.09.05, 12:15 cover_wielki napisał: > Nie mówmy o nieobecnych. Mówmy o obecnych. Milta nie chciałabyś być > zadowolona ? Bo ja na ten przykład to chętnie. Czyzbys byl niezadowolony? Niby z czego? Ja z Karolaka jestem niezdowolona, bo gdzies wcielo cholere. Odpowiedz Link Zgłoś
cover_wielki Re: Witam Wszystkich 27.09.05, 23:20 Niezadowolony, no nie wiem... w każdym razie żadnej karolakowej nie ma pod ręką . Odpowiedz Link Zgłoś
miltonia Re: Witam Wszystkich 28.09.05, 09:50 Czyzbys wiedzial Cover cos, czego ja nie wiem? O jakiej Karolakowej piszesz? Ta lajza Karolak przysiegal na wszystkie swietosci, ze oprocz Grarzynki (ktora byla i przeminela) nie zadawal sie z zadna, ze o ozenku nie wspomne. Odpowiedz Link Zgłoś
cover_wielki Re: Witam Wszystkich 28.09.05, 11:15 Olej to i tyle. Ściemniał. Weź sprawy w swoje ręce, propozycja na dziś : sex i frytki. Odpowiedz Link Zgłoś
cover_wielki Re: Witam Wszystkich 30.09.05, 20:41 Normalnie po naszemu będzie a po cholere mi po angielsku ? Odpowiedz Link Zgłoś