mario2 26.01.03, 16:00 Czekam na onecie. Pokoj dla nas zarezerwowany. Prosze Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: L.I. Re: Lady_I IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 26.01.03, 16:14 Nie czekaj mnie na Onecie. Odpowiedz Link Zgłoś
mario2_i_0.75 mario2 26.01.03, 22:29 mario2 napisał: > czekam Dostales malpe, ta od hipopotama. Tylko jej nie zjedz. Prosze Odpowiedz Link Zgłoś