26.01.03, 16:00
Czekam na onecie. Pokoj dla nas zarezerwowany. Prosze
Obserwuj wątek
    • Gość: L.I. Re: Lady_I IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 26.01.03, 16:14
      Nie czekaj mnie na Onecie.
      • mario2 Re: Lady_I 26.01.03, 16:14
        czekam
        • mario2_i_0.75 mario2 26.01.03, 22:29
          mario2 napisał:

          > czekam

          Dostales malpe, ta od hipopotama. Tylko jej nie zjedz. Prosze

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka