Dodaj do ulubionych

Jtka!!!!! Chodz z tym wirusem!!!!!!!!

02.06.03, 19:05
jak Ci ciazy to daj mi!
Ja sobie z nim poradze jak z grypa i chrypieniem hehehe :)
Bez Twojego torta zadne swietowanie hehehe :)
Obserwuj wątek
    • jtka Re: Jtka!!!!! Chodz z tym wirusem!!!!!!!! 02.06.03, 19:09
      noo ja przecie wirusa za okno powiesiłam i biegam za Wami po poduchach;-))))
      tort już wysłany w cyferkach i jak zwykle serwer go poprzesuwał:-(
      ale może dzięki temu wymyślnijszy jest???
    • jtka Re: Jtka!!!!! Chodz z tym wirusem!!!!!!!! 02.06.03, 19:12
      oj, coś mi zaczyna powoli zacinac się wszystko... to moje wiruszysko czy
      złośliwość serwera???:-(((((
      • nict1 wszystko po troche, poza tym sie zbiera 02.06.03, 19:15
        zeby do mnie przyjsc hehehe :)
        • jtka Re: wszystko po troche... 02.06.03, 19:18
          to tylko mnie razem nie ściągnij;-)))
          ja chciałabym jeszcze dziś na rowerek zdążyć, noo chyba ,że magik całą noc
          siedzieć będzie...
        • transoptor Re: najlepiej oblej wrzątkiem gadzinę;) 02.06.03, 19:18
          ...będzie spieprzał , jakby mu ogon posolił;)))
          • jtka Re: hihihihi.. 02.06.03, 19:20
            Ty mi tu lepiej takiego pomysłu nie podsuwaj , bo zaraz wezmę gorącą wodę i
            komputer obleję;-)))))
    • nict1 Jtka!!!!! Chodz z tym wirusem!!!!!!!! 04.06.03, 15:54
      albo bez, ale wchodz na poduchy !!!!!
      • jtka Re: Nooo tak... 04.06.03, 17:11
        to ja przyszłam , a Was wybyło;-))))
        • nict1 Nooo tak... 07.11.03, 12:19
          jtka napisała:

          > to ja przyszłam , a Was wybyło;-))))

          mogę się pod tym podpisać :(
    • nict1 Jtka!!!!! Chodź z wirusem czy bez wirusa! 07.11.03, 12:22
      Wszystko jedno "z" czy "bez" tylko przyjdź tu wreszcie! Nie daj się prosić!
      Lodzimy czy arbuzimy? A może i jedno i drugie?
      • jtka jestem noo... 08.11.03, 20:07
        jestem...:-)))) musiałam się trochę pokursować;-))))
        ale w jakim hotelu mieszkałam!!! sama w pokoju!!! łoże na pół pokoju!!!:-)))
        a jedzonko.... stwierdziłam ,że jakbym tam pomieszkałą z tydzień to 10kg jak
        nic by przybyło;-))) i bym potrzebowała ze trzy poduchy;-)))) hihihi.... a o
        nocniku już nie wspomnę;-)))) hihihi nie wiem , czy Ulalka miałaby taki na
        stanie;-))))
        dobrze ,że już wróciłam:-)
    • jtka Re: Jtka!!!!! Chodz z tym wirusem!!!!!!!! 08.11.03, 22:53
      a jeszcze opowiem Wam, co się ciekawego dowiedziałąm, taaa...;-)
      "kobiety to sa zjawiska , a mężczyźni ... to ssaki";-)))))))
      oto takie wnioski wychodzą po kursowaniu na temat naszego wejścia do unii;-)))
    • jtka Re: Jtka!!!!! Chodz z tym wirusem!!!!!!!! 08.11.03, 22:54
      a najśmieszniejsze było to ,że sąsiada tam swojego spotkałam:-)))))
      nooo dzięki niemu mogłam przynajmniej szybciej do domu wrócić, bo inaczej to
      dopiero gdzieś bym do drzwi pukała;-))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka