nict1 02.06.03, 19:05 jak Ci ciazy to daj mi! Ja sobie z nim poradze jak z grypa i chrypieniem hehehe :) Bez Twojego torta zadne swietowanie hehehe :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jtka Re: Jtka!!!!! Chodz z tym wirusem!!!!!!!! 02.06.03, 19:09 noo ja przecie wirusa za okno powiesiłam i biegam za Wami po poduchach;-)))) tort już wysłany w cyferkach i jak zwykle serwer go poprzesuwał:-( ale może dzięki temu wymyślnijszy jest??? Odpowiedz Link Zgłoś
jtka Re: Jtka!!!!! Chodz z tym wirusem!!!!!!!! 02.06.03, 19:12 oj, coś mi zaczyna powoli zacinac się wszystko... to moje wiruszysko czy złośliwość serwera???:-((((( Odpowiedz Link Zgłoś
nict1 wszystko po troche, poza tym sie zbiera 02.06.03, 19:15 zeby do mnie przyjsc hehehe :) Odpowiedz Link Zgłoś
jtka Re: wszystko po troche... 02.06.03, 19:18 to tylko mnie razem nie ściągnij;-))) ja chciałabym jeszcze dziś na rowerek zdążyć, noo chyba ,że magik całą noc siedzieć będzie... Odpowiedz Link Zgłoś
transoptor Re: najlepiej oblej wrzątkiem gadzinę;) 02.06.03, 19:18 ...będzie spieprzał , jakby mu ogon posolił;))) Odpowiedz Link Zgłoś
jtka Re: hihihihi.. 02.06.03, 19:20 Ty mi tu lepiej takiego pomysłu nie podsuwaj , bo zaraz wezmę gorącą wodę i komputer obleję;-))))) Odpowiedz Link Zgłoś
nict1 Jtka!!!!! Chodz z tym wirusem!!!!!!!! 04.06.03, 15:54 albo bez, ale wchodz na poduchy !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
nict1 Nooo tak... 07.11.03, 12:19 jtka napisała: > to ja przyszłam , a Was wybyło;-)))) mogę się pod tym podpisać :( Odpowiedz Link Zgłoś
nict1 Jtka!!!!! Chodź z wirusem czy bez wirusa! 07.11.03, 12:22 Wszystko jedno "z" czy "bez" tylko przyjdź tu wreszcie! Nie daj się prosić! Lodzimy czy arbuzimy? A może i jedno i drugie? Odpowiedz Link Zgłoś
jtka jestem noo... 08.11.03, 20:07 jestem...:-)))) musiałam się trochę pokursować;-)))) ale w jakim hotelu mieszkałam!!! sama w pokoju!!! łoże na pół pokoju!!!:-))) a jedzonko.... stwierdziłam ,że jakbym tam pomieszkałą z tydzień to 10kg jak nic by przybyło;-))) i bym potrzebowała ze trzy poduchy;-)))) hihihi.... a o nocniku już nie wspomnę;-)))) hihihi nie wiem , czy Ulalka miałaby taki na stanie;-)))) dobrze ,że już wróciłam:-) Odpowiedz Link Zgłoś
jtka Re: Jtka!!!!! Chodz z tym wirusem!!!!!!!! 08.11.03, 22:53 a jeszcze opowiem Wam, co się ciekawego dowiedziałąm, taaa...;-) "kobiety to sa zjawiska , a mężczyźni ... to ssaki";-))))))) oto takie wnioski wychodzą po kursowaniu na temat naszego wejścia do unii;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
jtka Re: Jtka!!!!! Chodz z tym wirusem!!!!!!!! 08.11.03, 22:54 a najśmieszniejsze było to ,że sąsiada tam swojego spotkałam:-))))) nooo dzięki niemu mogłam przynajmniej szybciej do domu wrócić, bo inaczej to dopiero gdzieś bym do drzwi pukała;-)))))) Odpowiedz Link Zgłoś