trudny2002
30.10.03, 12:34
Nazywa się BLIŻEJ...
I jest spotkaniem Nauki ze Sztuką.
Spotkanie z "atrakcjami" takie inauguracyjne odbędzie się w Zakopanem 22
listopada.
Czy znajdę tu , w bramie , zainteresowanych?
Jeśli tak to proszę o kontakt mailowy.
trudny
Nie chcę , z przyczyn raczej oczywistych pisać o tym na Krakowie...