Dodaj do ulubionych

Taki projekt...

30.10.03, 12:34
Nazywa się BLIŻEJ...
I jest spotkaniem Nauki ze Sztuką.
Spotkanie z "atrakcjami" takie inauguracyjne odbędzie się w Zakopanem 22
listopada.
Czy znajdę tu , w bramie , zainteresowanych?
Jeśli tak to proszę o kontakt mailowy.
trudny
Nie chcę , z przyczyn raczej oczywistych pisać o tym na Krakowie...

Obserwuj wątek
    • gph w sobotę powiadasz... 30.10.03, 15:42
      a mógłbys conieco konkretem zarzucić???
      • trudny2002 Re: w sobotę powiadasz... 30.10.03, 15:45
        Mógłbym.
        Nie chcę robic wielkiego 'halo" więc napiszę Ci na skrzynkę
        trudny
        • gph Re: w sobotę powiadasz... 30.10.03, 15:50
          trudny2002 napisał:

          > Mógłbym.
          > Nie chcę robic wielkiego 'halo" więc napiszę Ci na skrzynkę
          wery łel i charaszo i alrajt.
          danke very gut.
    • anulcia73 Re: Zainteresowanie 03.11.03, 13:02
      Napisz coś więcej na skrzynkę, choć pewnie z uczestnictwem bedzie gorzej ale
      pomysł ciekawy
      • trudny2002 Podnoszę , bo i termin 17.11.03, 13:08
        nieodległy...
        Jakby ktoś z was szanowni, to służę wszelakimi wieściami mail...
        trudny
        • gph Re: Podnoszę , bo i termin 17.11.03, 13:10
          trudny2002 napisał:

          > nieodległy...

          obawiam się, że w sobotę będę się musiał udać
          gdzieindziej.
          • trudny2002 W ramach tego samego projektu... 18.11.03, 11:05
            jeszcze dziś postawione zostanie kilka albo kilkanaście rzeźb w foyer teatru
            Bagatela...pewnie w czwartek przewędrują one jakoś przez kawałek naszego
            miesta, tak jakby czegoś szukając, a potem pewnie i staną gdzie znajdzie się
            dla nich miejsce...nazwijmy punkt "zerowym"...a potem pewnie w niedzielę albo
            poniedziałek pojadą dalej.
            Krótko,za wcześnie ale moze miło i rodzimie...
            Zapraszam jakby kogo to obchodziło...
            trudny
            • gph Re: W ramach tego samego projektu... 18.11.03, 11:14
              trudny2002 napisał:

              > jeszcze dziś postawione zostanie kilka albo kilkanaście rzeźb w foyer teatru
              > Bagatela...pewnie w czwartek przewędrują one jakoś przez kawałek naszego
              > miesta, tak jakby czegoś szukając, a potem pewnie i staną gdzie znajdzie się
              > dla nich miejsce...nazwijmy punkt "zerowym"...a potem pewnie w niedzielę albo
              > poniedziałek pojadą dalej.
              > Krótko,za wcześnie ale moze miło i rodzimie...
              > Zapraszam jakby kogo to obchodziło...

              no dobra. gdzie jest strefa zero.
              się pytam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka