tutmozis2 21.01.14, 16:12 Witam. Czy ktoś wie kiedy będzie otwarte lodowisko w Markach ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
meuritiere Re: lodowisko 22.01.14, 10:52 W niedzielę jak się pytałam Pana, który tam pracuje to środa - czwartek ma byc otwarte. Odpowiedz Link Zgłoś
szybki89 Re: lodowisko 22.01.14, 13:54 Lodowisko będzie czynne od jutra (23.I) od godziny 11. www.marki.pl/www/zaproszenie-599 Odpowiedz Link Zgłoś