21.01.14, 16:12
Witam. Czy ktoś wie kiedy będzie otwarte lodowisko w Markach ?
Obserwuj wątek
    • aksaa Re: lodowisko 22.01.14, 09:14
      też bym chciała wiedzieć...
      • meuritiere Re: lodowisko 22.01.14, 10:52
        W niedzielę jak się pytałam Pana, który tam pracuje to środa - czwartek ma byc otwarte.
        • szybki89 Re: lodowisko 22.01.14, 13:54
          Lodowisko będzie czynne od jutra (23.I) od godziny 11.

          www.marki.pl/www/zaproszenie-599

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka