03.08.03, 09:57
lecimy jak ponaddzwiekowy samolot
byle do 1000
Obserwuj wątek
    • zuzaleczka Re: moj 600 04.08.03, 07:34
      o rany, nie było mnie 2 dni a tu już 600!!! Fajnie.
      • paladin Re: moj 600 04.08.03, 18:24
        jasne zuzia ze fajnie
        pozdrawiam
    • Gość: Gosc Re: moj 600 IP: *.proxy.aol.com 06.08.03, 20:40
      Nie lubie numeru 666 (a taki obecnie jest) wiec dodaje kolejny post... :)
      • paladin Re: moj 600 06.08.03, 21:56
        dobrze niedlugo bedzie 700
        pozdrawiam
        • Gość: hgw Re: moj 600 IP: *.pl 07.08.03, 11:24
          ale bzdura!!!!!!!!!!!!
          chyba was zalał upał na głowy padł po co rekord przeciez tu sa sie robi
          wysypisko literowe ..........
          • paladin Re: moj 600 07.08.03, 12:52
            a co jest lepszego do roboty jak nic nie ma do roborty??

            zapodaj ciekawy watek to pogadamy o jakims ciekawym zjawisku
            a nie tylko komentujesz.

            pozdra
            • Gość: hgw Re: moj 600 IP: *.pl 07.08.03, 16:02
              do tego jest forum paladinie aby komentować rzeczywistość
              ale ja nie widzę wyrażnie tyle że przez mglę.....

              i ciągle te pozdro. (bzdura!!!!!!!) -> więc ...nie pozdrawiam.


              paladin napisał:

              > a co jest lepszego do roboty jak nic nie ma do roborty??
              >
              > zapodaj ciekawy watek to pogadamy o jakims ciekawym zjawisku
              > a nie tylko komentujesz.
              >
              > pozdra
              • paladin Re: moj 600 07.08.03, 16:41
                jaka rzeczywistosc?

                to zacznij nosic okulary
                heh

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka