paladin 03.08.03, 09:57 lecimy jak ponaddzwiekowy samolot byle do 1000 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zuzaleczka Re: moj 600 04.08.03, 07:34 o rany, nie było mnie 2 dni a tu już 600!!! Fajnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc Re: moj 600 IP: *.proxy.aol.com 06.08.03, 20:40 Nie lubie numeru 666 (a taki obecnie jest) wiec dodaje kolejny post... :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hgw Re: moj 600 IP: *.pl 07.08.03, 11:24 ale bzdura!!!!!!!!!!!! chyba was zalał upał na głowy padł po co rekord przeciez tu sa sie robi wysypisko literowe .......... Odpowiedz Link Zgłoś
paladin Re: moj 600 07.08.03, 12:52 a co jest lepszego do roboty jak nic nie ma do roborty?? zapodaj ciekawy watek to pogadamy o jakims ciekawym zjawisku a nie tylko komentujesz. pozdra Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hgw Re: moj 600 IP: *.pl 07.08.03, 16:02 do tego jest forum paladinie aby komentować rzeczywistość ale ja nie widzę wyrażnie tyle że przez mglę..... i ciągle te pozdro. (bzdura!!!!!!!) -> więc ...nie pozdrawiam. paladin napisał: > a co jest lepszego do roboty jak nic nie ma do roborty?? > > zapodaj ciekawy watek to pogadamy o jakims ciekawym zjawisku > a nie tylko komentujesz. > > pozdra Odpowiedz Link Zgłoś
paladin Re: moj 600 07.08.03, 16:41 jaka rzeczywistosc? to zacznij nosic okulary heh Odpowiedz Link Zgłoś