Dodaj do ulubionych

ile kosztuje bilet skm

20.07.14, 00:50
mam pytanie ile kosztuje bilet skm warszawa toruńska nowy dwór mazowiecki i czy w godzinach szczytu można się zabrać z rowerem ?
Obserwuj wątek
  • tomjani Re: ile kosztuje bilet skm 21.07.14, 10:39
   Do Nowego Dworu Maz. nie dojeżdża SKM, obie linie kończą bieg w Legionowie lub skręcają na Piaski/Wieliszew. Dojedziesz natomiast z Toruńskiej pociągami Kolei Mazowieckich relacji Warszawa Zachodnia peron 8 (d.Wola) - Nasielsk/Ciechanów/Działdowo, lub Warszawa Lotnisko Chopina - Modlin.
   Cennik biletów znajdziesz za pomocą wyszukiwarki połączeń na stronie www.mazowieckie.com.pl/ ; bliet z Toruńskiej do NDM kosztuje 9,90zł. Gdy jednak masz ważny bilet okresowy ZTM (dobowy, weekendowy 30- lub 90-dniowy - możesz kupić bilet KM ważny od stacji granicznej obowiązywania biletu ZTM, i wówczas bilet Choszczówka (stacja graniczna ważności biletu ZTM I strefy) - NDM kosztuje 7,70zł, natomiast bilet Legionowo Przystanek (stacja graniczna ważności biletu ZTM II strefy) - NDM kosztuje już tylko 6,40zł. Dodatkowo, w weekendy przysługuje ulga 15% bilety wycieczkowe) na poniższych zasadach:
   www.mazowieckie.com.pl/bilety-wycieczkowe/bilety-wycieczkowe.html
   Przewóz rowerów pociągami KM jest bezpłatny; miejsce powinno się znaleźć. Jednak wsiadając z rowerem na przystanku Toruńska (gdzie nie ma kasy biletowej i biletomatów ZTZW również nie) musisz jeszcze na peronie zgłosić się do kierownika pociągu aby uniknąć zapłacenia mandatu w razie zhaltowania przez Renomę.
   • tygrynio1966 Re: ile kosztuje bilet skm 22.07.14, 00:40
    dzięki za informacje

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka