Dodaj do ulubionych

Nowa szata graficzna

11.02.04, 18:37
I jak Wam sie podoba nowa szata???
JAk dla mnie troche "bezplciowa"....ale pewnie to bedzie kwestia
przyzwyczajenia sie do nowych kolorkow.
Obserwuj wątek
    • ellenai Re: Nowa szata graficzna 11.02.04, 18:39
      no wlasnie taki sam watek zalozylam, jeszcze szkoda ze linki nie sa na czerwono!
      • zawisza777 Re: Nowa szata graficzna 11.02.04, 18:41
        To prawda przydal by sie jakis bardziej wyrozniajacy sie kolor!
        • ellenai Re: Nowa szata graficzna 11.02.04, 18:42
          i te cholernie male litery nickow i nazwy forum, oczy mnie bola!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka