zawisza777 11.02.04, 18:37 I jak Wam sie podoba nowa szata??? JAk dla mnie troche "bezplciowa"....ale pewnie to bedzie kwestia przyzwyczajenia sie do nowych kolorkow. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ellenai Re: Nowa szata graficzna 11.02.04, 18:39 no wlasnie taki sam watek zalozylam, jeszcze szkoda ze linki nie sa na czerwono! Odpowiedz Link Zgłoś
zawisza777 Re: Nowa szata graficzna 11.02.04, 18:41 To prawda przydal by sie jakis bardziej wyrozniajacy sie kolor! Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: Nowa szata graficzna 11.02.04, 18:42 i te cholernie male litery nickow i nazwy forum, oczy mnie bola! Odpowiedz Link Zgłoś