Dodaj do ulubionych

autobus "K"

14.12.05, 20:03
dawny "X/K" czyli autobus znikąd, nijaki do wielkiego miasta wożący setki
ziemniaków... Właśnie czytałam artykuł w naszym lokalnym "Złomie-przełomie"
i... hmmm wszystko to prawda i nawet trochę łagodnie potrktowano warunki jazdy
ta linią...
Obserwuj wątek
    • usx Re: autobus "K" 14.12.05, 21:30
      K = MASAKRA
      E-30 jeszcze strawie - ostatnio nim jechalem, kiedys myslalem ze to jakis zwykly
      miejski autobus.. a to taki prywatny PKS, spoksik - ale i tak PKP RLZ!
      • hiryu Re: autobus "K" 14.12.05, 22:45
        K jak Kur^%^%$^&#^$ :D A w największym szczycie wystarczyłoby puścić po jednym
        kursie przegubowym autobusem :D Ale potem będą narzekania, ze wracałby pusty...
        Więc dla ZKKMu i tak zawsze bedzie łatwiej i taniej się wymigiwać :(
        • chani-nr1 Re: autobus "K" 15.12.05, 22:53
          p. Gruber podobno brak dodatkowych kursów "K" tłumaczy " brakiem zgody z urzedu
          marszałkowskiego"... jak dla mnie bardzo dziwne tłuamczenie, bowiem jak to się
          dzieje, że inne miasta i komunikacje jakoś te zgody zdobywają - np. Jaworzno,
          krzeszowice... Chyba faktycznie nikomu z chrzanowskich urzedasów w ZKKM nie
          zależy na dobrym połaczeniu do Kraka:(
          • acomi Re: autobus "K" 21.12.05, 15:07
            Ja mam miesięczny. nie urządza mnie konkurencja i kolejna doplata do biletu. A
            gruber, heh. ma specyficzne poczucie humoru. Mysle, ze jest na tym stołku
            zwyczajnie za długo. Czyzby układy? zamiast tracic energie na latanie z
            kontrolerami wziąlby sie do tego za co mu płacą. Moze tez ustapic, owszem.
            Mysle ze nalazłby sie ktos kto ma kompetencje do zarządzania tym taborem (!).
            • chani-nr1 Re: autobus "K" 21.12.05, 21:51
              miesięczny miesięcznym - też takowy posiadam normalny na dodatek.. w porównaniu
              do PKP jest zdecydowanie tańszy ,ale w porównaniu do biletów np. krakowskich czy
              w Tarnowie na komunikacje miejską drogi...
              • hiryu Re: autobus "K" 24.12.05, 00:35
                Nie ma co porównywać tych "komunikacji" - chociażby wygląd taboru jest
                diametralnie odmienny. To "coś" co jeździ u nas to autobusem jest w wiekszości z
                nazwy...

Dobry pomysł - zmienić grubera na kogoś z większym zacieciem i pomysłem jak to
                "coś" ożywić i usprawnić. Ale ciężko bedzie go wygryźć...
    • chani-nr1 uwaga:) 27.01.06, 20:55
      jak dotąd w tych mrozach tylko raz czekałam na ten autobus w Kraq... nie wwieem
      tez jak to się stało, ale zrobiło się więcej miejsca w popołudniowych godzinach
      powrotnych z Kraka... I kierowcy K tez stali się jakos bardziej ludzcy -
      zwłaszcza ten Pan, kótry w środę przy wiadukcie k. Krzeszowic zdecydował się na
      szalony krok, zjechał na wąskei pobocze i przejechał obok zajmującego 3/4 drogi
      Tira z wypadku, dzieki temu wszyscy przyjechali na czas do domków.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka