19.04.04, 21:42
czy ktos wie jak sie to wypełnia i gdzie jest jakiś progamik który to oblicza
za mnie
HELP!!!
ponoc jest gdzieś na necie
Obserwuj wątek
          • korky Re: PITY 23.04.04, 14:38
            A ja tam nigdy jeszcze nie obliczałem pita, bo nie muszę hehe ja to mam
            dobrze :DDD chciaż za parę lat i mnie to pewnie dopadnie :(

------------------
            forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=237
            Lecimy do Słupska :]
                            • aleks44 Re: PITY 24.04.04, 17:49
                              i tak trzeba oddac ,tylko ci którzy muszą dopłacic to zwlekają do samego
                              konca,natomiast ci którym fiskus ma oddac pieniążki to oddają na początku.
                                • aleks44 Re: PITY 24.04.04, 18:01
                                  ja oddałem w piątek ,a okazało się ,że mają mi zwrócic troszkę pieniążków.
                                  ale trudno,poczekamy he he
                                    • aleks44 Re: PITY 24.04.04, 18:13
                                      pwenie tak sam nie wiem co ? ale może cos na działke może wydłuże garaż,
                                      bo mam taki załadowany ,że nic do niego nie wejdzie i przy aucie nie mam gdzie
                                      robic, zobaczymy.
                                        • aleks44 Re: PITY 24.04.04, 19:08
                                          wiesz jak byłem młodszy to nie przywiazywałem wagi do własnosci ,ale teraz
                                          ciesze sie ze cos mam wlasnego.kilkanascie lat temu kiedy nie było tak wiele
                                          samochodów jezdziło sie do folusza, bednarki zeby zapalic ognisko i zjesc
                                          kiełbaskę był spokoj cisza ,mało ludzi.pojechalismy w nasze stare miejsca trzy
                                          lata temu i co widac ???? nie ma gdzie zaparkowac,ludzi tyle .ze idac trzeba
                                          się przeciskac jak na deptaku w krynicy w pogodny dzień,wiec wrócilismy do
                                          gorlic , na działke i doszlismy do tego ze wszedzie dobrze ale na działce u
                                          siebie najlepiej cisza swoboda, pełen luz.wiec powinno sie inwestowac w
                                          działke, bo dzieciaki za nim to zrozumieją ,to jeszcze kilka lat minie .
                                          • ellenai Re: PITY 24.04.04, 19:18
                                            heh oczywiscie ze masz racje, ja sie wychowalam w miejscu gdzie mielismy duzo
                                            pola i tak mi juz zostalo ze lubie duze przestrzenie i nie czuje sie dobrze jak
                                            nie mam gdzie pochodzic sobie jak jest czas wolny:)dzialka to piekna sprawa a
                                            duzy ogrod to najpiekniejsza a wlasne gospodarstwo to juz najlepsza!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka