Dodaj do ulubionych

Wróżba za darmo

02.07.16, 11:54
Witam!

Powróżę w wolnym czasie na 1 pytanie w ramach ćwiczeń. Do pytań potrzebuję daty urodzenia lub coś co charakteryzuje daną osobę np. blondyn, wysoki itp. Proszę wziąć pod uwagę, że to ćwiczenia..mile widziana weryfikacja z Waszej strony ;)
Obserwuj wątek
      • greymoon Re: Wróżba za darmo 02.07.16, 13:34
        Jest ok 75% szans na wasze zejście się. Aby do tego doszło niezbędne może okazać się wyjawnienie jakiejś tajemnicy, sekretu ewentualnie odkryjesz jakieś nowe możliwości, które do tego doprowadzą, do tego "zejścia się". Weż pod ueagę przede wszystkim te 75% szans, moja dodatkowa interpretacja może być błędna. Pozdrawiam!
      • greymoon Re: Wróżba za darmo 02.07.16, 20:26
        Pierwsze co mi wyszło w kartach to to, że na drodze jakiejś korenspondencji rozpocznie się Twoja znajomość (nie wiem co to może być- email? Sms?) Ktoś może Ci po prostu wyznać, że mu się podobasz i się z Tobą umówi. Będziesz zakochana w tej osobie. Ten mężczyzna będzie bardzo wartościowym człowiekiem. Może się w trakcie trwania tej znajomości wydarzyć coś co będzie nadzwyczaj miłe- chyba ma to związek z pieniędzmi, ale nie jestem pewna. Tyle udało mi się odczytać. Karty bardzo fajne wyszły- życzę żeby się sprawdziło. Czasu nie określam. Nie napiszę niestety kiedy go poznasz :)
        • atramja Re: Wróżba za darmo 02.07.16, 20:50
          Faktycznie bardzo fajnie karty pokazały, oby też tak się stało, bo dotychczasowe związki to jedna wielka porażka... Dziękuję za szybką odpowiedź i pozdrawiam.
          Marta
      • greymoon Re: Wróżba za darmo 03.07.16, 07:41
        Karty również nie dały jednoznacznej odpowiedzi. Myślę, że byłaby na to szansa, ale teraz lub w przyszłości możesz po prostu mieć rywalkę - albo on się w niej zakocha zanim będziecie razem( będzie z nią), albo ona będzie mącić w Waszym związku (jeśli powstanie), działać na Twoją niekorzyść, co doprowadzi (może doprowadzić) do jego rozpadu. W kartach pokazała się inna kobieta jako przeszkoda. Oczywiście mogę się mylić :) pozdrawiam!
      • greymoon Re: Wróżba za darmo 03.07.16, 14:31
        Problemy mogą się pojawić ja to widzę tak, że najpierw tak jakby je otrzymasz, a później jakieś problemy wynikną. Nie od razu. Po jakimś czasie zachwieje Ci się sytuacja materialna i ktoś może w tym pomóc- umyślnie lub nie. A Ty staraj się wszystko w tym urzędzie załatwiać tak jak należy - nic nie staraj się ukryć, wszystko zgodnie z zasadami.. Hmm
      • greymoon Re: Wróżba za darmo 03.07.16, 14:39
        Pojawi się, nie napisze Ci kiedy bo nie wiem, ale wyszło, że będziesz w stałym związku. Musisz tylko uważać, żeby mężczyzna z którym będziesz nie nadużywał Twojego zaufania, bo możesz poczuć się rozczarowana tym związkiem.
          • greymoon Re: Wróżba za darmo 03.07.16, 19:45
            Uda Ci się, spore szanse, że będziesz miała rodzinę i dziecko, tylko potrzebny Ci mężczyzna, musisz trafić na tego jedynego, gdzieś tam pewnie jest.(z 4 kart 3 były na tak, a to co Ci pomoże wyszedł Kochanek -to on na pewno gdzieś jest ;D
    • kornelia2000 Re: Wróżba za darmo 03.07.16, 13:05
      Hej.czy jeszcze wrozysz.chcialabym wiedziec jaka przyszlosc czeka mnie w relacji z pewnym panem z ktorym ostatnio sie spotkalam..i co on o mnie mysli. Pan ma na imie Szymon jest wysokim szatynem.dzieki
      • greymoon Re: Wróżba za darmo 03.07.16, 14:54
        Wydaje mi się, że on może ukrywać swoje prawdziwe oblicze przed Tobą. Coś kalkulować.. Czy możliwe jest Wasz wspólny wyjazd gdzieś kiedyś? Będziesz zadowolona z niego bardzo, szczęśliwa. Możecie mieć wspólne plany na przyszłość. Ogólnie pozytywnie wyszło bardzo, oprócz tej jego "maski" o której wspomniałam na początku. Teraz obecnie jest Tobą zauroczony, uważa Cię za osobę uduchowioną. Dla niego to początek uczucia, liczy na ciąg dalszy. Mam nadzieję, że się nie mylę ;) pozdrawiam
    • najort24 Re: Wróżba za darmo 03.07.16, 15:09
      Dzień dobry, czy chłopak w którym jestem zakochany (Marcin, brunet) a który ma spore problemy z zaakceptowaniem swojej seksualności, odezwie się do mnie w najbliższym czasie i przyjmie pomoc, którą mu zaoferowałem? Michał(brunet)
      • greymoon Re: Wróżba za darmo 03.07.16, 16:26
        On się gryzie bardzo z podjęciem decyzji, wyszło ok 50% szans na jego odzew czyli pół na pół..Wyszła mi karta tęsknoty, on w środku stara się już zaakceptować swoją odmienność, tęskni do uczucia, a w środku buzują w nim emocje. Kolejna karta (nispodziewana radość) może spowodować, że te jego emocje zostaną uwolnione. Te karty mówią co musi się stać, czyli to co napisałam, żeby podjął decyzję o przyjęciu pomocy od Ciebie. Pozdrawiam!
          • najort24 Re: Wróżba za darmo 08.07.16, 16:31
            Witam ponownie, jeśli można to chciałbym zadać Pani jeszcze jedno pytanie. Czy On myśli o mnie ciepło chociaż czasami? Pytam gdyż ostatni raz jak rozmawialiśmy powiedziałem mu parę brutalnych słów na temat tego jak szkodliwe jest życie w kłamstwie żeby do niego dotrzeć jakoś bo nikt inny mu tego nie powie i zastanawiam się czy nie przesadziłem i nie wepchnąłem go w jeszcze większe "ukrywanie" się gdyż nie odezwał się od tamtej pory. Czy moje słowa odniosły jakikolwiek pozytywny skutek ? Będę wdzięczny za odpowiedź
            • greymoon Re: Wróżba za darmo 08.07.16, 18:13
              Myśli ciepło (3na4karty na tak) no ale ta jedna karta co była na nie wyszła bardzo brzydka -strata. I teraz się zastanawiam co ona może oznaczać? Jakieś oszustwa widzę w niej i kłamstwa - albo on myśli, że Pan ma nieszczere intencje wobec niego, albo on sam je ma..ale obstawiam za tym pierwszym. I to mu w tych jego myślach przeszkadza.
              A czy te słowa odniosły pozytywny skutek? Chyba nie (3na 4 karty), wręcz wydaje mi się, że on może zmienić teraz swoją opinię i zacząć rozglądać się za kobietą (?) nie jestem pewna (karty: wdowa,niebezpieczeństwo,kochanka)
              • najort24 Re: Wróżba za darmo 08.07.16, 18:23
                Ponownie dziękuję, to co Pani napisała w dużej mierze pokrywa się z tym co przewidziała mi wróżka u której byłem osobiście. Według niej finał ma być pozytywny dla mnie i jego pomimo że on będzie próbował z kobietą, więc jestem dobrej myśli. Jest Pani bardzo dobra muszę przyznać.
                • najort24 Re: Wróżba za darmo 13.07.16, 22:50
                  To może jeszcze spytam w jednej sprawie jeśli to nie problem. Od kilku lat próbuję różnymi zarówno tradycyjnymi, jak i niekonwencjonalnymi metodami leczyć nerwicę natręctw która bardzo uprzykrza mi życie. Czy mogłaby Pani spytać o to czy do końca roku jest szansa na jakiś znaczący i widoczny postęp w sprawie mojego leczenia/uzdrowienia?
                  • greymoon Re: Wróżba za darmo 14.07.16, 07:51
                    2karty na tak 2 na nie, czyli jakieś tam szanse są połowiczne, że się Panu poprawi, ale myślę, że bardziej bez zmian pozostanie. Zastanawiam się nad kartami sędzia i zamyślenie - być może powinien Pan zastanowić się nad zmianą leczenia?lekarza? Ale oczywiście mogę się mylić.
                      • najort24 Re: Wróżba za darmo 16.07.16, 21:40
                        To może spytam o jeszcze jedną rzecz, jestem ciekawy co Pani karty na to odpowiedzą. Generalnie czy leży w interesie mojego najwyższego dobra żeby czekać na tego chłopaka o którym tu pisałem niezależnie jak długo będzie to konieczne, czy on i ja jesteśmy dla siebie "stworzeni"? Bo z jednej strony to ja pomimo wszelkich przeszkód czuję intuicyjnie że tak jest właśnie, ale z drugiej to ja nie wiem czy nie marnuje części swojego życia walcząc i czekając już 2 lata ponad to trwa i czy sobie nie wmawiam o tym "przeznaczeniu". Czy może jest na świecie ktoś inny, kto bardziej będzie do mnie pasował? Mam nadzieję, że zrozumie Pani o co mi chodzi chociaż to zagmatwane :)
                        • greymoon Re: Wróżba za darmo 17.07.16, 18:33
                          Czy powinienes czekac na niego?
                          Karty odpowiedziały, żebyś raczej tego nie robił (3na4 karty), choć widać,że jesteś zakochany (k.zamyslenie). Co przemawia przeciw (k.oficer,prezent,sedzia)mam problem z interpretacja tych kart. Może być tak,że w tych kartach Ty jestes jako oficer przedstawiony i te Twoje uczucie którym chcesz obdarzyć i obdarzasz tego chłopaka powinno dla równowagi do Ciebie wrócić,a jeśli nie wraca to powinieneś obiektywnie i logicznie na tą sytuację popatrzyć (?) czy warto
                          A czy jest przeznaczony on Tobie? W kartach wyszło,że w pewnym stopniu tak (3na4 karty).Wszystkie problemy powinny zacząć rozwiązywać się same (k.wiadomość). Wydaje mi się, że on sam odkryje, jeśli będzie np.z kobietą, że to nie to. Ten w pewnym stopniu fałsz sprawi, że wpadnie w dołek psychiczny (k.falsz, niesp.radosc,choroba). Chyba powinienes kogos innego poszukac nie czekac, bo jesli on jest Tobie przeznaczony to sam Cie odnajdzie ?
                            • najort24 Re: Wróżba za darmo 21.07.16, 20:22
                              Aż głupio mi pytać o taki szczegół, ale jeżeli może to jakoś mnie uchronić przed pogorszeniem tej całej sytuacji to zapytam :) Chłopak o którym pisałem ma urodziny 23, czy On ucieszy się jeżeli się z nim skontaktuję i złożę życzenia czy lepiej tego nie robić?
    • aguleczek28 Re: Wróżba za darmo 03.07.16, 16:48
      Witam,
      Jak ułoży się moje życie uczuciowe w najbliższym czasie? Czy ja i mój były chłopak (A., brunet) wrócimy do siebie? Czy nadal coś do mnie czuje. Pozdrawiam,
      Agnieszka (ciemna blondynka)
      • greymoon Re: Wróżba za darmo 03.07.16, 18:06
        Karty nie dały jednoznacznej odpowiedzi czy wróci. Decyzja będzie do niego należała, ostatecznej jeszcze nie podjął. Wydaje mi się, że musi wyjść z dołka w którym się obecnie znajduje. Chyba przeżył ciężko to rozstanie wasze. Brak mu wiary w możliwość odbudowy tego związku, musi zmienić kierunek myślenia. O Tobie myśli dalej i myślę, że dobrze by było, żeby Cię częściej, może " przypadkiem" widywał (wizyta).
        Pozdrawiam
      • greymoon Re: Wróżba za darmo 03.07.16, 18:27
        Wydaje mi się, że za dużo marzysz i fantazjujesz, jesteś skryta i nieśmiała (?). Karty powiedziały, że jest b.mała szansa na to żebyście byli razem (ok 25%). Przed nim chyba jakaś nowa znajomość bądź wyjazd, jakieś nowe szanse, co dla Ciebie łączy się z jego ostateczną stratą. Oczywiście mogę się całkowicie mylić. Pozdrawiam:)
          • greymoon Re: Wróżba za darmo 03.07.16, 19:49
            W kartach wyszło, że nie będzie chciał się spotkać, nikłe szanse ok 25%. Ja tego nie widzę za bardzo. Możesz zawsze próbować Ty uderzyć w jakiś sposób w jego stronę, pozdrawiam
            • rybcia_x Re: Wróżba za darmo 06.07.16, 01:33
              Czy mogę jeszcze o jedno się zapytać? Spotykałam się z nim kiedyś bez zobowiązań. Niedawno sam pisał że chce przyjechać. W sobotę widzialam się z nim i był jakiś oschły. Dzisiaj w nocy napisał żebym wogole do niego nie pisała. Co tam naprawdę jest powodem tego? Dowiedział się o czymś? Zazdrosny? Co się stało że nagle zmienił zdanie
                • rybcia_x Re: Wróżba za darmo 06.07.16, 21:44
                  No tak.... ciągle na tego samego. W piątek dobrze rozmawiał, śmiał się. Parę dni temu chciał przyjechać, a w sobotę obrażony nie wiadomo na co. Napisał żebym do niego nie pisała. Wogole do niego nie pisalam. Chciałabym wiedzieć czy będzie chciał do mnie przyjechać. Czy się odezwie. Dlaczego się obraził? Nie rozumiem tego...
                  • greymoon Re: Wróżba za darmo 07.07.16, 08:04
                    Na chwilę obecną nie zanosi się, żeby przyjechał (3z4 kart na nie), wiesz co wydaje mi się, że ktoś/coś powoduje, że te wasze niezobowiązujące spotkania są złe w jego (?)oczach. To jest przeszkodą. Ktoś/coś jest tu wrogiem tych spotkań (karty:wróg,podróż,tęsknota). A w odpowiedzi na pytanie dlaczego jego zachowanie tak się odmieniło w stosunku do Ciebie uzyskałam odpowiedź, że on stwierdził, że to jest po prostu złe to zachowanie, dokonał jakiegoś rozrachunku w myślach i foszedł do wniosku, że ten romans nie spełnia jego oczekiwań. Być może rozpoczyna już coś innego, może kogoś innego ma na oku(?) (karty:osoba duchowna,kochanek,wesołość,niesp.radość). Mogę się mylić całkowicie,weź to pod uwagę! Pozdrawiam
    • xyz2016xyz Re: Wróżba za darmo 04.07.16, 00:02
      Witam
      Czy mam szanse byc w szczesliwym zwiazku z Jackiem , czy on mnie pokocha? wysoki przystojny wlosy ciemne, pogodny czlowiek (niestety nie znam daty urodzin)
      Moja data urodzin 24.03.1969. Jolanta
      • greymoon Re: Wróżba za darmo 04.07.16, 20:07
        Zarówno na spotkanie jak i związek z tą dziewczyną karty nie dały jednoznacznej odpowiedzi, szans jest pół na pół. Mnie się wydaje, że ulegasz złym instynktom, patrzysz na tą dziewczynę przez pryzmat fizyczności. Nawet jeśli by do spotkania doszło to właśnie to co wyżej napisałam może szybko doprowadzić do zakończenia znajomości.. Ona nie szuka partnera do seksu tylko liczy na coś więcej. Pozdrawiam :)
      • greymoon Re: Wróżba za darmo 05.07.16, 06:51
        Ok 50% szans, wydaje mi się, że może w tym przeszkodzić jakiś inny mężczyzna w sensie podrywać Cię, pisać do Ciebie jakieś wiadomości, być może on też Ci się będzie podobać. Nowy romans możesz nawiązać.. Pozdrawiam
      • greymoon Re: Wróżba za darmo 05.07.16, 07:02
        Jesteś ważna, bo tak należy według niego czuć, on żyje zgodnie z normami moralnymi, tak jest wychowany wydaje mi się - stara się być dobrym mężem, uczciwym, takim na którym można polegać. W czynach to przeważa, on przynajmniej stara się żeby tak było. U niego w głowie głęboko, w podświadomości , z tą Twoją "ważnością" wygląda to trochę mniej kolorowo, ale ogólnie dobrego masz męża. Motylki w brzuchu wiecznie nie latają. Pozdrawiam
            • agateczka1234 Re: Wróżba za darmo 05.07.16, 08:25
              Bo maz mnie zdradzil. Ciagle klamie, a ja non stop przez niego placze. O kregoslupie moralnym nie wspomne bo moim zdaniem go nie ma. Jest nieodpowiedzialny, obiecuje i nigdy nie dotrzymuje slowa.
              • greymoon Re: Wróżba za darmo 05.07.16, 08:36
                A no to rzeczywiście..przykro mi bardzo. Czy jesteś ważna wyszły 2 karty na tak 2 na nie- te na nie to prezent i oficer. Źle zinterpretowałam ..Ciekawe, że te karty w pozycji odwróconej by idealnie sytuację oddawały.. A tej zdrady to jest Pani pewna 100%? Proszę poczytać o tych 2 kartach cygańskich.
                    • greymoon Re: Wróżba za darmo 05.07.16, 11:54
                      Najbliższa przyszłość nie jest przesądzona. Na to czy małżeństwo przetrwa wyszły 2 karty: strata, niespodziewana radość ..i dociągnęłam jeszcze karte: dziecko. Wiesz co..w tej stracie widać tą jego nieuczciwość, ale następne karty są dla mnie dziwne w tym sensie, że tak mi coś mówi że Ty możesz zajść w ciąże z nim dosłownie. Te karty mają swoje znaczenia, ale ja bym tu chyba dosłownie to przeczytała (one lubią być dosłowne te karty, czasem to zadziwia). Nie jestem jasnowidzem, ćwicze..jak Ty to widzisz? Oczywiście mogę się mylić jak wcześniej..wtedy sama postaraj się jakoś to dopasować, zastanowić się
                      • agateczka1234 Re: Wróżba za darmo 05.07.16, 12:24
                        Wiesz na dziecko sie juz nie zdecyduje. Mam cudownego syna i corke. Teraz zaczynam kariere. Dziecko nie ma tu sensu. Chyba ze to nie bedzie moje dziecko, tylko jego z kims :( Boze moze ta karta to oznaczac?
                        • greymoon Re: Wróżba za darmo 05.07.16, 12:32
                          Wiesz co, to moje początki, może te karty wcale mi prawdy nie mówią, a nawet jeśli to mogę w 100% się mylić. Znajdz sobie taką jedną liv222, ona wróży na roznych forach za darmo, super trafne są jej wróżby. Też miałam problem z męzem, wtedy kiedy inne osoby pisaly mi, że to już koniec ona jedna mnie uspokoila, dzieki niej mam udane malzenstwo, gdybym się innych sluchala dawno bym go zostawila-nieslusznie. Wiele bym straciła. A ja się zastanowię nad tymi moimi kartami i dam Ci znać co to jeszcze mogłoby być..
          • greymoon Re: Wróżba za darmo 06.07.16, 08:25
            W kartach wyszło, żebyś pierwsza nie próbowała. I tak mi się wydaje, że dobrze by było jakbyś w jakiś sposób spróbowała sprawić żeby poczuł ukłucie zazdrości w sercu (może nie wiem pokaż się z kimś innym?), druga możliwość jest taka, że odzywając się do niego sprawiłby Ci zawód-Ty poczułabyś się zazdrosna sądząc, że jest ktoś inny (chociaż by go np nie było)..taka moje odczucia, mogę się mylić. (Karty: przykrosc, zazdrosc, wiadomosc-przemawiajace przeciw). Jeśli jest szansa, że wróci to poczekaj..być może to musi chwile potrwać.
      • greymoon Re: Wróżba za darmo 05.07.16, 15:13
        Wychodzi na to, że wróci ok 75% szans. Musisz spokój zachować i rozwagę, może jakąś wiadomość dostaniesz, która wyjaśni to co niejasne między Wami ewentualnie Ty musisz te niejasności wyjaśnić..
          • kociaczek333 Re: Wróżba za darmo 17.12.16, 08:13
            Witam. Pogodzimy się z partnerem. Ale niestety nie trwało to zbyt długo. Po miesiącu zgody nastąpiło kilka tygodni ciszy. Potem chwila, bardzo krótka chwilą normalności i obecnie sytuacja jest tragiczna. Od 2 miesięcy zero kontaktu, bez wyjaśnienia. Nie wiem o co chodzi.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka