Dodaj do ulubionych

sprawdzona dobra wrozka

08.03.16, 15:56
Jestem facetem,i przyznam,ze troche mialem opory przed stawieniem sie bezposrednio przed jakas wrozka,a tym reklamujacym sie po roznych forach nie wierzylem.Pozostalo sprawdzic to co polecaja tu niektorzy i miec szczescie.Mnie sie udalo.Napisalem do jednej z nich i teraz moge polecac innym takim niedowiarkom jak ja;)Solidna,uczciwa,rzetelna.Zachwycila mnie swoim podejsciem do "klienta"-po ludzku,cieplo,zyczliwie i madrze.Sprawdzilo sie a okres oczekiwania byl smiesznie krotki w przeciwienstwie do in.wielu niestety naciagaczy.Polecam! krolowa.kielichow@o2.pl,w dod.ceny bardziej niz przestepne:)
Obserwuj wątek
    • aszka6821 Re: sprawdzona dobra wrozka 10.03.16, 10:12
      Ja bardzo polecam tenet.tarot@gmail.com
      Pani jest po prostu cudowna! Raz, ze faktycznie mowi o rzeczach, ktore maja miejsce, a wogole o nich nie wspominalam. Dwa jest bardzo pozytywna z dobra energia! Mi BARDZO pomogla. Polecam bez dwoch zdan.
    • martynkaminka Re: sprawdzona dobra wrozka 22.11.16, 20:20
      mogę polecić Ci wróżkę sarę, skusiłam się na skorzystanie z jej usług i nie mogę powiedzieć złego słowa, nie owijała w bawełnę i bardzo wiele się już sprawdziło, jestem pod wrażeniem jej umiejętności gorąco ją polecam, email do niej to kobietamag@interia.pltelefon do niej 784 676 783 polecam;)
    • martoni83 Re: sprawdzona dobra wrozka 23.11.16, 13:24
      Polecam serdecznie Panią Emilię. Kompletnie odmieniła moje życie!!!
      Zajmuje się zdejmowaniem uroków, oczyszczaniami, działaniami na aurze i energii oraz rytuałami wszelkiej maści.
      Pomogła mi stanąć na nogi. Regularnie korzystam z jej pomocy i nigdy mnie nie zawiodła.
      Wykonywała dla mnie rytuał miłosny łączenia aury oraz na powodzenie finansowe!
      Jej e-mail to: wrozbyemiliiangel@gmail.com
    • lucja1wer Re: sprawdzona dobra wrozka 13.07.21, 16:04
      ja polecam Wróżkę Sarę jest to bardzo miła i sympatyczna osoba a przy tym konkretna , nie owija w bawelnę tylko w punkt odpowiada na pytania a co najważniejsze jest bardzo wysoka sprawdzalność , co u nikogo wcześniej mi się nie zdarzyło!
      korzystam z jej usług już od kilku lat i prawie wszystko zdążyło się już sprawdzić, z tego co wiem poza wrózbami zajmuje się też rytuałami,ja póki co skorrzystałam jedynie u niej z oczyszczania energetycznego 2 miesiące temu i juz widać róznicę w jakości życia jest coraz lepiej, jednym słowem rózne problemy zaczynają się redukować i część już znacznie poprawiła ;) email do niej kobietamag@interia.pl
    • tereniakrakow Re: sprawdzona dobra wrozka 16.09.21, 13:19
      ja często korzystam z wróżki Alicji jeżeli chodzi o przyszłość, fajna kobieta a do tego wszystko prawie się sprawdza jej strona to: wrozki.net/wrozkaonline lub oficjalna strona www.wrozka alicja.pl
      zamawiacie wróżbę łatwo i bezpiecznie przez Internet a odpowiada bardzo szybko zazwyczaj do 2 godzin na email

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka