Dodaj do ulubionych

Natalija - Ksawerów

30.07.21, 18:46
Witam, byłem jakiś czas temu u wrozki Nataliji z Ksawerowa. Dość trafnie opisała moje życie i myślę jestem zadowolony z wizyty. By ułatwić moje skomplikowane życie poleciła rytuał oczyszczający. Czy ktoś kiedyś korzystał? Jeśli tak czy okazał się skuteczny?
Obserwuj wątek
    • ania_689x Re: Natalija - Ksawerów 08.09.21, 00:27
      Ja byłam u niej 2 razy w odstępie miesiąca. Za pierwszym razem byłam w wielkim szoku, bo znała szczegóły z mojego życia mimo iż sama nic jej nie mówiłam. Pierwsza wróżba nie była zbyt optymistyczna jeśli chodzi o relacje o która pytałam, natomiast za drugim razem bieg wydarzeń jaki opisała ma być nieco inny.. sama się teraz zastanawiam w co wierzyć, czy to jakoś ze sobą połączyć, czy może los się trochę zmienił
    • ania_689x Re: Natalija - Ksawerów 08.09.21, 00:27
      Ja byłam u niej 2 razy w odstępie miesiąca. Za pierwszym razem byłam w wielkim szoku, bo znała szczegóły z mojego życia mimo iż sama nic jej nie mówiłam. Pierwsza wróżba nie była zbyt optymistyczna jeśli chodzi o relacje o która pytałam, natomiast za drugim razem bieg wydarzeń jaki opisała ma być nieco inny.. sama się teraz zastanawiam w co wierzyć, czy to jakoś ze sobą połączyć, czy może los się trochę zmienił

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka