krolowa.mieczy 06.01.10, 17:59 Jutro idę na gadkę z szefem. Jakaś oficjałka. Kto mi przepowie co się wydarzy? W świetle ostatnich wydarzeń (zwolnień) mam pietruchę i nie chcę sama sobie stawiac... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
margot988 Re: jutro - rozmowa z szefem 06.01.10, 18:07 Królowo, ja bym chętnie pomogła, ale na razie poczekamy na bardziej doświadczone koleżanki. TO jest bardzo ważna sprawa. To co mogę zrobić, to życzyć CI tylko wszystkiego dobrego i poplątanie języka. Ja zawsze w takich stresowych sytuacjach przyjmuję pozę surowego, poważnego, prawego pracownika, choć normalnie jestem całkowicie inna. Odpowiedz Link
asia.33 Re: jutro - rozmowa z szefem 06.01.10, 18:15 a moze sama Madziu wyosuj karty my sie podłaczymy co ? bo to faktcznie powazna sprawa Odpowiedz Link
krolowa.mieczy Re: jutro - rozmowa z szefem 06.01.10, 18:17 A jak karty pokażą moje strachy? No dobra. Zaraz rozłoże. Odpowiedz Link
krolowa.mieczy rozkład 06.01.10, 18:23 jego stosunek do mnie - 10 mieczy mój do niego - 9 kijów atmosfera podczas rozmowy - 8 monet temat rozmowy - świat (kochankowie, głupiec, koło) czego on oczekuje ode mnie - król mieczy tego się nie spodziewam - diabeł wynik rozmowy - 8 pucharów co ten wynik będzie dla mnie oznaczał - walet kijów Wypowiedzenie. Nie jestem w stanie nic więcej napisac. Odpowiedz Link
asia.33 Re: rozkład 06.01.10, 18:29 a wiesz mi tu pasuje cos w rodzaju wyjazdu w delegacje jest taka mozliwosc? Odpowiedz Link
krolowa.mieczy Re: rozkład 06.01.10, 18:33 jest. firma ma oddział w tym samym mieście. to tam tworzyłam od podstaw pewien dział i na własną prośbę zostałam przeniesiona do centrali (2 lata temu). w grudnowych zwolnienłach odeszła kierowniczka tamtego oddziału. stanowisko jest nieobsadzone. mam 3miesięczny okres wypowiedzenia jakby co. Odpowiedz Link
asia.33 Re: rozkład 06.01.10, 18:38 swiat i rycerz kiji mwiłby o wyjezdzie diabel , ze mze Ty bedziesz pociagac za sznureczki ale tam Odpowiedz Link
krolowa.mieczy Re: rozkład 06.01.10, 18:42 tylko że tam ryc kij nie ma. trzęsę się i nie jestem w stanie trzeźwo patrzec na karty. Świat mi się zawli cały jakbym została zwolniona. Ja jak ja, ale reszta zobowiązań... Szok. Odpowiedz Link
asia.33 Re: rozkład 06.01.10, 18:48 Madzia ale moim zdaniem tu nie ma zwolnienia !!! Raczej mozesz dostac propozycje do pzremyslenia ..powrotu do miejsca które znasz (8puch) jako ten daiabełek - czyli od Ciebie beda inni zalezni !!! Tak to wiedze bo jowisz wchodzi do rybek a to na pewno jest cs dobrego dla byczków ! Odpowiedz Link
krolowa.mieczy Re: rozkład 06.01.10, 18:53 Asiu, jak będziesz miec rację to... no nie wiem... uściskam cię chyba (może kiedyś realnie jak się złoży) Odpowiedz Link
krolowa.mieczy Re: rozkład 06.01.10, 18:59 asia.33 napisała: > no mam nadzieje ..ja sobie to zapamietam :0 i ja Odpowiedz Link
asia.33 Re: rozkład 06.01.10, 19:20 na tema t 8 puch czytałam kiedys ze to powrót po puchar, ktor zostawiłas gdzies gdzie byłas ...nie spaliłas mostów...masz szanse wrócic po niego ..w dodoatku tam 8 puch i wszystki stoja zaden nie lezy , nie przewrócil sie Odpowiedz Link
ma_ewa01 Re: rozkład 06.01.10, 19:21 No dobra , Mieczyku to na poprawę humorku moja interpretacja : jego stosunek do mnie - 10 mieczy widzi, ze twoja kariera utknęła w martwym punkcie, ze nie masz mozliwości rozwoju, że kręcisz sie w kółko, wręcz sie marnujesz... mój do niego - 9 kijów Ty słuchasz z zainteresowaniem, aczkolwiek nieufnie atmosfera podczas rozmowy - 8 monet On proponuje Ci samodzielne stanowisko, wymagajace dużo osobistego zaangazowania temat rozmowy - świat (kochankowie, głupiec, koło) Twoja decyzja- przyjąc, czy odrzucic propozycję, jest to zwiazane z wyjazdem, zmiana miejsca pracy, moze miasta. Będziesz tam ( jeśli sie zgodzisz) zaczynać wszystko od nowa i bedzie to dla Ciebie zupełnie nowe doświadczenie) czego on oczekuje ode mnie - król mieczy Głębokiej wiedzy, popartej doświadczeniem, odpowiedzialności , dobrej znajomości procedur i przepisów. Bedzie to poniekąd awans w stos do obecnego stanowiska. Oczywiscie liczy na Ciebie, na Twoje dośw zawodowe, wiedzę i zaangażowanie. Uważa, ze dasz radę, zaprowadzisz porządek w papierach, procedurach itp tego się nie spodziewam - diabeł Bedzie Cie kusił, moze kaske zaproponuje A może Ty nie zechcesz, czując sie zbyt związana z obecnym miejscem pracy... wynik rozmowy - 8 pucharów Weźmiesz te propozycję... To , o czym pisałaś nieźle tu pasuje, odejście z obecnie zajmowanego stanowiska, takie częsciowe, bo to przecież to ta sama firma. co ten wynik będzie dla mnie oznaczał - walet kijów Bedziesz się musiała nieco doszkolić...i ostro zabrać do pracy- od podstaw No i jak Ci sie widzi? Nie ma czego sie denerwować, prawda? Pozdrawiam, napisz, co sadzisz... M Odpowiedz Link
krolowa.mieczy Re: rozkład 06.01.10, 19:35 Doszłam po ochłonięciu do tych samych wniosków co ty. Z pomocą Dobemki (dziękuję) O Diable: może mi powiedziec że dostanę więcej kasy jeśli się zgodzę. Czyli kusi. Jutro dam znac. Nie wiem o której godzinie bo on ma jakieś spotkania więc równie dobrze może to byc 8.00 jak i 15.00. Traumatyczne karty na pierwszy rzut oka. Odpowiedz Link
dobema Re: rozkład 06.01.10, 19:36 Marzenko, właśnie o takiej interpretacji rozmawiałyśmy z Magdą jak to napisałaś Przychylam się i gratuluję wspaniałej interpretacji. Poza tym dodam, że na 78 Drzwiach na Walecie Buław chłopiec puka do drzwi i ma prezent niespodziankę!!! - a karta ta jest wynikiem - co oznacza dla Q mieczy ta rozmowa, wiec będzie zaskoczona!!! 9 buław - odczytuję, jeszcze, że QMieczy przyjmie taką postawę obronną i przygotuję sie do tej rozmowy Mam nadzieję, że się nie mylimy pozdr. Odpowiedz Link
ma_ewa01 Re: rozkład 06.01.10, 19:40 Bedzie dobrze, Nasza Królowa na pewno da radę. MOC-na jest Serdeczności M Odpowiedz Link
asia.33 Re: rozkład 06.01.10, 19:49 zrobiłam rozkład celtycki by wyjasnic esli chcesz Madziu wkleje Odpowiedz Link
dobema Re: rozkład 06.01.10, 19:53 asia.33 napisała: > no juz nie bedzie zaskoczona he he no tak, niespodzianki nie będzie; nie mniej prezent to prezent Na tej karcie kobieta jest zadowolona i się cieszy jak głupia Powodzenia!!! Odpowiedz Link
dobema Re: rozkład 06.01.10, 19:56 dobema napisała: > asia.33 napisała: > > > no juz nie bedzie zaskoczona > > he he no tak, niespodzianki nie będzie; nie mniej prezent to > prezent Na tej karcie kobieta jest zadowolona i się cieszy jak > głupia > > Powodzenia!!! załączam tą kartę, bo mi się bardzo podoba Odpowiedz Link
krolowa.mieczy Re: rozkład 06.01.10, 20:01 Dziękuję Beatko Jesoo, co ja bym tu bez was zrobiła?! Odpowiedz Link
lukrusia Re: rozkład 06.01.10, 20:59 jego stosunek do mnie - 10 mieczy mój do niego - 9 kijów atmosfera podczas rozmowy - 8 monet temat rozmowy - świat (kochankowie, głupiec, koło) czego on oczekuje ode mnie - król mieczy tego się nie spodziewam - diabeł wynik rozmowy - 8 pucharów co ten wynik będzie dla mnie oznaczał - walet kijów Szef będzie oczekiwał od ciebie abyś wziełas sprawę w swoje rece wzieła odpowiedzialnosc za to co ci zaproponuje a myśle że to spotkanie będzie dotyczyć wyjazdu poza miasto w , którym mieszkasz możliwe że wraz z kims będziesz miała jechac .Możliwe że wyznaczy partnera do pomocy i dla ciebie taka sytuacja moze być krępująca . Co wynik będzie oznaczał WYJAZD! Mieczyku nie martw sie ja nie widze w kartach zwolnienia. Odpowiedz Link
asia.33 Rceltycki 06.01.10, 20:04 Madzia = 2 monet problem = król puch korzenie problemu = as mieczy co najlepszego mozesz osiagnąc w tej sytuacji = 6 mieczy bliska przeszlosc zwiazana z problemem, sprawa = 3 monet bliska przyszłosc = 7 kiji z czego nie zdajesz sobie sprawy a co ma wplyw na sprawe = cesarzowa obawy i nadzieje = kapłanka otoczenie, wplyw = as puch wynik = 3mieczy Madzia bedzie sie wahac bo zostanie jej powierzone zadanie opieki, zorganizowania, sprawowania opiei nad czyms waznym , tu as mieczy - propozycja dokument....co najlepszego moze osiagnac...wyjazd moim zdaniem do oddziału...przeszłosc- zdała pomyslnie egzamin...została poddana próbie..nie mniej jednak nie jest pewna , bedzie czujana bo chyba ktos jeszcze jest brany pod uwage..nie zdaje sobie sprawy ze dojrzała do roli cesarzowej czyli do zarzadzajacej a nie zarzadzanej ..ma nadzije ze jest gotowa, ze podoła , ze ma juz doswiadczenie..otoczenie ...gratulacje , bardzo miła reakcja otoczenia..madziu cos sie ruszyło..zza chmur wychodzi słonce cesarzowa i kapłanka to najwazniejsze karty w tym rozkładzie..moim zdaniem to potwierdza ze zostanie Tobie powierzone zadanie zorganizowania tam wszystkiego od poczatku ale bedziesz miała obawy i rozterke czy podolasz to karty 2 monet, 7 kiji Odpowiedz Link
krolowa.mieczy Re: Rceltycki 06.01.10, 20:12 no dobra, napiszę. moja własna prośba odejścia stamtąd dotyczyła mojej ówczesnej podwładnej. Do dziś nie znam powodów jej zachowania, w skrócie: doprowadziła do mobbingu mnie i izolacji od innych pracowników rozpowszechniajac po całej firmie (+ centrala) plotki. Przeżyłam to bardzo bo zabrała mi wszystko na co uczciwie pracowałam przez poprzednie lata. Jeśli rzeczywiście jutro szef aproponuje mi przejście tam do oddziału to chce postawic warunek (nie wiem czy w kartach to widac?), żeby albo zwolnił ją albo przeniósł do centrali. Nie mam ochoty z nią pracowac. Widac ten mój warunek w kartach? Odpowiedz Link
asia.33 Re: Rceltycki 06.01.10, 20:17 widac wahanie i niepewnosc oraz to ze ewentualnie bedziesz sie liczyła z nia ..7 kiji to taka czujnosc i gotoowsc do obrony w kazdej chwili ale to nie koniecznie musi byc jakikolwiek atak ..ale Ty bedziesz tak nastawina gotowa na odpieranie atakow Odpowiedz Link
jasmin_25 Re: Rceltycki 06.01.10, 20:17 tego się nie spodziewam - diabeł moze chodzi o to, ze twoja decyzja bedzie zalezna od tego co szef zrobi z tamta dziewczyna? Odpowiedz Link
krolowa.mieczy Re: Rceltycki 06.01.10, 20:29 wolałabym usunięcia jej całkowitego. żebym nawet nie musiała na nią patrzec. Odpowiedz Link
asia.33 Re: Rceltycki 06.01.10, 20:31 moglabys tak ? ja od razu miałabym przed oczami ze ktos nie ma na zycie pieniazków z mojego powodu ..ja bym tak nie mogła. Parzeciz sam fakt ze Ty wrócilabys w chwale to juz Twoja wygrana nad nią. Odpowiedz Link
krolowa.mieczy Re: Rceltycki 06.01.10, 20:34 mogłabym Asiu. Ona... ja przez nią miałam horror. Poważnie zachorowałam (i nie tylko to - psychicnie nie wytrzymywałam, schudłam 15 kg!)- somatyczne schorzenie się ujawniło: zespól jelita nadwrażliwego. nie mogę jesc ciężkostrawnych potraw, muszę uważac na siebie, miec przy sobie zawsze stoperan albo debridat. Nie mam skrupułów jak ona nie miała. Odpowiedz Link
ma_ewa01 Re: Rceltycki 06.01.10, 20:45 Hm... w takiej sytuacji to zrozumiałe, ze jej nie cierpisz, ale dopóki będzie Cie to trzymało, Twoje jelito moze chorować. Pomyśl o tym. Szkoda zdrowia, Mieczyku... M Odpowiedz Link
krolowa.mieczy Re: Rceltycki 06.01.10, 20:31 Czy szef zgodzi się na usunięcie jej na moją prośbę? sytuacja - umiarkowanie na to się nie zgodzi - 10 puch na to sie zgodzi - sprawiedliwosc podsum - 5 mieczy jeśli sama nie zacznę tematu to go nie poruszy. może się zgodzi ale okażę mu swoją klęskę tą prośbą. tzn ze nie jestem zbytnio twarda. co myślicie? Odpowiedz Link
asia.33 Re: Rceltycki 06.01.10, 20:38 moim zdaniem obieca ze oceni sytuacje ale bedzie chciał załagodzic sytuacje Odpowiedz Link
ma_ewa01 Re: Rceltycki 06.01.10, 20:39 sytuacja - umiarkowanie On nie podziela Twoich emocji i nie ma w tym żadnego interesu, zeby przenosić gdzieś te kobitkę na to się nie zgodzi - 10 puch na jej odejśćie- nie pomachacie jej na odchodne jak ta para z karty na to sie zgodzi - sprawiedliwosc Odda ci sprawiedliwośc, czyli może nawiazać do sytuacji mobbingowej i przyznaC Ci rację podsum - 5 mieczy Nie do końca bedziesz usatysfakcjonowana takim obrotem sprawy ( chodzi cały czas o te pracownicę) M Odpowiedz Link
krolowa.mieczy Re: Rceltycki 06.01.10, 20:52 Asiu, jutro wyślę zapłatę, bo dziś jestem wykończona i nie wymyślę nic mądrego dziękuję Odpowiedz Link
asia.33 Re: Rceltycki 06.01.10, 20:57 spoko tylko pamietaj jak bedziesz miała chwilke w pracy napisz co i jak było Odpowiedz Link
krolowa.mieczy już po 07.01.10, 12:26 Ani awans ani zwolnienie. W ramach cięć kosztów mam zredukować harmonogramy firmy zewn która u nas sprząta. połowa osób ma zostać zwolniona i o połowę mniej my będziemy im płacić. czas - do jutra. W przyszłym tyg spotkania z managerem tamtej firmy. Ulżyło mi, że nie o moje zwolnienie chodzi biorę się do pracy Odpowiedz Link
anahella Re: już po 07.01.10, 12:36 właśnie weszłam na ten wątek, i rzuciłam karty z pytaniem czy stracisz pracę, i odpowiedź była, że nie, szkoda że nie zrobiłam tego wcześniej, przynajmniej byś sie nie denerwowała. Ale biorąc pod uwagę Twój rozkład, może powinnaś pomyśleć o powrocie do tamtego oddziału, w ktorym pracowałaś? To co jest między Tobą a Twoim szefem jest dość niepokojące. Moim zdaniem Twój szef boi się Ciebie, boi się z Tobą konkurować bo wie że przegra z kretesem. (10 mieczy) Odpowiedz Link
krolowa.mieczy Re: już po 07.01.10, 12:41 Anahellko, zaskoczyłaś mnie! Mój szef boi się mnie?! To bardzo... hmmm... ???? jak to rozumieć? możesz więcej coś powiedzieć? Odpowiedz Link
anahella Re: już po 07.01.10, 12:42 Jego postawa wobec Ciebie to 10 mieczy. Jesteś od niego lepsza, on to widzi i boi się, że wyjdzie na jaw. Odpowiedz Link
krolowa.mieczy Re: już po 07.01.10, 12:47 Szok! A ja przez niego wpadłam w depresję! to może on dlatego tak mnie źle traktował? dziad. normalnie sk..wiel. Do oddziału nie mogę ot tak sobie wrócić i poprosić o przeniesienie. w tej firmie panują iście diabelskie stosunki, że czasem żyć się odechciewa. Dziękuję Anahellko za otworzenie oczu Odpowiedz Link
asia.33 Re: już po 07.01.10, 12:52 e kurcze ...krol puch - zorganizowanie czegos tego trzeba było sie trzymac ..7 kiji to sprzatanie wiec ? na mojej karcie osoba trzyma kiji w dłonach a przed niz pozostale kijei ..no tak to mi jeszcze sie ta karta nie pokazała..ale dobrze wyszło z królem pucharów ...hmm at tak miałam ochote na ciastko i kawe ...z kolei dobrze karty pokazały ze Twjego zwolnienia nie bedzie Odpowiedz Link
krolowa.mieczy Re: już po 07.01.10, 12:59 ten świat to też sprzątanie? sprzątanie świata - moze. wrócę do domu to pomyślę bo teraz muszę ostro wziąć się za zalecone mi zmiany Odpowiedz Link
anahella Re: już po 07.01.10, 12:53 Tylko teraz go nie zabij Bo częściowo będzie wisiał na moim sumieniu Odpowiedz Link
krolowa.mieczy Re: już po 07.01.10, 12:58 anahella napisała: > Tylko teraz go nie zabij Bo częściowo będzie wisiał na moim sumieniu nie zabiję ale przy nadarzającej się okazji bez skrupułów poproszę (zażądam ) podwyżki. Cieeekawe co powie Odpowiedz Link