Dodaj do ulubionych

jutro - rozmowa z szefem

06.01.10, 17:59
Jutro idę na gadkę z szefem. Jakaś oficjałka.

Kto mi przepowie co się wydarzy? smile

W świetle ostatnich wydarzeń (zwolnień) mam pietruchę i nie chcę
sama sobie stawiac... wink
Obserwuj wątek
    • margot988 Re: jutro - rozmowa z szefem 06.01.10, 18:07
      Królowo, ja bym chętnie pomogła, ale na razie poczekamy na bardziej
      doświadczone koleżanki. TO jest bardzo ważna sprawa.
      To co mogę zrobić, to życzyć CI tylko wszystkiego dobrego i
      poplątanie języka. Ja zawsze w takich stresowych sytuacjach
      przyjmuję pozę surowego, poważnego, prawego pracownika, choć
      normalnie jestem całkowicie inna.
    • asia.33 Re: jutro - rozmowa z szefem 06.01.10, 18:15
      a moze sama Madziu wyosuj karty my sie podłaczymy co ? bo to
      faktcznie powazna sprawa
      • krolowa.mieczy Re: jutro - rozmowa z szefem 06.01.10, 18:17
        A jak karty pokażą moje strachy?

        No dobra. Zaraz rozłoże.
        • krolowa.mieczy rozkład 06.01.10, 18:23
          jego stosunek do mnie - 10 mieczy
          mój do niego - 9 kijów
          atmosfera podczas rozmowy - 8 monet
          temat rozmowy - świat (kochankowie, głupiec, koło)
          czego on oczekuje ode mnie - król mieczy
          tego się nie spodziewam - diabeł
          wynik rozmowy - 8 pucharów
          co ten wynik będzie dla mnie oznaczał - walet kijów

          Wypowiedzenie.
          Nie jestem w stanie nic więcej napisac.
          • asia.33 Re: rozkład 06.01.10, 18:29
            a wiesz mi tu pasuje cos w rodzaju wyjazdu w delegacje jest taka
            mozliwosc?
            • krolowa.mieczy Re: rozkład 06.01.10, 18:33
              jest.
              firma ma oddział w tym samym mieście. to tam tworzyłam od podstaw
              pewien dział i na własną prośbę zostałam przeniesiona do centrali (2
              lata temu).
              w grudnowych zwolnienłach odeszła kierowniczka tamtego oddziału.
              stanowisko jest nieobsadzone.

              mam 3miesięczny okres wypowiedzenia jakby co.
              • asia.33 Re: rozkład 06.01.10, 18:38
                swiat i rycerz kiji mwiłby o wyjezdzie
                diabel , ze mze Ty bedziesz pociagac za sznureczki ale tam smile
                • krolowa.mieczy Re: rozkład 06.01.10, 18:42
                  tylko że tam ryc kij nie ma.

                  trzęsę się i nie jestem w stanie trzeźwo patrzec na karty.
                  Świat mi się zawli cały jakbym została zwolniona. Ja jak ja, ale
                  reszta zobowiązań... Szok.
                  • asia.33 Re: rozkład 06.01.10, 18:48
                    Madzia ale moim zdaniem tu nie ma zwolnienia !!!
                    Raczej mozesz dostac propozycje do pzremyslenia ..powrotu do miejsca
                    które znasz (8puch) jako ten daiabełek - czyli od Ciebie beda inni
                    zalezni !!! Tak to wiedze bo jowisz wchodzi do rybek a to na pewno
                    jest cs dobrego dla byczków !
                    • krolowa.mieczy Re: rozkład 06.01.10, 18:53
                      Asiu, jak będziesz miec rację to... no nie wiem... uściskam cię
                      chyba (może kiedyś realnie jak się złoży) smile
                      • asia.33 Re: rozkład 06.01.10, 18:54
                        no mam nadzieje ..ja sobie to zapamietam :0 big_grin
                        • krolowa.mieczy Re: rozkład 06.01.10, 18:59
                          asia.33 napisała:

                          > no mam nadzieje ..ja sobie to zapamietam :0 big_grin

                          i ja smile
                          • asia.33 Re: rozkład 06.01.10, 19:20
                            na tema t 8 puch czytałam kiedys ze to powrót po puchar, ktor
                            zostawiłas gdzies gdzie byłas ...nie spaliłas mostów...masz szanse
                            wrócic po niego ..w dodoatku tam 8 puch i wszystki stoja zaden nie
                            lezy , nie przewrócil sie
          • dobema Re: rozkład 06.01.10, 19:04
            Madziu jakimi kartami wróżyłaś?
            • krolowa.mieczy Re: rozkład 06.01.10, 19:09
              78 drzwi
          • ma_ewa01 Re: rozkład 06.01.10, 19:21
            No dobra , Mieczyku to na poprawę humorku moja interpretacja :

            jego stosunek do mnie - 10 mieczy
            widzi, ze twoja kariera utknęła w martwym punkcie, ze nie masz mozliwości
            rozwoju, że kręcisz sie w kółko, wręcz sie marnujesz...
            mój do niego - 9 kijów
            Ty słuchasz z zainteresowaniem, aczkolwiek nieufnie
            atmosfera podczas rozmowy - 8 monet
            On proponuje Ci samodzielne stanowisko, wymagajace dużo osobistego zaangazowania
            temat rozmowy - świat (kochankowie, głupiec, koło)
            Twoja decyzja- przyjąc, czy odrzucic propozycję, jest to zwiazane z wyjazdem,
            zmiana miejsca pracy, moze miasta. Będziesz tam ( jeśli sie zgodzisz) zaczynać
            wszystko od nowa i bedzie to dla Ciebie zupełnie nowe doświadczenie)
            czego on oczekuje ode mnie - król mieczy
            Głębokiej wiedzy, popartej doświadczeniem, odpowiedzialności , dobrej znajomości
            procedur i przepisów. Bedzie to poniekąd awans w stos do obecnego stanowiska.
            Oczywiscie liczy na Ciebie, na Twoje dośw zawodowe, wiedzę i zaangażowanie.
            Uważa, ze dasz radę, zaprowadzisz porządek w papierach, procedurach itp

            tego się nie spodziewam - diabeł
            Bedzie Cie kusił, moze kaske zaproponuje
            A może Ty nie zechcesz, czując sie zbyt związana z obecnym miejscem pracy...

            wynik rozmowy - 8 pucharów
            Weźmiesz te propozycję...
            To , o czym pisałaś nieźle tu pasuje, odejście z obecnie zajmowanego stanowiska,
            takie częsciowe, bo to przecież to ta sama firma.

            co ten wynik będzie dla mnie oznaczał - walet kijów

            Bedziesz się musiała nieco doszkolić...i ostro zabrać do pracy- od podstawsmile
            No i jak Ci sie widzi?
            Nie ma czego sie denerwować, prawda?
            Pozdrawiam, napisz, co sadzisz...
            Msmile
            • krolowa.mieczy Re: rozkład 06.01.10, 19:35
              Doszłam po ochłonięciu do tych samych wniosków co ty. Z pomocą
              Dobemki kiss (dziękuję)
              smile

              O Diable: może mi powiedziec że dostanę więcej kasy jeśli się zgodzę.
              Czyli kusi.

              Jutro dam znac. Nie wiem o której godzinie bo on ma jakieś spotkania
              więc równie dobrze może to byc 8.00 jak i 15.00.

              Traumatyczne karty na pierwszy rzut oka.
              uncertain
            • dobema Re: rozkład 06.01.10, 19:36
              Marzenko, właśnie o takiej interpretacji rozmawiałyśmy z Magdą jak
              to napisałaśsmile
              Przychylam się i gratuluję wspaniałej interpretacji.
              Poza tym dodam, że na 78 Drzwiach na Walecie Buław chłopiec puka do
              drzwi i ma prezent niespodziankę!!! - a karta ta jest wynikiem - co
              oznacza dla Q mieczy ta rozmowa, wiec będzie zaskoczona!!!
              9 buław - odczytuję, jeszcze, że QMieczy przyjmie taką postawę
              obronną i przygotuję sie do tej rozmowy smile

              Mam nadzieję, że się nie mylimy smile
              pozdr.
              • ma_ewa01 Re: rozkład 06.01.10, 19:40
                Bedzie dobrze, Nasza Królowa na pewno da radę. MOC-na jest smile
                Serdeczności
                Msmile
                • krolowa.mieczy Re: rozkład 06.01.10, 19:41
                  Obym tak wierzyła w siebie jak ty we mnie!

                  smile
              • asia.33 Re: rozkład 06.01.10, 19:41
                no juz nie bedzie zaskoczona wink
                • asia.33 Re: rozkład 06.01.10, 19:49
                  zrobiłam rozkład celtycki by wyjasnic esli chcesz Madziu wkleje
                  • krolowa.mieczy Re: rozkład 06.01.10, 19:54
                    tak, Asiu. Zobaczymy co jest u ciebie smile
                • dobema Re: rozkład 06.01.10, 19:53
                  asia.33 napisała:

                  > no juz nie bedzie zaskoczona wink

                  he he wink no tak, niespodzianki nie będzie; nie mniej prezent to
                  prezent smile Na tej karcie kobieta jest zadowolona i się cieszy jak
                  głupia smile

                  Powodzenia!!!
                  • dobema Re: rozkład 06.01.10, 19:56
                    dobema napisała:

                    > asia.33 napisała:
                    >
                    > > no juz nie bedzie zaskoczona wink
                    >
                    > he he wink no tak, niespodzianki nie będzie; nie mniej prezent to
                    > prezent smile Na tej karcie kobieta jest zadowolona i się cieszy jak
                    > głupia smile
                    >
                    > Powodzenia!!!

                    https://fotoforum.gazeta.pl/photo/4/fb/fd/tvfh/L9ivbZ6wnLvs2WBwnX.jpg
                    załączam tą kartę, bo mi się bardzo podoba smile
                    • krolowa.mieczy Re: rozkład 06.01.10, 20:01
                      Dziękuję Beatko kiss
                      Jesoo, co ja bym tu bez was zrobiła?!

                      big_grin
                      • lukrusia Re: rozkład 06.01.10, 20:59
                        jego stosunek do mnie - 10 mieczy
                        mój do niego - 9 kijów
                        atmosfera podczas rozmowy - 8 monet
                        temat rozmowy - świat (kochankowie, głupiec, koło)
                        czego on oczekuje ode mnie - król mieczy
                        tego się nie spodziewam - diabeł
                        wynik rozmowy - 8 pucharów
                        co ten wynik będzie dla mnie oznaczał - walet kijów
                        Szef będzie oczekiwał od ciebie abyś wziełas sprawę w swoje rece
                        wzieła odpowiedzialnosc za to co ci zaproponuje a myśle że to
                        spotkanie będzie dotyczyć wyjazdu poza miasto w , którym mieszkasz
                        możliwe że wraz z kims będziesz miała jechac .Możliwe że wyznaczy
                        partnera do pomocy i dla ciebie taka sytuacja moze być krępująca .
                        Co wynik będzie oznaczał WYJAZD!
                        Mieczyku nie martw sie ja nie widze w kartach zwolnienia.
                        kisskiss
                  • asia.33 Rceltycki 06.01.10, 20:04
                    Madzia = 2 monet
                    problem = król puch
                    korzenie problemu = as mieczy
                    co najlepszego mozesz osiagnąc w tej sytuacji = 6 mieczy
                    bliska przeszlosc zwiazana z problemem, sprawa = 3 monet
                    bliska przyszłosc = 7 kiji
                    z czego nie zdajesz sobie sprawy a co ma wplyw na sprawe = cesarzowa
                    obawy i nadzieje = kapłanka
                    otoczenie, wplyw = as puch
                    wynik = 3mieczy

                    Madzia bedzie sie wahac bo zostanie jej powierzone zadanie opieki,
                    zorganizowania, sprawowania opiei nad czyms waznym , tu as mieczy -
                    propozycja dokument....co najlepszego moze osiagnac...wyjazd moim
                    zdaniem do oddziału...przeszłosc- zdała pomyslnie egzamin...została
                    poddana próbie..nie mniej jednak nie jest pewna , bedzie czujana bo
                    chyba ktos jeszcze jest brany pod uwage..nie zdaje sobie sprawy ze
                    dojrzała do roli cesarzowej czyli do zarzadzajacej a nie
                    zarzadzanej ..ma nadzije ze jest gotowa, ze podoła , ze ma juz
                    doswiadczenie..otoczenie ...gratulacje , bardzo miła reakcja
                    otoczenia..madziu cos sie ruszyło..zza chmur wychodzi słonce
                    cesarzowa i kapłanka to najwazniejsze karty w tym rozkładzie..moim
                    zdaniem to potwierdza ze zostanie Tobie powierzone zadanie
                    zorganizowania tam wszystkiego od poczatku ale bedziesz miała obawy
                    i rozterke czy podolasz to karty 2 monet, 7 kiji
                    • krolowa.mieczy Re: Rceltycki 06.01.10, 20:12
                      smile
                      no dobra, napiszę.
                      moja własna prośba odejścia stamtąd dotyczyła mojej ówczesnej
                      podwładnej. Do dziś nie znam powodów jej zachowania, w skrócie:
                      doprowadziła do mobbingu mnie i izolacji od innych pracowników
                      rozpowszechniajac po całej firmie (+ centrala) plotki.
                      Przeżyłam to bardzo bo zabrała mi wszystko na co uczciwie pracowałam
                      przez poprzednie lata. Jeśli rzeczywiście jutro szef aproponuje mi
                      przejście tam do oddziału to chce postawic warunek (nie wiem czy w
                      kartach to widac?), żeby albo zwolnił ją albo przeniósł do centrali.
                      Nie mam ochoty z nią pracowac.
                      Widac ten mój warunek w kartach?
                      • asia.33 Re: Rceltycki 06.01.10, 20:17
                        widac wahanie i niepewnosc oraz to ze ewentualnie bedziesz sie
                        liczyła z nia ..7 kiji to taka czujnosc i gotoowsc do obrony w
                        kazdej chwili ale to nie koniecznie musi byc jakikolwiek atak ..ale
                        Ty bedziesz tak nastawina gotowa na odpieranie atakow
                      • jasmin_25 Re: Rceltycki 06.01.10, 20:17
                        tego się nie spodziewam - diabeł

                        moze chodzi o to, ze twoja decyzja bedzie zalezna od tego co szef zrobi z tamta
                        dziewczyna?
                      • asia.33 Re: Rceltycki 06.01.10, 20:19
                        moze to byc kapłanka - Twoje obawy i nadzieje
                        • krolowa.mieczy Re: Rceltycki 06.01.10, 20:29
                          wolałabym usunięcia jej całkowitego. żebym nawet nie musiała na nią
                          patrzec.
                          • asia.33 Re: Rceltycki 06.01.10, 20:31
                            moglabys tak ?
                            ja od razu miałabym przed oczami ze ktos nie ma na zycie pieniazków
                            z mojego powodu ..ja bym tak nie mogła.
                            Parzeciz sam fakt ze Ty wrócilabys w chwale to juz Twoja wygrana nad
                            nią.
                            • krolowa.mieczy Re: Rceltycki 06.01.10, 20:34
                              mogłabym Asiu. Ona... ja przez nią miałam horror. Poważnie
                              zachorowałam (i nie tylko to - psychicnie nie wytrzymywałam,
                              schudłam 15 kg!)- somatyczne schorzenie się ujawniło: zespól jelita
                              nadwrażliwego. nie mogę jesc ciężkostrawnych potraw, muszę uważac na
                              siebie, miec przy sobie zawsze stoperan albo debridat.

                              Nie mam skrupułów jak ona nie miała.
                              • ma_ewa01 Re: Rceltycki 06.01.10, 20:45
                                Hm... w takiej sytuacji to zrozumiałe, ze jej nie cierpisz, ale dopóki będzie
                                Cie to trzymało, Twoje jelito moze chorować. Pomyśl o tym.
                                Szkoda zdrowia, Mieczyku...
                                Msmile
                          • krolowa.mieczy Re: Rceltycki 06.01.10, 20:31
                            Czy szef zgodzi się na usunięcie jej na moją prośbę?
                            sytuacja - umiarkowanie
                            na to się nie zgodzi - 10 puch
                            na to sie zgodzi - sprawiedliwosc
                            podsum - 5 mieczy

                            jeśli sama nie zacznę tematu to go nie poruszy. może się zgodzi ale
                            okażę mu swoją klęskę tą prośbą. tzn ze nie jestem zbytnio twarda.
                            co myślicie?
                            • asia.33 Re: Rceltycki 06.01.10, 20:38
                              moim zdaniem obieca ze oceni sytuacje ale bedzie chciał załagodzic
                              sytuacje
                            • ma_ewa01 Re: Rceltycki 06.01.10, 20:39
                              sytuacja - umiarkowanie
                              On nie podziela Twoich emocji i nie ma w tym żadnego interesu, zeby przenosić
                              gdzieś te kobitkę

                              na to się nie zgodzi - 10 puch
                              na jej odejśćie- nie pomachacie jej na odchodne jak ta para z karty
                              na to sie zgodzi - sprawiedliwosc

                              Odda ci sprawiedliwośc, czyli może nawiazać do sytuacji mobbingowej i przyznaC
                              Ci rację

                              podsum - 5 mieczy
                              Nie do końca bedziesz usatysfakcjonowana takim obrotem sprawy ( chodzi cały czas
                              o te pracownicę)
                              Msmile
                    • krolowa.mieczy Re: Rceltycki 06.01.10, 20:52
                      Asiu, jutro wyślę zapłatę, bo dziś jestem wykończona i nie wymyślę
                      nic mądrego smile

                      dziękuję kiss
                      • asia.33 Re: Rceltycki 06.01.10, 20:57
                        spoko smile
                        tylko pamietaj jak bedziesz miała chwilke w pracy napisz co i jak
                        było
    • krolowa.mieczy już po 07.01.10, 12:26
      Ani awans ani zwolnienie.

      W ramach cięć kosztów mam zredukować harmonogramy firmy zewn która u nas
      sprząta. połowa osób ma zostać zwolniona i o połowę mniej my będziemy im płacić.
      czas - do jutra.
      W przyszłym tyg spotkania z managerem tamtej firmy.

      Ulżyło mi, że nie o moje zwolnienie chodzi smile

      biorę się do pracy smile
      • anahella Re: już po 07.01.10, 12:36
        właśnie weszłam na ten wątek, i rzuciłam karty z pytaniem czy stracisz pracę, i
        odpowiedź była, że nie, szkoda że nie zrobiłam tego wcześniej, przynajmniej byś
        sie nie denerwowała.

        Ale biorąc pod uwagę Twój rozkład, może powinnaś pomyśleć o powrocie do tamtego
        oddziału, w ktorym pracowałaś? To co jest między Tobą a Twoim szefem jest dość
        niepokojące. Moim zdaniem Twój szef boi się Ciebie, boi się z Tobą konkurować bo
        wie że przegra z kretesem. (10 mieczy)
        • krolowa.mieczy Re: już po 07.01.10, 12:41
          Anahellko, zaskoczyłaś mnie!
          Mój szef boi się mnie?! To bardzo... hmmm... ????
          jak to rozumieć? możesz więcej coś powiedzieć?
          • anahella Re: już po 07.01.10, 12:42
            Jego postawa wobec Ciebie to 10 mieczy. Jesteś od niego lepsza, on to widzi i
            boi się, że wyjdzie na jaw.
            • krolowa.mieczy Re: już po 07.01.10, 12:47
              Szok! A ja przez niego wpadłam w depresję! to może on dlatego tak mnie źle
              traktował?
              dziad. normalnie sk..wiel.

              Do oddziału nie mogę ot tak sobie wrócić i poprosić o przeniesienie. w tej
              firmie panują iście diabelskie stosunki, że czasem żyć się odechciewa.

              Dziękuję Anahellko za otworzenie oczu smile kiss
              • asia.33 Re: już po 07.01.10, 12:52
                e kurcze ...krol puch - zorganizowanie czegos tego trzeba było sie
                trzymac ..7 kiji to sprzatanie wiec ? na mojej karcie osoba trzyma
                kiji w dłonach a przed niz pozostale kijei ..no tak to mi jeszcze
                sie ta karta nie pokazała..ale dobrze wyszło z królem
                pucharów ...hmm at tak miałam ochote na ciastko i kawe big_grin ...z kolei
                dobrze karty pokazały ze Twjego zwolnienia nie bedzie
                • krolowa.mieczy Re: już po 07.01.10, 12:59
                  ten świat to też sprzątanie?
                  sprzątanie świata - moze.
                  wrócę do domu to pomyślę bo teraz muszę ostro wziąć się za zalecone mi zmiany
              • anahella Re: już po 07.01.10, 12:53
                Tylko teraz go nie zabijsmile Bo częściowo będzie wisiał na moim sumieniusmile
                • krolowa.mieczy Re: już po 07.01.10, 12:58
                  anahella napisała:

                  > Tylko teraz go nie zabijsmile Bo częściowo będzie wisiał na moim sumieniusmile

                  wink
                  nie zabiję wink
                  ale przy nadarzającej się okazji bez skrupułów poproszę (zażądam tongue_out) podwyżki.
                  Cieeekawe co powie smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka