joooooooana
03.01.11, 20:44
Jakim rokiem będzie? Pod jakim znakiem upłynie? Pozwoliłam sobie na pewna charakterystyka odczuć związanych z tym rokiem i moim zdaniem to rok przede wszystkim "małych tragedii". Nastąpi mini-kryzys wartości własnych, problemy z samookreśleniem, ale nie jest to rok duchowości, raczej doznań zewn. które dyskwalifikują nas jako ludzi. Rok przemian psychicznych, dojrzewania na wyrost, rok przyspieszonego przechodzenia pewnych etapów.. Często zaliczania bolesnych dla nas sytuacji.
Rok wytrzymałości psychicznej.