03.01.11, 20:44
Jakim rokiem będzie? Pod jakim znakiem upłynie? Pozwoliłam sobie na pewna charakterystyka odczuć związanych z tym rokiem i moim zdaniem to rok przede wszystkim "małych tragedii". Nastąpi mini-kryzys wartości własnych, problemy z samookreśleniem, ale nie jest to rok duchowości, raczej doznań zewn. które dyskwalifikują nas jako ludzi. Rok przemian psychicznych, dojrzewania na wyrost, rok przyspieszonego przechodzenia pewnych etapów.. Często zaliczania bolesnych dla nas sytuacji.
Rok wytrzymałości psychicznej.
Obserwuj wątek
    • indi12 Re: rok 2011 03.01.11, 22:02
      Oj taka trochę katastroficzna wizja, jak nie ma 'duchowości".Taki zimny rok, jakby bez miłości?
      Nic optymistycznego Ci nie wyszło. Może zerknij jeszcze raz ( prosimy......)
      No cóż... myslę ze wspólnie damy radę pokonac przeciwności. mamy kogo sie poradzić przecież. smile)
      Wszystkiego najlepszego pozdrawiam INDI
    • casablanca76 Re: rok 2011 03.01.11, 22:24
      a jakie to karty były?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka