pageofcups
07.10.11, 00:31
Sfrustrowana niepowodzeniami w życiu osobistym zrobiłam sobie rozkład, w którym jedna z kart odpowiadała na pytanie "jaki powinien być mój partner fizycznie" i wyszła mi karta Świat. Trochę mnie to zaskoczyło, więc położyłam sobie jeszcze dwie karty z pytaniem, czy w ogóle mam szansę zawrzeć związek, a jeżeli tak, to z kim. Pierwsza wyszła 3 kielichów (więc niby optymistycznie), a druga - znowu Świat. (Wiem, nie powinnam pytać w kółko o to samo. Wybaczcie desperatce.) I teraz tak myślę -bo Świat w znaczeniu ogólnym "jaki to człowiek" może oznaczać różne rzeczy, np. obcokrajowca albo pilota latającego po całym świecie, ale jak Świat może opisywać czyjąś fizyczność? Chyba że... tam w końcu w środku jest, excusez le mot, goła baba, czyżbym była nieuświadomioną lesbijką?