Dodaj do ulubionych

No dobra... :P

09.11.14, 15:43
Wyciągnę po kamieniu i zinterpretuje - inaczej mówiąc powróżę kamieniem każdej osobie co się wpisze - powiedzmy, że dziś do północy.

Tylko mam jeden warunek: Proszę o informację zwrotną o realizacji wróżby (lub jeśli się nie zrealizuje to też - kto go nie dotrzyma temu więcej wróżyć nie zamierzam - a co? Nie mogę mieć kaprysu wink

Zatem zapraszam chętnych smile Czas start

https://z4.frix.pl/frix477/5b36db650007456351d8b297/kamienie%20jubilerskie.jpg
Obserwuj wątek
      • algaria Babowa 09.11.14, 18:42
        To poloneza czas zacząć..
        Dla miłej babowej na jej rozterki wyszedł mi

Na przyjazd znajomej - Magnezyt - przenikanie - niby mam tu spotkanie w żeńskim gronie, ale powinnaś się kierować swoją intuicją - ona powie Ci czy koleżanka przyjedzie wink

Na jej zadowolenie z celu podróży - Oliwin - dobrobyt - Koleżanka osiągnie spokój i wręcz błogostan. Na pewno przyjazd do Ciebie będzie dla niej przyjemnością.
        • algaria ag-at 09.11.14, 18:59
          A dla Ciebie miła moja- karty mi się posypały tongue_out

Heliotrop - poświęcenie- Poświęcenie dla rodziny i bliskich. Cierpienie i poświęcenie które może być niedocenione z tym że To wszystko spowoduje u Ciebie Fluoryt - Transformacja - poszerzysz horyzonty, otworzysz się zwłaszcza w sprawach zawodowych, gdzie możesz się spełnić - tylko nie przesadź z praca bo możesz wpaść w pracoholizm. Uważaj na siebie bo jesteś jak kwarc różowy - delikatność. delikatna i krucha ale ukończysz kolejny etap życia i odrodzisz się.

Krótko wypadły mi te 3 karty - cierpienie i pół sprawią że się zmienisz wzmocnisz i dokończysz to co rozpoczęłaś i osiągniesz spełnienie i zadowolenie.. czyli idą w Tobie i wokół Ciebie zmiany - z bólu zrodzone sukcesem skończone
          • ag_at5 Re: ag-at 09.11.14, 21:14
            Ten rodzaj holizmu najbardziej mi odpowiada. Jeśli oczywiscie daje wymierne efekty.
            Dobrymi kamieniami we mnie rzuciłaś. Potwierdze jak się spełni.
            Dzięki serdeczne
      • algaria Caro 09.11.14, 18:50
        Moja droga nie podałaś dziedziny na jaką mam Ci wyciągnąć kamień - za to z nadgorliwością zapewniłaś że dasz odpowiedź.. big_grin
        W takim razie czas do końca listopada
        Sprawy ogólne

Chryzokola - odpowiedzialność
        - Listopad zdominuje Ci troska o dom i najbliższych, a także sprawy ekologiczne - może przyjść podwyżka cen za śmieci lub okazać się że masz małą zaległość - albo nakryją Cię na niesegregowaniu odpadków wink A tak na serio coś Cię przytłoczy za co będziesz odpowiadać - materialnie lub swoją osobą - no taki trudniejszy czas może (nie musi) ale może się zdarzyć. Powierzą Ci zadanie do wykonania , ale zamiast w grupie Ty możesz mieć chęć na indywidualność, do głosy dojdzie Twoje ego - uważaj na to bo to jest w negacji "u tego kamienia" Możesz mieć tak wszystkiego dość że będziesz chciała się izolować.
        Czas wzmożonych obowiązków i odpowiedzialności za powierzone zadania .. i ekologia - tak w skrócie będzie wyglądał Twój listopad smile
        • caro-caro Re: Caro 09.11.14, 19:07
          Dziękuję smile ciężko mi się szykuje, ale żeby to raz? Zepnę się i jakoś pójdzie
          Napiszę co mi się "miłego" przytrafi. Z reguły pamiętam, jeżeli mam coś weryfikować. Babowej jeszcze jestem winna za wróżbę dla mojej siostry. To jeszcze musi poczekać, bo owszem ruszyło się, ale muszę się temu poprzyglądać kilka dni wink
          • algaria Re: Caro 09.11.14, 19:19
            Spokojnie - przecież nie piekarnia.. po cichu powiem że mi chodziło o te nowe co to wpadają tylko po wróżby, a potem zamierają.. aż do następnej wink
        • caro-caro Re: Caro 29.11.14, 08:11
          Widzę , że Kashaa już od rana podsumowania pisze smile to ja też.
          To prawda, że stawiane oddzielnie wróżby się pokrywają w swoim przesłaniu. Twój kamień pokazał sporo obowiązków z odpowiedzialnością i chęcią izolacji. Jeszcze do tego możliwość przytłoczenia. Freya ćwicząc Lenormandy wyciągnęła na sytuację obecną myszy i wieżę (potem na pracę serce, ale te dwie tu najważniejsze). Wypisz wymaluj! - trzymam się za kieszeń i to dość mocno - byle do pierwszego! mam sporo obowiązków w domu, jeszcze do tego kilku lekarzy trzeba obskoczyć. Najlepiej jednak trafiłyście w potrzebę "ja sama".
          Algario dziękuję. Kamienie działają smile
        • algaria gosia 09.11.14, 19:11
          Młodszy kawaler się zjawił w Twym życiu - zobaczymy co mu tam piszczy wink

Sodalit - niesko0ńczoność - Ida zmiany i przemiany. Coś umrze by mogło, narodzić się nowe - wasza znajomość przeżyje transformację, nie będzie tak jak do tej pory. Może być wam trudno, bo każde z was będzie chciało żyć według swoich zasad w wierności swoim ideałom - i teraz jeśli wasze zdanie na rozwój związku będzie takie samo to macie szanse na fajny romans i związek. jeśli wasze widzenie związku będzie różne - to nic z tego nie będzie.
          Wkrótce nastąpi ten czas gdy chcąc ruszyć z rozwojem znajomości każde z was będzie musiało przedstawić swoją wizję.. i oby ta wizja była jednakowa.
          • gosia44114 Re: gosia 09.11.14, 19:48
            Algario kochana... zmiany juz zaszły..od paru tygodni dzieli nas piętro w biurze, wczesniej dzieliła nas tylko ściana... jego starania jakby przybrały na sile , mniej sie widzimy teraz, za to on zaczął usuwać mi wręcz kłody spod nóg ( ma władzę niemal absolutną we firmie) ..męczy mnie ta sytuacja bardzo-nie wiem czego sie spodziewać, czy mi "rachunku" za to nie wystawi...napisałaś,że wkrótce nastapi ten czas by sie opowiedzieć...nie bardzo rozumiem, coś ma znowu sie wydarzyć???
            Gosia
            • algaria Re: gosia 09.11.14, 19:56
              Wiesz, przychodzi taki moment w każdej znajomości że przedstawiamy "partnerowi" - znajomemu - wizję naszego związku czy znajomości i tak np (mówię przykładem nie o was) Pan mówi - moja kochana bądźmy razem, ale ty wolisz relacje -podwładny - kierownik. albo na zasadzie koleżeńskiej i tu się rozmijacie w poglądach i cały układ się sypie... lub pan będzie chciał relacji koleżeńskiej a ty chcesz z panem zamieszkać i znów nie tak jak powinno
              Lub oboje się bardzo lubicie ale tylko na zasadzie szef - podwładny i to jest ok bo macie ten sam pogląd i wizje waszej znajomości, czy razem chcecie miłości czy ślubu
              Teraz już wiesz o co mi chodzi?
                • algaria Re: gosia 09.11.14, 20:10
                  gosia44114 napisała:

> juz kumam smile no własnie-relacja szef podwładny... z tego związku czy romansu ra
                  > czej nie będzie...wink

A to już od Was zależy czy tego chcecie oboje - bo jak tak, to tak będzie big_grin
                  • gosia44114 Re: gosia 09.11.14, 20:15
                    hmmm...cos mi sie wydaje,że on poza pewne ramy,schematy nie wyjdzie..w obawie o reputację,stanowisko...chociaz -patrząc na to, co robi dla mnie to raczej nie dba o to, że jest/będzie na językach, ludzie widza przecież i słyszą..smile
                    no cóż,czas pokaże, ja sie nie wychylam,przyjmuję jego zachowania jako naturalną kolej rzeczy,nie daje poznać po sobie,wydaje mi sie że tak jest najrozsądniej , chociaż w środku oj, kotłuje mi się...wink
      • algaria bronxi 09.11.14, 19:04
        Miła Bronxi od nieziemskich Aniołków - jak mogłabym Ci odmówić - zwłaszcza takiej wróżby innej niż z tarota i może ciut z przymrużeniem oka smile

Granat - namiętność - oj oj oj gorąco jak w piecu..Z pewnością zaczniesz wierzyć w siebie, staniesz się pewniejsza, być może Twój związek jeśli nie jest jeszcze to wejdzie w sferę narzeczeństwa - możesz mieć udaną randkę i ogólnie być szczęśliwą (szczęśliwszą) ale.. żeby nie było tak czerwono to uważaj na plotki najlepiej ich nie słuchaj, bo niepotrzebnie będziesz siebie spalać i będziesz mieć uczucie zranienia... Ciesz się chłopakiem, ciesz się miłością a ludziom i tak nigdy nie dogodzisz - olej
        • bronxi Re: bronxi 09.11.14, 19:42
          Oj dziękuję, dziękuję Algariosmile
          Na ten moment troche mało realne, aby się spełniło, bo dziś tajfun przebiegł przez naszą relację..ale fajnie by było jakby się spełniło może faktycznie byłabym szczęśliwsza, bo dziś mnie smuteczek dopadł..
          A jaki czas mam na weryfikację?
            • bronxi Re: bronxi 09.11.14, 20:11
              Dobrze niech będzie do końca rokusmile i tak tu jestem z Wami codziennie jako podczytwaczsmile oh chciałabym, żeby to sie wreszcie poukładało..kiedyś stawiałaś mi na początku roku karty i też wtedy mówiłaś, że będzie między nami jak chorągiewka na wietrze i niestety jest..może niech już kończy się ten rok, bo trochę ciężki w naszej relacji..
      • algaria ziajka 09.11.14, 19:18
        Jakiś tajemniczy pan X który zmarzł? wink
        Ocieplimy pana
        Najpierw trzeba Pana przyciągnąć i w czasie tasowania wypadł mi właśnie Magnetyt - przyciąganie - czyli szykuje Ci się kontakt, spotkanie a nawet może i randka.. Tylko uwaga by ten pan nie był pomyłką i uważaj bop przy nim Twoja wola bardzo słabnie. Jako kamień, który wyciągnęłam wyszedł Kwarc dymny - równowaga - połączenie i dokonanie wyboru, dostrzeżenie głębszego sensu w tym wszystkim co się między wami dzieje. Pewnie złapiesz jakąś równowagę po kontakcie, ale również możesz poczuć się zagubiona i zablokowana - nie daj się wink
        • ziajka.a Re: ziajka 09.11.14, 19:41
          Oj oboję bardzo zmarzliśmy, jakaś tafla lodu wkradła się między nas big_grin dobrze, że ten kontakt się szykuje ufff smile Faktycznie bardzo przy nim miękne az kolana mi się uginają tongue_out ale tym razem będę twarda i zwyczajnie nie dam się postawie na swoim smile
          Dziękuje za kamienie zweryfikuje na pewno jak tylko cos ruszy tylko kto to wie kiedy.. smile
    • nikix Re: No dobra... :P 09.11.14, 19:24
      Ja też Cię poproszę.

Czekam na odpowiedź. To jeszcze trochę potrwa.
      Dlatego zapytam : co zrobi osoba którą poprosiłam o pomoc w bardzo ważnej sprawie pomoże mi w tej sprawie czy odmówi pomocy ?
    • iza_p79 Re: No dobra... :P 09.11.14, 19:29
      Czy jest nadzieja na poprawę relacji pomiędzy mną, a ważną bardzo dla mnie osobą, z którą już nie mam kontaktu? I czy cokolwiek drgnie w najbliższym czasie w moim życiu uczuciowym?
      Dziękuję i ciepło pozdrawiam
      • algaria iza 09.11.14, 19:50
        A dla Ciebie
        Tygrysie oko - czujność - brak zdecydowania w działaniach bo jeśli pan by chciał kontaktu to by go zrobił albo ty powinnaś i wtedy byś miała jasność sytuacji - w taki przypadku jeśli żadne z was nie zrobi nic - to nic się nie zadzieje - będzie tak jak jest i już - będziecie jak przyczajony tygrys ukryty smok
        Na życie uczuciowe
        Jaspis - siła - jeśli chcesz miłości to musisz uwierzyć w siebie, przestać być słaba, nabrać sił i zacząć o miłość walczyć, o miłość która się wkrótce w twoim życiu pojawi.. a może ten starszy mężczyzna już jest tylko go nie zauważasz myśląc o byłym? Rozejrzyj się i otwórz - a będzie dobrze
        • iza_p79 Re: iza 09.11.14, 20:14
          Jeśli chodzi o pierwsze pytanie, to być może bez sensu było nawet je zadawać, bo raczej nie ma szans. Chodzi o zachowanie już tylko poprawnych kontaktów jako znajomi. Męczy mnie to bardzo, ale cóż...
          Bardzo dziękujęsmile
    • rozmaryn_1 Re: No dobra... :P 09.11.14, 20:00
      Poproszę więc i ja o rzut kamieniem smile
      Odpowiedz bedzie jutro, bo i pytanie dotyczy dnia jutrzejszego: czy uda mi się spotkac jutro z osobą, o której myslę bardzo intensywnie? smile
      • algaria rozmaryn 09.11.14, 20:20
        No to zobaczymy czy spotkasz - a jak tam Twoje zdrówko bo coś słabo było u Ciebie ostatnio
        Labrador - przebaczenie - Labrador jest ostatnim kamieniem zamykającym talię - niesie za sobą niezwykle wydarzenie, odrodzenie i zachwyt, ale i marnowanie so0bie życia i zaślepienie.

Jest duże prawdopodobieństwo że jutro spotkasz zupełnie niespodziewanie tę osobę, ale zastanów się też czy warto tak o niej intensywnie myśleć, czy ona jest tego warta wink
          • algaria kashaa 09.11.14, 21:15
            A dla Ciebie na pociechę
            Topaz - prawda - Topaz jest najważniejszym kamieniem wśród żółtych i Wiesz Kasho on nie ma w sobie negatywów - nawet odwrócony. Co dla Ciebie? Walka z depresją, rozpoznanie fałszu i obłudy - ale to już umiesz a co jeszcze? Wzmocnienie, nowe spojrzenie na siebie i dokonanie samorealizacji. W najbliższym czasie zrealizujesz swoje plany, zdecydujesz co dalej i zwyciężysz - na karcie mam feniksa co się odrodzi z popiołów - czy coś mam pisać więcej? Wzmocnisz się, nabierzesz pewności siebie, spełnisz się, zrealizujesz co zamierzasz, odrodzisz
        • rozmaryn_1 Re: rozmaryn 10.11.14, 15:52
          Do spotkania nie doszło. Przypuszczam, że ten kamień pokazał ogólnie energię dnia czyli moje zadowolenie z faktu, że wracam do codziennej aktywności. Może jeszcze nie jestem tak całkiem zdrowa, ale ta choroba mnie wykończyła fizycznie i psychicznie i dziś był taki jakby "powrót do życia z Krainy Umarłych" big_grin Dzięki Algario za wróżbę smile
            • rozmaryn_1 Re: rozmaryn 11.11.14, 14:37
              Nie bądz taka samokrytyczna, bo te karty nadają się lepiej do pokazywania ogólnej energii wokół sprawy niz do precyzyjnego określania sytuacji. Takie jest moje zdanie. Kamień dla mnie był bardzo trafiony tylko nie trafiał precyzyjnie w pytanie, ale oddał doskonale ogólną atmosfere dnia.
              Są takie talie, które mówią o wydarzeniach i takie, które wskazują na energię wokół wydarzeń smile
              • algaria Re: rozmaryn 11.11.14, 15:05
                Ja nie odwracam kart i to może mój błąd - muszę ćwiczyć i już.

Nie chce rozmieniać się na drobne szukając i ćwicząc wszystko - bo jak wszystko to i nic, ale z drugiej strony mam wrażenie, że z Tarotem doszłam do ściany.. ech rozterki egzystencjalne
                • rozmaryn_1 Re: rozmaryn 13.11.14, 15:59
                  Nie mam uczucia, żebym z tarotem doszła do ściany, ale uważam, że fajnie jest się rozwijać i probowac tez innych kart, dlatego chciałam wypróbować lenormand. Nie wiedziałam, czy się w nie wgryzac czy sobie odpuścic i stad mój eksperyment z wróżbami. Dało mi to tyle, że mam ochote się nimi teraz zająć. Podziwiam tez wszystkich, którzy oddali się w moje "ręce" wink Wróżba- czy profesjonalna czy amatorska wpływa jednak na stan duch człowieka. Z drugiej strony ciekawość ludzka nie zna granic. Jesli chodzi o kamienie, to uwazam, że świetnie Ci idzie i chetnie poddałabym się jeszcze twoim wróżbom z kamieni smile Jak coś, to tylko zawołaj, a ja jestem chetna na cwiczenia i eksperymenty big_grin
                  • algaria Re: rozmaryn 14.11.14, 22:51
                    Teraz wiem że kamienie się odwraca i wtedy pokazują prawdę, a ja? Ja lubię ludziom lukrować, i życzyć samych dobrych wróżb a przez to cierpi moja "reputacja ze 100% sprawdzalnością" - Pani wie co ja mam na myśli big_grin.. Z pewnością ich nie spalę czy do kanału nie wrzucę i będę z nimi gadać a i do rozmowy chętnie Ciebie zaproszę smile

Też mam Lenormandy i powiem Ci że łatwiej mi je czytać w rozkładach niż układać historyjki
                    I bardzo Ci dziękuję za Twój wkład i wróżby na forum, a to że inni chcieli się Tobie oddać.. no cóż widocznie Cię uwielbiają i uważają, za dobrą wróżkę a przede wszystkim uczciwą, bo uprzedziłaś że się uczysz..
                    Na FB jest grupa od kart Lenormand - ja tam siedzę i obserwuję, dziś odważyłam się napisać zobaczę co mi odpiszą wink. Znalazłam też fajną stronkę prowadzoną przez faceta taką poukładaną i konkretną - na blogu ją zamieściłam
                    • rozmaryn_1 Re: rozmaryn 17.11.14, 23:05
                      Bo Ty masz dobre serduszko i czuć na milę, jak Ty bys chciała każdego uszczęśliwić smile To fajne przecież, że taka jesteś big_grin Chyba dlatego tak duzo ludzi Cię lubi smile
                      Lenormandy to dla mnie dopiero początek, ale fajnie zaczęty, jestem ogólnie zaskoczona nimi bardzo milo smile Próbuję je układac tez w całe duże rozkłady- historyjki i faktycznie trzeba duzego doświadczenia, ale i tak je gnębię smile Myslę, że te karty przyciagaja ludzi, bo podają konkretne odpowiedzi, troche inne niz Tarot i to jest cała tajemnica zainteresowania tym watkiem, a nie ja jako konkretna osoba wink Ale ciesze się, że miałam okazje je przetestowac i jak się trochę poducze, to chętnie je przetestuję jeszcze raz, żeby sprawdzic, czy to nie działa na zasadzie- : "głupi ma zawsze szczęście" smile Glupi w sensie amator. Zajrzę tez na Twojego bloga, bo potrzebuję sie solidnie douczyc. Pozdrawiam smile
      • algaria nagietek 09.11.14, 21:24
        Serduszko puka w rytmie cza cza ... już nie mam siły przed kochaniem bronić się ..lalalala wink big_grin

Rubin -miłość - no co tu dalej pisać - szczęście w miłości, romantyzm, korzystna odmiana losu Tylko hola hola uważaj na nieokiełznane żądze i namiętności, które mogą Tobą zawładnąć. Nie miłości bez zazdrości i tu też należy uważać lub panować zwłaszcza nad zazdrością zaborczą, Bo za zaślepieniem idzie mściwość i nienawiść.. ale nie sądzę byś aż tak okrutna była.. Zatem mój drogi nagietku miłość przybyła lub za chwilę przybędzie otwórz jej drzwi i serce i kochaj kochaj kochaj aż po kres smile
      • algaria Inga 09.11.14, 22:21
        Twój nastrój powiadasz - nastoje - nas troje smile

Pierwszą kartą był Jaspis siła - drugą mam Szafir spokój - czyżbyś dziś była siłą spokoju? Choć Jaspis mówi o waleczności i dominacji to szafir Cię wycisza - powiem tak - gotujesz się w sobie denerwujesz imasz ochotę kogoś trafić ale na zewnątrz tego nie pokazujesz - to Twoje nerwy twój żal i twoje rozterki - w środku na zewnątrz uśmiech nr 8 i do przodu.. uważaj bo możesz eksplodować a tłumiony "nerw" odbije się na zdrowiu i urodzie

Aleś pytanie zadała - ciekawe czy choć trochę trafiłam tongue_out big_grin
        • inguszetia_2006 Re: Inga 09.11.14, 22:37
          Witam
          Jaspis się zgadza, a Szafir to fałszywa nuta. Jestem wkurwiona pod sufit. Od tygodnia walą do mojego domu tabuny ludzi, z przyjacielskimi wizytami/wizytami spontanicznymi i siedzą godzinami. W efekcie nie mam czasu dla siebie i jestem umęczona. Dziękuję. Dziś też mam gości i czekam aż wyjdą;-P Co za kumulacja jakaś! Idę więc zabawiać;-D
          Pzdr.
          Ing
          • algaria Re: Inga 09.11.14, 22:43
            No ale nie pokazujesz po sobie tego wkurzenia czyli szafir też się zgadza - przecież chyba przy gościach nie zgrzytasz zębami aż iskry lecą.. wink

Współczuję - za mojej młodości wczesnej (tak moja VII kl) moi rodzice prowadzili dom otwarty i tak przez coś koło 10 miesięcy jedno małżeństwo z dzieckiem praktycznie nie wychodziło od nas - dodam że mieszkaliśmy w 2 pokojach 38 m kw - kiedy po roku ci się przenieśli z codziennymi wizytami do innych znajomych - nastała błoga cisza. Mam uraz do tego stopnia że jak ta znajoma rodziców chce teraz mnie odwiedzać to staram się wszystko robić by jej nie wpuścić wink

• algaria maja 09.11.14, 23:07
        Twoje sprawy sercowe i wewnętrzne sprawy smile

Na sprawy sercowe - kamień księżycowy - samopoznanie - jeszcze nie teraz ale ten kogo poznałaś na dłuższa metę może przynieś miłe twemu sercu rozterki. Masz przychylność losu i to działanie jakie podjęłaś idzie ku dobremu. Jak pisałam jeszcze nie ma wielkiej miłości ale są ku temu podwaliny tylko nie ulegaj plotkom. Twój urok został już rzucony. Może zapal czerwona świecę - jeszcze nie teraz tylko w nowiu, a przyciągniesz miłość szybciej niż myślisz

na wewnętrzne sprawy masz Turmalin Arbuzowy - tolerancja - uwolnij się od ograniczeń, wyzwól się i uleczenie zranionego serca.. może Ci się przytrafić wewnętrzne osamotnienie i poczucie niemożności pokonania własnych ograniczeń - ot taka wewnętrzna niemoc i słabość, ale to tylko chwilowa "niedyspozycja wewnętrzna" - nowe znajomości Cie uleczą.
        • algaria sobie 09.11.14, 23:12
          A tak sobie wyciągnęłam tak ogólnie:

Agat mszysty - bezpieczeństwo - Spokój, ochrona odpoczynek, usunięcie przeszkód, dobry kontakt z ludźmi Uważać powinnam na przemęczenie brak czasu chęć ucieczki od świata
          Zobaczymy smile
        • maja.1987 Re: maja 09.11.14, 23:18
          Dziekuje, dziekuje, dziekuje.
          Cieszę sie ze chociaz cos idzie ku dobremu smile Hmm moj urok został rzucony? To chyba dobrze smile
          Poczekam na milosc tyle ile trzeba smile
          Pale codziennie białe swiece co najmniej jedna, tak na oczyszczenie smile czerwone tez paliłam ale znowu zaczne w nowiu.
          Właśnie mnie niedawno dopadła niedyspozycja wewnętrzna ale walczę z nią walczę.
          Powoli mam nadzieje ze sie wszytsko w koncu układa.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka