Dodaj do ulubionych

Do Bluemagic

17.12.20, 08:57
Karty na pytanie, czy dostaniesz reszte, o ktorej myslisz, czy Ci mydla oczy. Odwrocony Diabel, odwrocony Rycerz mieczy, odwrocona piatka pucharow . Nie, nie otrzymasz. To takie motywacyjne klepanie Po plecach. Sorki.
Obserwuj wątek
      • andgie Re: Do Bluemagic 17.12.20, 22:24
        Gwiazda, 10 pucharow , 4 kijow, wszystkie proste. Tak, bedzie. Nie wiem, na jak dlugo, bo 4 kijow pachnie mi pewna czasowoscia. Ale oferta bedzie I przynajmniej przez pewnien czas bedzie dobrze.
        • andgie Re: Do Bluemagic 17.12.20, 23:06
          Moje pytanie: chce zdac egzamin, ktory niedawno oblalam ( patrz inny watek). Czy uda mi sie to zrobic w zalozonym terminie ( poczatek stycznia) I dostac odpowiedni wynik . Mierze na 90% prawidlowych odpowiedzi, zdawalnosc od 85%.
          • bluemagic Re: Do Bluemagic 18.12.20, 21:23
            2 Mieczy, 4 Pucharów, Sąd Ostateczny

Widzę tu brak działania, w sensie nie wystarczająco się uczysz. Chociaż Sąd Ostateczny pokazuje że powinnaś zdać, ale poprzednie karty pokazują że musisz więcej się uczyć a nie czekać aż samo przyjdzie.
            • andgie Re: Do Bluemagic 18.12.20, 21:38
              Dzieki. Bede sie wiecej uczyc. Sad Ostateczny wyglada ladnie. Przy okazji mam weryfikacje pytania o prace z domu. Dostalam. Od polowy stycznia zacznie sie szkolenie i kolo lutego praca. Podniesiono mi zakontraktowane godziny, czego sie nie spodziewalam, ale co mnie cieszy.
                  • andgie Re: Do Bluemagic 21.12.20, 08:25
                    Walet mieczy, odwrocona czworka kijow, odwrocona trojka pucharow. Nie, nie zmienisz. Czworka kijow symbolizuje dom , jest odwrocona , zmiany nie ma.
                    • andgie Re: Do Bluemagic 21.12.20, 08:28
                      Troche za szybko sie wyslalo. Walet mieczy jest gotowy do akcji, ale jeszcze niedojrzaly. Mnie to wyglada, ze juz 2022 bedzie bardziej odpowiedni na przeprowadzke. W zamian za ten rozklad popatrz prosze na moje pytanie o prowadzenie samochodu.
                            • andgie Re: Do Bluemagic 23.12.20, 10:17
                              To jeszcze jeden rozklad smile
                              Co mam robic, zeby moj biznes urosl do poziomu, jaki mam na mysli?
                              As pucharow , Krol monet , Umiarkowanie. Cierpliwosci I inwestycji ?
                              Karta rada : piatka mieczy.
                              Rezultat: dwojka monet.
                              • uhuhana Re: Do Bluemagic 09.01.21, 10:02
                                andgie, nie wiem, czy to akurat Tobie stawialam juz karty na biznes, ale ktos jakis juz czas temu o podobne sprawy sie pytal i pamietam, że tez wychodzila tam pomoc od jakiegos mezczyzny. Czy prowadzisz ten biznes jeszcze z kims, jakims facetem, ktory moglby byc kopalnia wiedzy, pomyslow lub ewentualnie posluzyc jakas pozyczka, wkladem finansowym na zrealizowanie Twoich pomyslow? Lubisz ten swoj biznes? Bo mam odczucie, ze bardzo smile spelniasz sie w tym, co robisz. Jak bede miala czas postawie Ci wiekszy rozklad
                                • andgie Re: Do Bluemagic 09.01.21, 21:53
                                  Hi Uhahana. Tak, bardzo lubie swoj biznes smile Prowadze go sama. Ciekawe, mialam inny rozklad na ten sam temat i tez wyszla wspolpraca z kims. Czekam na wiekszy rozklad smile
                                  • uhuhana Re: Do Bluemagic 10.01.21, 11:28
                                    Wydaje mi się, że ta współpraca właśnie przy Tobie kiedyś wyszła. Postawiłam karty, w sumie dwa razy bo jakoś nie do końca "czułam moment", a mimo wszystko powtórzyły się dwukrotnie te same, trzy karty: as pucharów (jak u Ciebie), czyli widać gdzieś te emocje, roznosi Cię, rzeczywiście chcesz popchnąć ten biznes tak daleko, jak tylko dasz radę w danym momencie; powtórzył się też wisielec, łączę go z Twoim umiarkowaniem, że jednak tutaj nie da się hop siup i cokolwiek nie zrobisz, na rezultat trzeba poczekać. Powtórzył się także pustelnik.
                                    Tło sytuacji, niedaleka przeszłość: pustelnik: działasz w pojedynkę, zgłębiasz temat, ale i może biznes został lekko przystopowany bo w tej samej pozycji w rozkładzie drugim miałam 3 mieczy, jakby lekkie rozczarowanie - miało być prężniej, a na razie jest ok, ale w sumie tak sobie;
                                    Obecna sytuacja: as pucharów, w 2 rozkładzie świat, więc widać tę ochotę wyjścia dalej, może nawet rozszerzyć działalność terytorialnie;
                                    I teraz ciekawe, bo mówiłyśmy o współpracy: co działa przeciw: kochankowie, a w drugim rozkładzie pustelnik na tym miejscu - mam wrażenie, że wolisz prowadzić ten biznes sama;
                                    Rada: wisielec, w drugim rozkładzie 10 pucharów: podobnie jak umiarkowanie, coś mi się wydaje, że nie za bardzo da się tu od razu cos podkręcić, tak jakby trzeba było coś przeczekać. Dobry moment na planowanie, ale nie wdrażanie, bo sytuacja może być nieprzewidywalna. W podstawie rozkładu było koło fortuny, może Twój biznes zależy od sytuacji na świecie, jak np. pandemia i głową muru nie przebijesz. Natomiast wydaje mi się, że masz w swoim bliskim kręgu osobę/osoby, które wniosłyby powiew świeżości w Twój biznes. Wydaje mi się, że powinnaś bardziej otwarcie rozmawiać o swoim biznesie z rodziną, ewentualnie bliskimi znajomymi (takimi, którzy po prostu życzą Tobie dobrze) - możesz otrzymać od kogoś radę na zasadzie "eureka, to jest to" wink Może to być mężczyzna. Mam wrażenie, że chcesz być bardzo "Zosia samosia" jesli chodzi o ten biznes, ale warto gdzieś otworzyć dodatkowy kanał komunikacji.
                                    Co nieuniknione: 8 monet, czyli jednak to czekanie na efekty;
                                    Wynik: 6 pucharów, rycerz mieczy, gwiazda: ja tutaj tą współpracę z kimś dość bliskim widzę (nie musi to być formalna współpraca), może dochodzić do "burzy mózgów" ale ogólnie to rokuje.Tym bardziej, że wynik z rozkładu drugiego to: wisielec (ale przy radzie 10 pucharów, więc gdzieś to włączenie innych jest) - czekasz na efekt i wchodzisz w 4 buław, więc dojście do celu jest i świętowanie - znowu z kimś.

Napisz, co sądzisz, czy w miarę oddaje to sytuację, czy gadam jak potłuczona smile

• andgie Re: Do Bluemagic 10.01.21, 14:05
                                      Hi Uhuhana 🙂
                                      Faktycznie , chce I wole prowadzic biznes sama. Ale ostatnio coraz bardziej dopuszczam do siebie mozliwosc wspolpracy z kims. Jest trudno; prowadze firme sprzatajaca , to jest jakis luksus i teraz ludzie obcinaja luksusy, ale tez po prostu pozamykane biura, szkoly, wiec biznes stoi. Nie wiem, kto moglybyc tym wspolpracujacym
                                      mezczyzna, moze moj maz 🙂 Myslalam , zeby otworzyc sie na sprzedaz produktow czyszczacych, ale , gdy skontaktowalam sie z paroma firmami, za bardzo nie ma odzewu.
                                      Promuje biznes na social media, pisze wlasne posty, mam wiecej “ lajkow” , ale nie klientow. Nie bardzo wiem, co wiecej moge teraz zrobic.
                                      • uhuhana Re: Do Bluemagic 10.01.21, 14:18
                                        Mi caly czas sie kolacze, ze to maz wlasnie, chyba nawet napisalam to z rok temu (chociaz o ile pamietam, tamta kobieta z tego forum otworzyla agencje nieruchomosci, wiec moze cos mieszam). Na ig sie promujesz?
                                        • andgie Re: Do Bluemagic 10.01.21, 14:30
                                          Ha, ha! to ja jestem to kobieta, ktora chcial otworzyc agencje nieruchomosci big_grin No i korona wszystko rozwalila. Znalazlam kogos, od kogo wynajelam dom , ktory potem przeksztalcilam na domek letniskowy. Zaczelo sie przyzwoicie, bez szalu, ale ok. Potem lockdown, myslalam , ze zamkne biznes, ale przetrzymalam. Teraz nawet idzie calkiem, calkiem, wynajmuje ten dom pracownikom , ktorzy musza sie przemieszczac z konieczna praca i ludziom w samoizolacji. Nawet znalazlabym nastepny dom, ale z oczywistych wzgledow nie moge.
                                          Biuro nieruchomosci to byl nowy biznes, a firme sprzatajaca mam od paru lat. Dzialalo ok, kiedy synek byl maly. Teraz jest nieco wiekszy i chcialabym ja rozwinac, ale przyszlo wielkie L i jest De big_grin
                                              • bluemagic Re: Do Bluemagic 14.01.21, 13:21
                                                Słabym jestem interpretatorem ale myślałem o tym że as pucharów pokazuje Twoje duże zaangażowanie emocjonalne, Król Monet skojarzył mi się z pomocą jakiego mężczyzny a Umiarkowanie ze spokojem, czekaniem na efekty które przyjdą smile
                                                  • andgie Re: Do Bluemagic 15.01.21, 14:59
                                                    Tak w ogole to jestem na Tak, biore to pod uwage, choc faktycznie wole prowadzic biznes sama. Ale nie wykluczam wspolpracy, kilka lat prowadzenia firmy nauczylo mnie, ze dobrze jest czasami kogos , z Kim sie Dzieli problemy.
                                                  • uhuhana Re: Do Bluemagic 16.01.21, 09:01
                                                    Ja mam mozliwosc otworzenia swojego biznesu, wiec, tak obok kart, moglabys podzielic sie swoimi spostrzezeniami na ten temat? Na ile swoj biznes to niezaleznosc i wygoda, a na ile stala walka i stres, czy sie uda? Moja szefowa chetnie dzieli sie doswiadczeniem i jak sobie gadamy nie ukrywa, ze swoj biznes to praca 24/7. I tak sie zastanawiam, czy lepiej zostac, czy juz isc na swoje smile
    • bluemagic Re: Do Bluemagic 15.01.21, 20:31
      Weryfikuję. Oczywiście nie dostałem tej reszty wink
      Mam pytanie czy mogłabyś położyć dla mnie karty?
      Mam możliwość współpracy z kimś nowym, z tym że trochę bym się musiał przebranżowić. Czy będzie to dla mnie dobre jeśli poszedłbym w tym kierunku? Będą korzyści i będę zadowolony czy lepiej zostać przy starym i iść tą drogą?
      • andgie Re: Do Bluemagic 16.01.21, 12:58
        Karty dla Bluemagic.
        Czy przebranzowienie sie bedzie dobre dla Bluemagic?
        Odwrocony Rydwan, Odwrocony Rycerz Pucharow, Rycerz Kijow. Ostatecznie Tak, ale bedzie to dla Ciebie bardzo trudne , kosztowalo wiele wysilku i Chyba wspolpraca z Kims nie bedzie sie ukladac rozowo.
          • bluemagic Re: Do Bluemagic 05.02.21, 22:47
            Mogę prosić o karty na pytanie czy wydarzenie w którym będę brał udział (za kilka tygodni) okaże się dla mnie sukcesem? Oczywiście w zamian postawie też karty
              • andgie Re: Do Bluemagic 06.02.21, 12:24
                Kolo Fortuny, Odwrocony Rycerz Kijow, piatka mieczy. Szanse na sukces sa, ale faktycznie wyglada mi to na zbytnie spieszenie sie, nieprzygotowanie. Takie troche pyrrusowe zwyciestwo. Przygotuj sie do tego dobrze, nie obawiaj sie odlozenia planow, az calkiem dojrzeja. Moze sie tez cos wydarzyc, czego sie teraz nie spodziewasz, ze plany beda odlozone, ale to Ci wyjdzie na dobre.
                • bluemagic Re: Do Bluemagic 06.02.21, 22:13
                  Dziękuję bardzo za karty. Rzeczywiście coś w tym jest że trochę to wszystko robione jest "na wariata", szybko i w pośpiechu. Pomyślę i oczywiście po wszystkim zweryfikuję.
        • magdalena.1230 Re: Do Bluemagic 05.02.21, 23:41
          To ja też dorzucę interpretacjęsmile odwrócony rydwan możesz dużo stracić pod wpływem podjętej decyzji pod wpływem emocji . Rycerz buław szybko ... kto się spieszy wtedy diabeł się cieszy . Ja bym radziła jeszcze raz przeanalizować sytuację obecną wszystkie za i przeciw żeby ten rydwan faktycznie mógł jechać a nie się wywrócić.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka