Dodaj do ulubionych

Zmiana pracy

10.01.21, 21:50
Bardzo proszę o rozkład w kwestii pracy. Chciałabym ją zmienić. Czy uda mi się w najbliższym czasie? Czy może w obecnej coś się zmieni.
Choć jestem coraz mocniej przekonana że muszę dokonać zmień w tej materii.
Obserwuj wątek
    • andgie Re: Zmiana pracy 11.01.21, 17:50
      Hello!
      Czy uda sie Bielunce zmienic prace w najblizszym czasie?
      Krol Monet, 5 pucharow, Sad. Tak, uda, moze nie w najblizszym w znaczeniu w ciagu kilku dni, ale do konca lutego juz bardziej. Moze to nawet byc bardzo atrakcyjna praca.
      • bielunka Re: Zmiana pracy 18.01.21, 20:20
        Dziękuję.
        Złożyłam do tej pory dwie aplikacje, z jednej otrzymałam zaproszenie do etapu wstępnego.
        Praca jednak wydaje mi się nie opłacalna ze względu na dość niskie zarobki (choć w ogłoszeniu nie były podane to teraz o nie dopytalam, dziwne gdyż to samorząd, a prawie najniższa krajowa) jednak myślę aby przystąpić do etapu wstępnego.
        • bielunka Re: Zmiana pracy 18.01.21, 20:25
          Ta druga aplikacja a wzasadzie pierwsza bo ją złożyłam jako pierwszą, bardziej mi odpowiada i też finansowo jest atrakcyjniejsza. Jednak póki co brak odpowiedzi, choć w regulaminie jest napisane, że informują nawet w przypadku negatywnego rozpatrzenia kandydatury.

Mam też dylemat odnośnie mojej obecnej pracy, czy warto jeszcze zawalczyć? Choć reasumując całość widzę więcej minusów niż plusów. Może to tylko obawa przed zmianą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka