Dodaj do ulubionych

Wanda Prątnicka - Wasze zdanie

23.12.10, 19:30
Chcę mieć jaśniejszy ogląd na sprawę. Będe wdzięczna za wszystkie opinie:)
Obserwuj wątek
   • tagoria Re: Wanda Prątnicka - Wasze zdanie 05.03.11, 00:36
    Znam z książek i czyta się dobrze. Ciekawie pisze o duchach, jednak jak na mój gust trochę niewiarygodne jest dla mnie że można uprawiać seks z duchem. Ona raz pisze że duchy nie są zainteresowena sprawami cielesnymi a w innym rozdziale pisze że duch kogoś zgwałcił. To jak to jest ?
    • metanoja-3 Re: Wanda Prątnicka - Wasze zdanie 07.03.11, 05:39
     > gust trochę niewiarygodne jest dla mnie że można uprawiać seks z duchem. Ona r
     > az pisze że duchy nie są zainteresowena sprawami cielesnymi a w innym rozdziale
     > pisze że duch kogoś zgwałcił. To jak to jest ?
     Np: w/g bibli Maria została poczęta przez ducha tyle że św.
     Czyli mogła być zgwałcona. Józef oszalał jak sie dowiedził o ciąży jej.
     • tagoria Re: Wanda Prątnicka - Wasze zdanie 14.03.11, 23:50
      metanoja-3 napisała:

      > > gust trochę niewiarygodne jest dla mnie że można uprawiać seks z duche
      > m
      . Ona r
      > > az pisze że duchy nie są zainteresowena sprawami cielesnymi a w innym roz
      > dziale
      > > pisze że duch kogoś zgwałcił. To jak to jest ?
      > Np: w/g bibli Maria została poczęta przez ducha tyle że św.
      > Czyli mogła być zgwałcona. Józef oszalał jak sie dowiedził o ciąży jej.
      >

      Dobre :-D Jednakże duch nie ma ciała materialnego, toteż nie ma nasienia, które jest materialnym białkiem i jego pochodnymi składnikami. Jak więc duch mógł począć dziecko ? Do tego tanga trzeba dwojga, żywych ...
    • 46jarek Re: Wanda Prątnicka - Wasze zdanie 01.07.13, 15:30
     Czytałem książkę bo mi ją kiedyś pani prątnicka poleciła, gdy mi pomagała. bardzo chwale to co robi pani wanda dla innych. ja to rozumiem tak, ze jak np. duch byl uzaleznionny od seksu, to nadala jest po smierci od seksu uzalezniony. wiec z jednej strony go cielesne sprawy nie interesuja (ogolnie duchow nie interesuja), ale z drugiej, gdy konkretny duch byl uzalezniony albo naduzywal seksu za zycia, wtedy robi to samo po smierci, bo za tym uzaleznieniem kryje sie problem, ktorego duch/dusza nie rozwiazala.
    • d.alexa Re: Wanda Prątnicka - Wasze zdanie 11.07.13, 21:47
     Wczytywałam się w książkę "Opętani przez duchy" (Wanda Prątnicka) wielokrotnie gdy korzystałam z pomocy tej pani. Ta pozorna sprzeczność jest łatwa do usunięcia przez uważnego czytelnika.
     Duchy przestają postrzegać dynamikę życia, nie widzą sensu, nie widzą zmian - i w tym sensie nie interesują się sprawami cielesnymi. W zamian za to, niestety, widzą to co chcą widzieć i czują to co chcą czuć: SWOJE NEGATYWNE EMOCJE (jak ktoś zauważył - przykładowo swoje uzależnienia), swoje potrzeby z minionego życia, zwłaszcza że często nie wiedzą że nie żyją.
     Materialna strona istnienia ich nie może interesować, bo nie zauważają jej! Za to odczuwają lęki, dawne potrzeby, nawiedzają ludzi, w tym dążą do rozładowania emocji i np gwałcą za pośrednictwem czyjegoś ciała.
     Na ile świadomie działają? Lepiej takiego ducha odesłać, póki on jest w stanie zrozumieć że jest duchem, że postępował nie tak jak trzeba i z powodu swojej pomyłki, i że może odejść.
   • d.alexa Re: Wanda Prątnicka - Wasze zdanie 11.07.13, 22:00
    Takie mamy czasy i specyfikę rozchodzenia się wiadomości, że gdyby ta egzorcystka była oszustką, odzywałyby się na ten temat całe rzesze ludzi, a tabloidy miałyby temat na kolejne wakacyjne sezony.
    Tymczasem jest cisza, tylko publikacje Wandy Prątnickiej rozpowszechniane w dalszym ciągu.

    Nie zdziwiłabym się gdybyśmy odnotowali jakieś przeprosiny (choć pewnie małymi literkami na zakończenie kolejnego odcinka programu) ze strony twórców jednego, szkalującego programu. Próbowali zrobić nagonkę a nie udało się, a to też o czymś świadczy.

    W każdym razie śledzę sprawę bo kiedyś pani Wanda mi pomogła, i mam swoją opinię. Pokazać jako oszusta, z podłożoną złowieszczą muzyką, w taki sposób, można każdego. Jednak faktycznie negatywnych informacji się nie doczekałam i bardzo dobrze bo może pani Wanda Prątnicka nie zrazi się do ludzi i nie zawiesi praktyki.
   • aaron2212 Re: Wanda Prątnicka - Wasze zdanie 22.04.16, 17:29
    Witam serdecznie! Jak się nie ma wiedzy, na tematy ezoteryczne, czy duchowe(rozwój świadomości)
    to wtedy, staramy się takie osoby oczerniać. DLACZEGO!!! Czy to wynika z zazdrości, niskiej samooceny, itp??? Oceńmy sami! Ja, oceniam Panią Wandę Prątnicką - bardzo pozytywnie!!!
    Nie jest jakimś doradcą wróżbiarskim! Pomogła mojej mamie, oczyściła mieszkanie z kilku
    zagubionych dusz (bliskim nam zresztą). Polecam książki pani Wandy i uczmy się, uczmy!
    Ja już mam swoje lata, wiele doznałem, wycierpiałem i wiele przeczytałem!!! Gdy byłem
    młody, nie było internetu, książek na taki temat. Dzisiaj, młodzi i nawet dzieci, mogą czytać
    co zechcą. Nie ignorujmy wiedzy duchowej. Uwolnijmy się od nienawiści!!!
    SZANUJMY SIĘ!!! Nikt z nas nie wie, co nas spotka za minutę, godzinę!!!!!!
    Serdecznie pozdrawiam forumowiczów!
    Piotr z Chorzowa
  • d.alexa Re: Wanda Prątnicka - Wasze zdanie 11.07.13, 21:54
   Takie mamy czasy i specyfikę rozchodzenia się wiadomości, że gdyby ta egzorcystka była oszustką, odzywałyby się na ten temat całe rzesze ludzi, a tabloidy miałyby temat na kolejne wakacyjne sezony.
   Tymczasem jest cisza, tylko publikacje Wandy Prątnickiej rozpowszechniane w dalszym ciągu.

   Nie zdziwiłabym się gdybyśmy odnotowali jakieś przeprosiny (choć pewnie małymi literkami na zakończenie kolejnego odcinka programu) ze strony twórców jednego, szkalującego programu. Próbowali zrobić nagonkę a nie udało się, a to też o czymś świadczy.

   W każdym razie śledzę sprawę bo kiedyś pani Wanda mi pomogła, i mam swoją opinię. Pokazać jako oszusta, z podłożoną złowieszczą muzyką, w taki sposób, można każdego. Jednak faktycznie negatywnych informacji się nie doczekałam i bardzo dobrze bo może pani Wanda Prątnicka nie zrazi się do ludzi i nie zawiesi praktyki.
   • an345 Re: Wanda Prątnicka - Wasze zdanie 24.03.15, 15:15
    Gdyby nie Jej pomoc to moja rodzina już by nie istniała .Też na początku nie wierzyłam i podchodziłam bardzo sceptycznie.Dzięki pani Wandzie zdrowie mojego męża tryska energią,a nie miał jej przez ponad 10 lat.
  • facjatowicz Re: Wanda Prątnicka - Wasze zdanie 25.05.15, 11:29
   Witam. Pozwolę wtrącić się do dyskusji. "Niestety" miałem sposobność skorzystania z usług tej pani. Sam wpis "niestety" sugeruje efekt. Ja, moja kobieta i nasze dziecko. Po zabiegu, który miał być poprawą (oczyszczenie astralu, który to niekorzystnie na nas wpływał) nastąpiło coś przeciwnego - zaczęły się takie starcia w domu , że szybko się rozstaliśmy. Dzisiaj po kilku latach mądrzejszy i posiadający większą wiedzę na ten temat stwierdzam, że kobieta ta i owszem była fajna i faktycznie pomagała, ale do momentu, aż pieniądze nie zmieniły postrzegania jej świata. Przez nie się niestety stoczyła, a dalej już to z czym wcześniej skutecznie walczyła przejęło nad nią kontrolę. Natomiast dzięki Zbyszkowi Popko www.popko.pl jesteśmy dzisiaj z moją byłą najlepszymi przyjaciółmi. Pozdrawiam wszystkich
   • aaronaaron Re: Wanda Prątnicka - Wasze zdanie 26.04.16, 22:39
    Szanowny Panie Popko,
    Bardzo proszę reklamować swoje usługi, ale nie oczerniać jednego z największych autorytetów dotyczących nawiedzeń na ŚWIECIE, jakim jest Wanda Prątnicka. Wanda Prątnicka opublikowała na ten temat pięć książek (każda ma między 350 a 500 stron). Książki te zostały przetłumaczone na bardzo wiele języków obcych (jej strona internetowa przetłumaczona jest na sześć języków, między innymi na japoński). Pani Prątnicka bez przerwy podróżuje po całym świecie (obecnie jest na trzymiesięcznym tournee w Stanach Zjednoczonych), gdzie zapraszana jest na dziesiątki seminariów, wykładów itp.
    W innym poście sugeruje Pan, jakoby Wanda Prątnicka sama korzystała z Pana usług. Otóż znam Panią Prątnicką osobiście i wiem, że nie korzysta ona z niczyich usług, ponieważ jest ponad tymi problemami i nigdy nie była nawiedzona. Sugeruję, aby zapoznał się Pan z publikacjami Pani Prątnickiej, a wtedy na pewni zacznie Pan doceniać ludzi, którzy z wielkim trudem torowali drogę dla tej tematyki, między innymi dla takich ludzi, jak Pan.

    • nick_012 Re: Wanda Prątnicka - Wasze zdanie 26.10.16, 13:01
     To że ktoś pisze książki między 350 a 500 stron i ma stronę w sześciu językach nie znaczy że jest dobrym egzorcystą w moim przypadku efekt był zerowy. Może warto wrócić do pisania książek , wykładów i tournee po Stanach Zjednoczonych bo takie egzorcyzmowanie po łepkach i aby więcej ludzi było jest zupełnie nieskuteczne . Egzorcysta ma egzorcyzmować a nie pisać książki , które zupełnie nie pokrywają się z prawdą . W książkach Pani Wanda jest przedstawiona jako osoba która pomaga wszystkim i zawsze nawet za darmo , w rzeczywistości trzeba zapłacić za wszystko (diagnozę , egzorcyzm ,książki) a gdy zabraknie pieniędzy od razu kończy się pomoc . Ręce opadają jak czyta się takie posty wychwalające pod niebiosa Panią Wandę , no chyba że jest to jeden z asystentów który w wolnych chwilach broni swojej pracodawczyni bo inaczej sam straci pracę ? Tak czy inaczej lawina prawdy zwycięży kłamstwo a ilość negatywnych postów różnych ludzi mówi sama za siebie .
  • waldemarjan Re: Wanda Prątnicka - Wasze zdanie 03.07.15, 10:32
   Już trzeci tydzień korzystam z pomocy pani Wandy Prątnickiej i mogę ją
   jedynie polecić. W życiu nie zdecydowałabym się na jej pomoc, gdyby nie
   ulga, jakiej doznała cała rodzina mojej siostry. Na początku siostra nawet
   przede mną nie chciała się przyznać, skąd bierze poprawa, tak bała się
   potępienia. I słusznie, bo gdybym nie czuła na własnej skórze pomocy p.
   Wandy, nigdy nie sięgnęłabym po jej książkę, ani nie pozwoliłabym, żeby mi
   ktoś o takich rzeczach opowiadał. Ostatecznie tytuł "Opętani przez duchy"
   nieszczególnie zaprasza do lektury. Jednak w książce nie ma żadnych
   horrorów, a jedynie opisy cierpienia takich ludzi jak ja, którzy wogóle nie
   wiedzą, że pomoc w ich przypadku jest możliwa. Jestem wdzięczna, że miałam
   okazję dotrzeć do tej wiedzy i p. Wandzie, że zdecydowała się zająć tak
   niesamowicie trudnym tematem.
   • ted_56 Re: Wanda Prątnicka - Wasze zdanie 26.04.16, 07:45
    Do waldemarjan:
    O wyleczeniu z nowotworu możemy mówić, gdy przez 5 lat nie nastąpił nawrót choroby. Podobnie egzorcyzmy są skuteczne jeśli nasze życie zmieni się na lepsze przez najbliższe lata. Trzy tygodnie to za mało aby ocenić skuteczność działania. Jeśli chodzi o panią Wandę Prątnicką to znam przypadki, gdy nawiedzenie wracało po jej działaniach ze zdwojoną siłą. Co ciekawe, pomógł wtedy Zbyszek Popko. Nawet wyżej wymieniona pani kilkakrotnie korzystała z jego usług, gdy demony się do niej dobrały... Jak widać w każdym zawodzie są fachowcy i pseudo-fachowcy. A kto jest kim poznacie po owocach ich pracy...
  • olek13 Re: Wanda Prątnicka - Wasze zdanie 22.04.16, 20:22
   Tak na marginesie: nie istnieje takie coś, jak "wiedza ezoteryczna", podobnie jak nie istnieje "wiedza krasnoludkologiczna" albo "wiedza jednorożcologiczna". Jedyne co może istnieć, to najwyżej wiara ezoteryczna.
  • nick_012 Re: Wanda Prątnicka - Wasze zdanie 25.10.16, 17:06
   Koszt egzorcyzmu u pani Wandy 700 zł plus diagnoza 30 zł i książka 30 zł którą koniecznie trzeba przeczytać bo takie jest zalecenie. Oczyszczanie trwa 3 miesiące ,wszystko prowadzi asystent skuteczność rzekomo zawsze 100% !!
   To tyle teorii a praktyce skuteczność u mnie zero procent nie pomogło kompletnie nic zalecają tylko kolejne oczyszczania za kolejne 700 zł i tak w nieskończoność czyli do czasu aż straci się wszystkie pieniądze.
   Nie pomogło nic ,nie dowiedziałem się nic i ogólnie nie polecam nikomu ..
  • nick_012 Re: Wanda Prątnicka - Wasze zdanie 25.10.16, 23:43
   Działa i ma się bardzo dobrze , książki które pisze to czysta reklama nic dziwnego że klientów ma coraz więcej. Najważniejsze jest ostrzec jak najwięcej ludzi i wierzę że wspólnymi siłami uda nam się tego dokonać niech raz na zawsze upadnie co ma upaść !!
  • aaronaaron Re: Wanda Prątnicka - Wasze zdanie 08.11.16, 12:13
   Wanda Prątnicka bardzo pomogła mojej rodzinie około dwadzieścia lat temu, dlatego też mogę jedynie polecić. Na tamten czas Wanda Prątnicka nie wydała jeszcze żadnej książki. Dopiero po ich przeczytaniu dowiedziałem się z jak wielką duszą miałem wtedy do czynienia.
   Postanowiłem napisać ten post, ponieważ przeczytałem wpisy na tym forum pewnego Pana, który pełen wściekłości pisze, że zgłosił się do Wandy Prątnickiej, zapłacił i nic mu nie pomogło, pomimo tego że, jak twierdzi, obiecano mu 100%-ową poprawę.
   Otóż mnie nikt nie obiecywał, że Wanda Prątnicka pomoże mi w 100%-ach, a jedynie że Pani Wanda w 100%-ach przypadków skutecznie odprowadzi ode mnie duchy, czyli za każdym razem, gdy będzie mnie oczyszczała podczas trzymiesięcznego procesu oczyszczania. Co więcej, powiedziano mi, że szansa na sukces jest duża, ale że to tylko ode mnie zależy, czy pomoże mi na stałe, ponieważ to od moich podświadomych tendencji zależy, czy przyciągnę do siebie duchy po tym, jak odprowadzi je Wanda Prątnicka.
   Mojej żonie pomogło w bardzo krótkim okresie czasu, w ogóle nie musiała ona pracować nad sobą, ale ze mną nie było już tak łatwo. Musiałem włożyć bardzo, ale to bardzo wiele wysiłku w to, aby w końcu zrozumieć, na czym polegała moja podświadoma więź emocjonalna ze zmarłym bliskim i ją przerwać. Bez pomocy Pani Wandy nie byłbym tego w stanie zrobić samodzielnie (ani oczyszczania, ani procesu zrozumienia, jak przyciągałem bliskiego zmarłego).
   Wspomniany Pan, któremu nie pomogło z wielką złością wysuwa wszelkiego rodzaju argumenty, jakie tylko mu przyjdą do głowy przeciwko temu, czym zajmuje się Wanda Prątnicka. Jest w tym wściekłość, a to oznacza tylko tyle, że tym Panem powodują duchy i że nie są to jego własne argumenty. Ostatecznie dla ducha to jedyna forma obrony przed zabieraniem go przez Panią Wandę od człowieka, czyli mówiąc prosto przed procesem oczyszczania. Duchowi proces oczyszczanie najmniej jest na rękę, ponieważ traci źródło energii, którą może codziennie kraść od człowieka. Jeżeli duchowi uda się zatem rozwścieczyć człowieka przeciwko Wandzie Prątnickiej na zasadzie – zobacz, zapłaciłeś, a to nic nie dało, to tylko przykuwa tego człowieka do siebie coraz silniej, zniechęca człowieka, żeby ten w żadnym przypadku nie korzystał z pomocy Wandy Prątnickiej. Jest to oczywiście najważniejszy cel ducha na drodze przejęcia całkowitej kontroli nad człowiekiem.
   Wiem o tych sprawach, bo sam walczyłem z takimi tendencjami, a mojemu bliskiemu zmarłemu niejednokrotnie udało się wygenerować nienawiść skierowaną na Wandę Prątnicką. Jednak wcześniej wycierpiałem tak wiele, że nie pozwalałem sobie na takie emocje, gdyż Pani Wanda Prątnicka była dla mnie jedyną deską ratunku.
   Od dwudziestu lat duchy do mnie nie wróciły, za co będę Pani Prątnickiej wdzięczny na zawsze. Poprawy jakości życia pomiędzy stanem bycia nawiedzonym, a bycia wolnym od duchów nie da się ująć w żadne słowa, to można zrozumieć jedynie wtedy, gdy człowiek przejdzie przez to sam.
   • nick_012 Re: Wanda Prątnicka - Wasze zdanie 09.11.16, 17:18
    Nie wiem czy post napisał asystent Pani Wandy czy sama Pani Wanda ale maile identycznej treści dostawałem z biura jak widać licho nie śpi interes musi iść do przodu . Zarzuca mi się że piszę pod wpływem duchów o dziwo lara9369 i dopierala1988 też pewnie piszą pod wpływem duchów ? ciekawe pod czyim wpływem pisał autor tego postu : pieniędzy , widma straty pracy i zarobków a może to była reklama ?? Ludzie mają prawo poznać prawdę że w tym miejscu raczej pomocy nie otrzymają szkoda tylko że ich się o tym nie informuje a zamiast tego opowiada się bajki że wystarczy wpłacić 700 zł i wszystko będzie ok otóż nie będzie stracicie kilka tysięcy złotych kilka lat czasu i wszystko będzie po staremu . Proszę przeczytać to forum wpisy prawdziwych ludzi (nie asystentów z biura Pani Wandy !!!) i wnioski wyciągnijcie sami .
    • olek13 Re: Wanda Prątnicka - Wasze zdanie 09.11.16, 21:29
     A ja ponawiam pytanie: jakiś malutki bezsporny dowód na skuteczność najwspanialszego cudotwórcy/uzdrowiciela/egzorcysty ma może ktoś? Bo tak się składa, że nikt takiego dowodu nie przedstawił i cały ten ranking "porządnych" czarowników to można sobie o kant d*** potłuc.
     Wszyscy są do kitu.
     Różnią się tylko tym, że jedni są cwani, inni głupi.
     • nereus1 Re: Wanda Prątnicka - Wasze zdanie 16.11.16, 15:19
      Nie wiem co robic. Zamowilem ksiazke 20,- EUR, wstepna diagnoza 30,- EUR.
      Oczyszczenie bez gwarancji 500,- EUR. W ksiazsce jej czytalem, ze jak ktos wypije kiliszek wodki czy wina, to te wypicie powoduja duchy bo sami chca smakowac alkoholu. Po tym stwierdzeniu nalezy przypuszczac, ze juz wszyscy ktorzy wypili troche alkoholu, automatycznie staja sie opetani. A w Polsce to juz chyba caly narod musialby opetny, bo wszyscy pija.
      • nick_012 Re: Wanda Prątnicka - Wasze zdanie 16.11.16, 17:14
       Sam widzisz że jest to zwykłe naciąganie ludzi . Wszyscy są opętani i każdy potrzebuje oczyszczania. Gwarancji nie dostaniesz bo na pewno Ci nie pomoże . Za takie oczyszczanie płatność powinna być po zabiegu ale wtedy pewnie nikt by nie zapłacił bo nikomu by to nie pomogło dlatego lepiej brać forsę z góry :)
   • zniewolony87 Re: Wanda Prątnicka - Wasze zdanie 22.01.17, 23:46
    Dokladnie czlowiek przez samego ducha naklaniany nie swiadomie specjalnie skupiany na kasie ktora trzeba zaplacic za usluge pani Wandy by odwiesc go od uslugi wyrzucenia ducha i pozbycia sie problemow ktore nas dreczą.Przeczytalem ten artykul i doslownie sie tak sie czuje..swoja dorgoa mieszkam w uk i bardzo chcialbym zakoncYc moje duchowe cierpienie jest jakis kontakt do pani Wandy?
  • martoni83 Re: Wanda Prątnicka - Wasze zdanie 23.11.16, 13:18
   Niestety mam niemiłe doświadczenia z Panią Wandą. Na nikim w życiu się chyba jeszcze tak nie rozczarowałam... Polecam serdecznie Panią Emilię. Kompletnie odmieniła moje życie!!!
   Zajmuje się zdejmowaniem uroków, oczyszczaniami i rytuałami wszelkiej maści.
   Pomogła mi stanąć na nogi. Regularnie korzystam z jej pomocy i nigdy mnie nie zawiodła.
   Jej e-mail to: wrozbyemiliiangel@gmail.com
  • pumcia99 Re: Wanda Prątnicka - Wasze zdanie 22.07.17, 16:23
   pani Wanda przede wszystkim łamie prawa ludzi posiadających zdolności mediumiczne, postawiła ona przede wszystkim na zdobywanie pieniądza a nie pomoc osobom potrzebującym.
   Sama byłam swojego czasu jej klientką i wszystko co dostałam to tzw. instrukje obsługi i wysoki rachunek, zabrakło bezpośredniego kontaktu, nie było wyjaśnień a dziś z perspektywy czasu widzę że wciskano mi brednie, po długim czasie człowiek będący prawdziwym medium powiedział mi że jestem sensytywna osoby będące w temacie wiedzą co to znaczy, i z tąd były różne zdarzenia wokół mnie.
   Radzę omijać tą panią szerokim łukiem
    • dziwna4 Re: Wanda Prątnicka - Wasze zdanie 29.12.17, 19:33
     Słuchajcie to w końcu to oszustka czy uczciwa Egzorcystka?bo wiele tu oczerniających opinii o tej pani,a przecież na jej stronie jest podany jej adres,jej zdjęcia,książki,,jej filmy na YouTube...myślę że gdyby była oszustką to by się tak nie ujawniała,bo dawno już by ją na stosie spalili :-D...dziwne bo wszystkie tu osoby mają nieaktywowane konto?
     • olek13 Re: Wanda Prątnicka - Wasze zdanie 29.12.17, 22:50
      Co dziwnego jest w nieaktywowanym koncie? A co szczególnego w aktywowanym?
      Co uczciwego jest w zmyśleniach o duchach i demonach? Co dobrego można powiedzieć o kimś, kto wierzy w bajki i jeszcze te bajki wciska innym?
      • dziwna4 Re: Wanda Prątnicka - Wasze zdanie 30.12.17, 13:29
       olek13 wiesz to jest Twoje zdanie że nie wierzysz...tak samo jak ktoś nie wierzy,lub wierzy w Boga...to że coś wygląda jak bajka to nie znaczy że nie istnieje...co do kont aktywnych,lub nie to chodzi o to,że nie można do kogoś napisać na privat tu,też wiele osób zakłada sobie konta żeby kogoś np:oczerniać,lub wychwalać(siebie)....;-)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka