Moze ktoras z Was bedzie miala chwilke przed Nowym Rokiem i zechce
spojrzec co mnie czeka w nadchodzacym roku.
To bedzie dla mnie czas zmian, za kilka miesiecy skoncze studia (mam
nadzieje

w styczniu konczy mi sie umowa o prace i byc moze wyjade
zagranice, a byc moze znajde cos dla siebie w kraju, moze uda mi sie
spotkac kogos z kim dobrze bedzie isc przez zycie, w kazdym razie
napewno duzo nowosci. Przyznam, ze az troszke sie boje tego co mnie
czeka w nadchodzacym czasie...
Oczywiscie regulamin znam.