elissa2 01.11.07, 22:50 przy grobie Jima szczególnie w dniu dzisiejszym zbiera się wielu ludzi, grają śpiewają jego kompozycje ... pl.youtube.com/watch?v=Z7ZucE_olEs Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
elissa2 The Doors - When The Music's Over 01.11.07, 22:52 pl.youtube.com/watch?v=slvPMU-7OyI Odpowiedz Link
elissa2 The Doors - Riders on the Storm 01.11.07, 22:55 pl.youtube.com/watch?v=SMvfAYEaE8c Odpowiedz Link
lola165 Re: The Doors - Light My Fire 02.11.07, 01:34 -a czy wiesz, ze j.m. jako maly chlopiec byl swiadkiem smierci jakiegos indianina, ktory zginal w wypadku drogowym .cale zycie byl przekonany, ze dusza tego czlowieka mieszka w nim, ze jakoby w chwili smierci "pojmala"go we wladanie. Odpowiedz Link
elissa2 Re: The Doors - Light My Fire 02.11.07, 11:31 lola165 napisała: > -a czy wiesz, ze j.m. jako maly chlopiec byl swiadkiem smierci jakiegos indianina, ktory zginal w wypadku drogowym .cale zycie byl przekonany, ze dusza tego czlowieka mieszka w nim, ze jakoby w chwili smierci "pojmala"go we wladanie. > To znaczy, że był wrażliwym dzieckiem co nie dziwi. Nie, nie wiedziałam o tym. W sumie niezbyt dużo o nim wiem. O tym, że istniał w zasadzie dowiedziałam się ileś tam lat po jego śmierci. Odpowiedz Link
jan_stereo Re: The Doors - Light My Fire 02.11.07, 11:54 On przeciez niemalze zadedykowal swa piosenke 'riders on the storm' temu wydarzeniu.... Odpowiedz Link
lola165 Re: The Doors - Light My Fire 02.11.07, 13:15 -no, i jeszcze niejaki ray manzarek(pianista doors'w,polak z pochodzenia)w swojej biografii sugeruje, ze jim sfingowal swoja smierc, i ze to byl jedyny sposob ucieczki od popularnosci.nikt nie widzial umarlego ciala a pamela courson niewiele pozniej zrobila to samo(czyli udala wlasna smierc) i udala sie zyc z morrisonem w ukryciu. Odpowiedz Link
shachar Re: The Doors - Light My Fire 03.11.07, 03:46 nie wiem jak wy, ja najszybciej wyskocze z butow przy break on through, ale generalnie ostatnio nie miewam nastrojow na the doors. i raczej juz sie nie zdarzy .aczkolwiek rajdersi bardzo fajni sa. Odpowiedz Link
kryskaedka Re: 1 listopada - Pere Lachaise w Paryżu 02.11.07, 18:57 byłam kiedys przy tym grobie i jakos nie moglam uwiezyc ze On tam lezy...bo On przeciez Zyje!!! Odpowiedz Link