Dodaj do ulubionych

1 listopada - Pere Lachaise w Paryżu

01.11.07, 22:50
przy grobie Jima szczególnie w dniu dzisiejszym zbiera się wielu
ludzi, grają śpiewają jego kompozycje ...

pl.youtube.com/watch?v=Z7ZucE_olEs
Obserwuj wątek
    • elissa2 The Doors - When The Music's Over 01.11.07, 22:52
      pl.youtube.com/watch?v=slvPMU-7OyI
    • elissa2 The Doors - Riders on the Storm 01.11.07, 22:55
      pl.youtube.com/watch?v=SMvfAYEaE8c
    • elissa2 The Doors - Light My Fire 01.11.07, 22:58
      pl.youtube.com/watch?v=Py_JN5lPCC0
      • lola165 Re: The Doors - Light My Fire 02.11.07, 01:34
        -a czy wiesz, ze j.m. jako maly chlopiec byl swiadkiem smierci jakiegos
        indianina, ktory zginal w wypadku drogowym .cale zycie byl przekonany, ze dusza
        tego czlowieka mieszka w nim, ze jakoby w chwili smierci "pojmala"go we wladanie.
        • elissa2 Re: The Doors - Light My Fire 02.11.07, 11:31
          lola165 napisała:

          > -a czy wiesz, ze j.m. jako maly chlopiec byl swiadkiem smierci
          jakiegos indianina, ktory zginal w wypadku drogowym .cale zycie byl
          przekonany, ze dusza tego czlowieka mieszka w nim, ze jakoby w
          chwili smierci "pojmala"go we wladanie.
          >
          To znaczy, że był wrażliwym dzieckiem co nie dziwi.
          Nie, nie wiedziałam o tym. W sumie niezbyt dużo o nim wiem. O tym,
          że istniał w zasadzie dowiedziałam się ileś tam lat po jego śmierci.
          • jan_stereo Re: The Doors - Light My Fire 02.11.07, 11:54
            On przeciez niemalze zadedykowal swa piosenke 'riders on the storm'
            temu wydarzeniu....
            • lola165 Re: The Doors - Light My Fire 02.11.07, 13:15
              -no, i jeszcze niejaki ray manzarek(pianista doors'w,polak z
              pochodzenia)w swojej biografii sugeruje, ze jim sfingowal swoja
              smierc, i ze to byl jedyny sposob ucieczki od popularnosci.nikt nie
              widzial umarlego ciala a pamela courson niewiele pozniej zrobila to
              samo(czyli udala wlasna smierc) i udala sie zyc z morrisonem w
              ukryciu.
              • shachar Re: The Doors - Light My Fire 03.11.07, 03:46
                nie wiem jak wy, ja najszybciej wyskocze z butow przy break on
                through, ale generalnie ostatnio nie miewam nastrojow na the doors.
                i raczej juz sie nie zdarzy
                .aczkolwiek rajdersi bardzo fajni sa.
    • kryskaedka Re: 1 listopada - Pere Lachaise w Paryżu 02.11.07, 18:57
      byłam kiedys przy tym grobie i jakos nie moglam uwiezyc ze On tam
      lezy...bo On przeciez Zyje!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka