Dodaj do ulubionych

ZASIŁEK PIELĘGNACYJNY

14.03.05, 19:20
WITAM!!!
MAM PYTANIE DO LISTOPADA 2004 ROKU POBIERAŁEM RENTE SOCJALNĄ I ZASIŁEK
PIELĘGNACYJNY PO KOMISJI ZUS ORZEKŁ ZE JESTEM ZDOLNY DO PRACY ODWOŁAŁEM SIE
DO SĄDU I WYGRAŁEM TERAZ WYROK SIE UPRAWOMOCNIA CZY DO RENTY OTRZYMAM ZASIŁEK
PIELĘGNACYJNY AUTOMATYCZNIE CZY BĘDĘ MUSIAŁ SKŁADAĆ JAKIEŚ DODATKOWE WNIOSKI?
Obserwuj wątek
    • agnieszkaw8 Re: ZASIŁEK PIELĘGNACYJNY 14.03.05, 19:39
      Pewnie bendziesz musiał/ła złożyć nowy wniosek do ZUS o zasiłek pielegnacyjny
      najlepjej spytaj w ZUSIE lub w sądzie do którego złożyłeś/aś odwołanie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka