borrka
17.02.14, 21:22
To, co wyprawiaja Holendrzy, Norwedzy i hokejowa Matuszka przypomina chlipanie malczika ktory narobil w portki, a teraz udowadnia, ze prawie nie narobil, tylko symbolicznie, a inni na jego miejscu, to dopiero narobiliby, ho, ho.
www.sport.pl/soczi2014/51,134692,15475768.html?i=0
Brak honoru wali po oczach, ale mniej dziwi u holenderskich kupczykow, niz u posiadaczy duszy slowianskiej.
No, prawda ... jednak czuchonskiej.
Mnie przypomina rowniez Atosa, ktory jako jedyny z niedomytych, 17-wiecznych Francuzikow ... nie targowal sie.
Byl powyzej tuzinkowej grandy i zaimponowal mi, jako pacholeciu!