Dodaj do ulubionych

Chcesz mieć rosyjskiego agenta w domu?

20.03.15, 11:46
Jeśli tak, to zainstaluj sobie antywirusa Kaspersky i będziesz prześwietlany na bieżąco ku radości FSB (dawne KGB).
Obserwuj wątek
    • vladexpat Re: daj linka 20.03.15, 11:55


      > podawałem go w któryms już wątku.
      > W Kasperskym działa wywiad rosyjski i specjalnie nawet tego nie ukrywają, władz
      > e Kasperskyego informuja, że są to tylko relacje towarzyskie ;) śmiech na sali
      > ;)
      > nie ma mowy bym kiedykolwiek zainstalował agenta KGB w swoim komputerze
      Już wystarczy, że mamy agentów CIA i NSA w systemach operacyjnych i na łączach. Gdyby doszło KGB tłok byłby nie do zniesienia ;-)
    • lotkos Link-> 20.03.15, 11:56
      "Antywirus" Kaspersky to rosyjska agentura.
      Niejedna osoba w Rosji i nie tylko przez to sqr*ysyństwo została zgnojona.
      Kaspersky pracuje dla FSB!



    • tojabogdan naiwność nie boli 20.03.15, 12:22
      naiwnością małego dziecka jest wiara w "czysty" internet.
      Inmternet to wynalazek armii USA i wszystko biegnie przez USA.
      A ciekawostką jest, że przesyłki (listowe) od Kasperskyego przesyłane są ostatnio przez USA.
      • lotkos USA to USA a Kaspersky to Kaspersky. 20.03.15, 12:30
        Zamula komputer, ściąga co centrali wszystkie dane i najczęściej stosowane hasła, gó... nad gównami.
    • jankowski1960 Re: Chcesz mieć rosyjskiego agenta w domu? 20.03.15, 20:46
      us - agenta juz masz: twoj Telefon jest na podsluchu, a komp na podgladzie....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka