lotkos 20.03.15, 11:46 Jeśli tak, to zainstaluj sobie antywirusa Kaspersky i będziesz prześwietlany na bieżąco ku radości FSB (dawne KGB). Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vladexpat Re: daj linka 20.03.15, 11:55 > podawałem go w któryms już wątku. > W Kasperskym działa wywiad rosyjski i specjalnie nawet tego nie ukrywają, władz > e Kasperskyego informuja, że są to tylko relacje towarzyskie ;) śmiech na sali > ;) > nie ma mowy bym kiedykolwiek zainstalował agenta KGB w swoim komputerze Już wystarczy, że mamy agentów CIA i NSA w systemach operacyjnych i na łączach. Gdyby doszło KGB tłok byłby nie do zniesienia ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
lotkos Link-> 20.03.15, 11:56 "Antywirus" Kaspersky to rosyjska agentura. Niejedna osoba w Rosji i nie tylko przez to sqr*ysyństwo została zgnojona. Kaspersky pracuje dla FSB! Odpowiedz Link Zgłoś
tojabogdan naiwność nie boli 20.03.15, 12:22 naiwnością małego dziecka jest wiara w "czysty" internet. Inmternet to wynalazek armii USA i wszystko biegnie przez USA. A ciekawostką jest, że przesyłki (listowe) od Kasperskyego przesyłane są ostatnio przez USA. Odpowiedz Link Zgłoś
lotkos USA to USA a Kaspersky to Kaspersky. 20.03.15, 12:30 Zamula komputer, ściąga co centrali wszystkie dane i najczęściej stosowane hasła, gó... nad gównami. Odpowiedz Link Zgłoś
jankowski1960 Re: Chcesz mieć rosyjskiego agenta w domu? 20.03.15, 20:46 us - agenta juz masz: twoj Telefon jest na podsluchu, a komp na podgladzie.... Odpowiedz Link Zgłoś